Forum
Odcinek 848 - Wersja do druku

+- Forum (https://forum.onepiecenakama.pl)
+-- Dział: One Piece (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Anime (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Dział: Najnowszy odcinek (https://forum.onepiecenakama.pl/forumdisplay.php?fid=49)
+---- Wątek: Odcinek 848 (/showthread.php?tid=4730)Odcinek 848 - Komimasa - 08.08.2018

Z racji, że wielkimi krokami zbliża się odcinek specjalny poświęcony Skypiei również i co do tego odcinka miałem obawy, czy aby poziom animacji drastycznie się nie pogorszy, ale na szczęście było okej. Trochę za dużo biegania po tym lesie i Big Mom, to fakt, ale sceny właściwe, te z Perospero no i oczywiście Chopperem i Brookiem były jak najbardziej w porządku. Nawet Brook rzucił jak to ma w swoim zwyczaju sucharem, a nawet Perospero!
Jeśli chodzi o scenę zamieniania Choppera w cukierkowego ludzika, to było bez fajerwerków ale nic też nie sknocono. Perospero wyraźnie dał im szansę, a oni ją odrzucili, w mandze mimo wszystko było to chyba jedno zdanie tylko rzucone w potoku słów, tutaj, choć rozwleklej dobitniej to dzięki temu widać.

Najlepsza scena to Pistolet Płonącej Pięści wymierzony prosto w ścianę Perospero, która pięknie się wypala i sypie jak domek z kart. Bardzo ładnie to wyszło.
W przyszłym tygodniu ma być Pedro, widać też w zajawce jakieś flashbaki, może być nawet ciekawie, bo mamy też nawiązanie do "poniesienia woli" Króla Piratów, choć wiadomo, tam w zapowiedziach nie raz koloryzują.


RE: Odcinek 848 - Imithe - 08.08.2018

Komimasa napisał(a):Z racji, że wielkimi krokami zbliża się odcinek specjalny poświęcony Skypiei również i co do tego odcinka miałem obawy, czy aby poziom animacji drastycznie się nie pogorszy, ale na szczęście było okej.

To ja chyba inny odcinek oglądałam^^^
Jak rozumiem, są wakacje "sezon ogórkowy" to można robić chałę. Wiecznie robią te specjalne odcinki paprząc te nowe przy okazji. Generalnie zamiast polecać ludziom One Piece jako mangę, lub anime, lepiej parę specjali i na bierząco^^
Jak skończą ten specjal to chyba napiszę w "co nas cieszy"...

Nawet Pudding nie jest w stanie mi uratować tego odcinka, aczkolwiek przynajmniej dla mnie w anime lepiej widać to jej urokliwe zaburzenie. Ale to i tak nie usprawiedliwia takiej "jakości".