Aktualny czas: 20.09.2020, 23:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tasukete~!
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Okay, to:
[Obrazek: blouse.jpg]
[Obrazek: down.jpg]
[Obrazek: boots.jpg]
zostało wysłane dzisiaj już na konkurs.
(miały być czarne perły, zrobiły się ciemne, błyszczące na tęczowo kamyczki... XD")

Bardzo dziękuję wszystkim Feniksom za wspaniałe pomysły i wielką pomoc podczas realizacji projektu ;] Wasze sugestie na pewno przydały się także Shivie, które teraz już całkiem na poważnie myśli o wcieleniu tego stroju w życie. Co dla mnie oznacza, że muszę stracić parę centymetrów, żeby nie umrzeć ze wstydu XD Maa ikka XD

Mamy sporo nadziei i mimo zakończenia pracy nad projektem bardzo bym prosiła modów o jeszcze nie zamykanie tego tematu. Chętnie się z Wami podzielę wynikami - w najgorszym rozwoju wypadków (nie branych specjalnie pod uwagę ofc 8-) ) pokażemy Wam co nas pokonało XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.03.2010, 15:30
Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,075

Ależ oczywiście Ei-chan, że się nie obrażę^ Ja raczej sądziłam, że jeżeli chodzi o pomysły to z mojej strony ich prawie nie było. Widzę, że kanji zmienione, co ono teraz przedstawia?^
Czarnych pereł się nie spodziewałam^ Faktycznie w projekcie to różnie wyszło^ Oczywiście też bym chciała zobaczyć kto, jeżeli w ogóle jest taka możliwość, mógłby was pokonać. No i stroju bym nigdy nie założyła, na żadnym konie mnie nie było, jestem jeszcze bardziej wstydliwa niż Ei-chan. Z góry gratuluję Jackie odwagi^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
22.03.2010, 20:30
Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
RE: Tasukete~!
Cytat:Widzę, że kanji zmienione, co ono teraz przedstawia?^
piękno ;]

Cytat:Z góry gratuluję Jackie odwagi^
ciap XD dzięki XD'

@Jutsu - o bogowie, tak... x_x'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.07.2011, 21:38 {2} przez Gociak.)
24.07.2011, 21:38
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama