Aktualny czas: 26.11.2020, 05:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Solarium
Autor Wiadomość
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Ja byłem kilka razy... nie opalać się xD Tak pooglądać xD Nie no, mnie jakoś to nie cieszy, i takie opalanie jak dla mnie jest dziwne. Przerażają mnie nie które dziewczyny przez to ;P Myślą że ładnie będą wyglądać jak się opalą a wcale tak nie jest wręcz przeciwnie;d Mam ciocie która chodzi kilka razy w tygodniu na ileś am minut nie wiem nie interesuje mnie to ale jak na nią patrze to wygląda jak taka starsza babcia, cała brązowa itd. Ale nie mówię też że jest to złe bo nie które dziewczyny ładnie wyglądają jak trochę się opalą zwłaszcza jak jest ciepło;p Więc podsumowując solarium tak ale z głowa xD

[Obrazek: nakama.png]
11.04.2009, 13:40
Return to top
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Przyznam się, że chodziłem na tego typu rzeczy xDD Jednak to nie był długi okres czasu, ja mam po prostu taki gust, że podoba mi się opalone ciałko ale jeśli chodzi o potępianie tego czy też traktowanie jako coś dobrego, nie mam po prostu zdania. Nie przeszkadza mi także, że chodzą tam faceci, a chodzą i to spora ilość, to był jednak taki nagły szał mody, a moda jak wiadomo się zmienia i teraz mniej jest "murzynów" w zimie xD Też zależy dużo od cery, dla mnie to jednak nie miało dużego sensu, bo nawet 10 minutowa opalenizna już uczęszczania po jakimś czasie na seanse schodziła baaardzo szybko, a niektórym to trzyma nawet 2 tygodnie jak sobie raz poszła na 15 minut, więc to zależy ^^ Ave wszystkim bladym twarzom xDD

To już jest koniec...
11.04.2009, 14:56
Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 375

Ra napisał(a):A jak wy uważacie, szkodzi czy pomaga.

zależy jak to robisz... czy raz na jakiś czas... czy nałogowo...
znaczy i tak trochę szkodzi, ale przy okazji tej drugiej opcji szybko nabawisz się raka skóry

RdR napisał(a):Dla mnie taka osoba nie potrafi zaakceptować siebie i musi zmieniać coś czego się zmieniać nie powinno. Opaleniznę akceptuję, ale tylko tą słoneczną. Jeśli jakaś kobieta pójdzie sobie na solare raz na miesiąc na 5 minut to jeszcze zrozumiem, no ale jak można chodzić co dziennie!.

widzę, że mamy podobne zdanie na ten temat... ja może jestem bardziej tolerancyjny niż ty, ale i tak takich ludzi nie rozumiem.
Ja nie chodzę na solarkę, nie przepadam też nad smażeniem się na patelni na plaży
ale mam kumpele które od czasu do czasu chodzą na 2 minuty na solarkę...

Napojasz napisał(a):Ogólnie strata kasy i straszna wiocha Tongue

większą wiochą jest solarium natryskowe... tego to już kompletnie nie rozumiem

Falen napisał(a):Denerwują mnie jednak panienki które zimą lub wczesną wiosną chwalą się swoją opalenizną porównując się z innymi

że niby takie ładne... buahahah a solarium jest groźniejsze dla skóry niż słońce...

Yoruichi napisał(a):używajcie samoopalacza

a właśnie co myślicie o samoopalaczach?

nagura napisał(a):Co do opalenizny to lubię takie opalone czekoladki,

a mnie właśnie najbardziej kręci skóra bielsza niż śnieg, ale to tak na marginesie

zig napisał(a):a by dostała raka skóry i teraz nie może się opalać się na naturalnym słońcu ..

ano właśnie.. a czy solarium czasem może się przyczynić do alergii na słońce (u tych co jej wcześniej nie mieli)? I ile czasu po ile musieliby chodzić by się do czegoś takiego doprowadzić?

Ra napisał(a):chodzą tam faceci, a chodzą i to spora ilość, to był jednak taki nagły szał mody

chyba głównie metroseksualni

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
15.04.2009, 01:33
Return to top
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72

Co do solarium to mnie ono jest obojętne. Sama chodzę raz na miesiąc (Zimą*,Jesienią) ponieważ mam naturalnie bardzo bladą skórę i kiedyś tego się bardzo wstydziłam bo byłam blada jak Brook ^^ No i kiedyś w lato poszłam z koleżanką się opalać i polubiłam siebie z ciemniejszą skórą więc opalałam się zaraz po tym jak mi tamta opalenizna schodziła ^^ Lecz gdy nadeszła zima znowu wróciła moja bladość ;/ No i "odkryłam" solarium, lecz gdy wchodziłam to przy wejściu minęła mnie tak blond lala spalona na węgiel w różowiutkim secie :evil: No i zastygłam w drzwiach ale koleżanka pracująca w solarium wytłumaczyła mi że to można regulować i tylko się przyrumienić ^^ No i tak żeby nie być blada to uczęszczam tam niekiedy ale nigdy nie na dłużej jak 5 min ^^ Bo spalone laski mnie brzydzą!Blee!
*W zimę zdarza mi się także opalać w górach bo niema to jak promienie słoneczne odbite od grubej warstwy bielusieńkiego śniegu ^^

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

16.04.2009, 19:30
Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,138

Caellion napisał(a):Ra napisał/a:
chodzą tam faceci, a chodzą i to spora ilość, to był jednak taki nagły szał mody

chyba głównie metroseksualni

Oj nie! Mój brat np. chodził, bo dziewczyna mu "kazała". Powiedziała, że ona nie lubi jak jest aż tak blady (u nas jasna cera rodzinna) i kupiła mu karnet na solarium d;
A on nie jest metroseksualny, o nie.
Jeszcze paru moich znajomych bywa od czasu do czasu, i też nie powiedziałabym, że są

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
16.04.2009, 20:02
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama