Aktualny czas: 26.11.2020, 05:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Operacja plastyczna. Czy piękno zewnętrzne ważniejsze?
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,282

Komimasa napisał(a):No wtedy to wiadomo, o oczywistościach to chyba się nie mówiTongue

Nie myślałem, że znajdzie się tak szybko osoba co myśli podobnie do mnie.

Uważam, że w związku wygląd nie powinien być istotny. Wartościowy jest to co mamy w sobie, nasze wnętrze. Gdy się zestarzejemy nasza np żona w tym wypadku przestaje być atrakcyjna, seksowna i co? Wymienimy na młódkę? Jeśli kochamy człowieka za to jaki jest to czy będzie gorzej wyglądała nasza ukochana nie robi żadnego znaczenia. Bo pokochaliśmy wnętrze, wnętrze, które lata nie zmieniają. I to się winno liczyć.
A jak widzę kupę łysych az jakąś lalunią to widzę, że się tylko seks liczy i by ładna była, nie ważne co ma w głowie. Rzygam takimi ludźmi na odległość.

I dlatego też nie uważam, bym kiedykolwiek miał zrobić operacyjkę. Nie dlatego, ze mnie nie stać, ale nie chcę się zmieniać. Tak sie urodziłem i wolę zostać, nawet, jeśli za przystojny nie jestem. Dla mnie tonie odgrywa znaczenia, jeśli nikogo nie znajdę to trudno. Ale nie chcę się zmieniać by się podobać, nie to ma stanowić o mojej wartości.

Kiedyś byłem głupi. Mówiłem: no ależ dziewczynę wyrwał. Ale zrozumiałem, ze wygląd, nie ma odgrywać znaczenia.

No to przynudziłemBig Grin

Myślę tak samo więc pozwolę sobie zacytować. Dodam jeszcze że w sprawach wypadków lub jakichkolwiek innych urazów operacja plastyczna jest jak najbardziej wskazana. Ja operacji na pewno robił nie będę, ale jeśli komuś ma to podnieść samoocenę i nie jest mu żal pieniędzy to niech sobie robi. Jednak ja osobiście preferuję naturalność.

28.04.2009, 22:36
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,079

Wąski napisał(a):Jeśli ktoś nie potrafi pogodzić się z własnym wyglądem, niech sobie ją robi. Dla mnie tylko coś, co jest naturalne jest piekne.

Jak to dziewczyny powiedziały u mnie w grupie do kolegi, który powiedział właśnie takie zdanie:

A skąd wiesz która jest po operacji, a która nieTongue

No i fakt bo cholera nie widać, czasem się niewypały zdarzą no ale jak jakaś mała operacyjka, to faktycznie cholerstwa sie nie wykryje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

28.04.2009, 22:47
Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237

Ja nie sądzę, żeby w naszym otoczeniu było dużo ludzi którzy zrobili sobie operację. W sumie nie wiem jak bym zareagowała gdyby moja kumpela mi wypaliła że pare lat temu zmieniła sobie nos bo jej się nie podobał. No kurde mać, na co to komu? Już nawt nie mówię o całkowitym zaakceptowaniu siebie bo jednak nawet ja sama nie akceptuję się do końca ale muszę z tym żyć. W sumie mnie to trochę wali bo wychodzę z założenia że nie liczy się zewnętrze. A jak będę sama do końca życia to trudno, będę z tym żyć Tongue

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
28.04.2009, 22:51
Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Komimasa napisał(a):Uważam, że w związku wygląd nie powinien być istotny.
Wiesz, to m.in. wygląd nas przyciąga, tylko, że dla każdego kto inny może być atrakcyjny. Raczej nie umawiałbyś się z dziewczyną ważącą 200 kg, noszącą szkła grubości kilku centymetrów, z brakami w uzębieniu itd. (wiem, przykład drastyczny i mocno przesadzony, ale chyba dobrze obrazuje to o czym mówię) nie ważne jakie wnętrze by miała. Jest się tylko z osobami atrakcyjnymi (w subiektywnym znaczeniu, dla kogoś atrakcyjniejsze są osoby pulchne, dla innych "szkielety"), pociągającymi bo taka jest natura człowieka.

A żeby nie było, że nie na temat to też napiszę, że nie zrobiłbym sobie operacji plastycznej bo nie widze potrzeby.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
28.04.2009, 22:51
Return to top
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Jeśli ktoś będzie się czuł lepiej po takiej operacji to proszę bardzo, gorzej jeśli zostaną oszpeceni przez chirurga.
Piękno zewnętrzne jakby nie było jest bardzo ważne, choćby nie wiem jakby się ktoś zapierał to i tak wybierze osobę atrakcyjniejszą pod względem fizycznym, zwłaszcza w obliczu opinii znajomych (no jak możesz się pokazywać z takim pasztetem? etc).

Sam parę razy o mało co nie wylądowałem z mało atrakcyjnną partnerką (jak to mówili koledzy stać cię na więcej), ale wyszło tak że do niczego nie doszło bo nie mogły uwierzyć że szczerze chciałbym z nimi być :-P A ja tam wole nawet i takiego paszteta z którym mógłbym bez oporów pogadać, pośmiać się niż taką pustą panienke do której nawet nie miałbym ochoty otworzyć gęby.

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
28.04.2009, 23:29
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama