Aktualny czas: 01.12.2020, 08:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,206
RE: Nasza codzienność
Ostatnio moja codzienność to zwykła egzystencja. Po części przez wirusa, po części przez chorobę kota (spora część ostatniego miesiąca to było jeżdżenie z nim do weterynarza, łamane przez siedzenie w domu z przekonaniem że lada chwila kot umrze), teraz niby jest mu jakby lepiej, no ale ma już prawie 16 lat i pół roku, więc zagrożenia wciąż są realne. No i tak ogólnie bezrobocie, korona wokół, choroba w domu i wrodzone lenistwo mnie zeszmaciły tak, że nawet do rozrywki nie mam ostatnio serca, a co dopiero czegoś konkretnego. No ale. Jakoś to będzie. Musi być.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

10.11.2020, 22:08
Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,080
RE: Nasza codzienność
Jeszcze do tego dodać tę pogodę. No ciągle jest pochmurno, niby jesień, nic dziwnego, ale tak, żebym musiał egzystować w pokoju cały czas z zapalonym światłem to ja dawno nie miałem. I jest to przygnębiające w ciul. Jeszcze się mylę przez to, że szybko zaczyna się robić ciemno i o 17 mówię "dzień dobry, infolinia Inpost" a na zakończenie romzowy "życzę miłego wieczoru, do usłyszenia", często i gęsto mi się to już myli...

U mnie ta egzystencja też poszarzała. Wcześniej to jeszcze odpisywałem Galakcie na mechanikę ślimaków, ale odkąd większość rzeczy ustaliliśmy jest przerwa i rzadziej się pisze. Miałem pomyśleć nad trybem dla jednego gracza, ale Snailsy niespecjalnie się do tego pod względem mechaniki nadają.

Próbowałem coś dalej pociągnąć wyścig, ale też tam już nie mam pomysłu jak grę poprawić, żeby w corze gry nie grzebać. Choć partie są imo nawet miodne, to za długie, niby godzina to pryszcz, ale taka mapa i taka gra to max powinno być 45 minut, a nie ponad godzina... O Insygniach Śmierci aka Heroes, nawet nie wiem co już myśleć. Projektu nie porzuciłem, ale dalej nie jestem zadowolony z systemu walki i nie wiem jakoś tak się zabrać do tego nie mogę, by usiąść sobie do tego i nad tym pogłowić. Niesłychanie trudną rzeczą jest to, że mechanika musi być satysfakcjonująca, bo walk będzie dużo, i szybka bo walk będzie dużoxd

Na osłodę pozostaje zawsze konsola i elektroniczna rozgrywka, której ostatnio poświęcam więcej czasu niż powinienem bo tak: mam rozgrzebane kilka tytułów na raz, żeby nie powiedzieć więcej.
Przede wszystkim bijatyki i to dwie, a właściwie cztery zaraz będą. Street Fighter ma teraz priorytet, jadę 8 postać w treningu, a Blaz Blue stoi, Mortal też.
Gramy jednak nie tylko w bijatyki. Unravel Two wczoraj skończyliśmy, gramy sobie relaksacyjnie w Asasyna, skończyliśmy niedawno Devil My Cry 5 ale to nie wiele daje, bo trzeba misje na S przejść - nad tym pracuje siora, ja z kolei dalej biję The Last of Us 2 na przetrwaniu i szukaniu wszystkich możliwych Znajdziek, a gdzieś w tle majaczy sobie Overcooked 2 z dodatkami. A, no i Crash Team Racing oczywiście na Hardzie ogrywamy story. Także już samego tego jest tyle, że mając 4-5 godzin nie sposób wszystkiego odpalić w jeden wieczór, a do tego dochodzi oczywiście oglądanie.

Ostatnio zaczęliśmy oglądać Detektywa na HBO. Zacny serial, choć pierwszy sezon to dla mnie była petarda, drugi już jakby traci, ale o tym w innym temacie.

Szarą codzienność ratuje też wspólne granie na konsoli przez neta. Głównie ostatnio z Drakiem, Ryuugą, Raiem. Gramy Onrusha i jest mega pozytywnie, dynamicznie, zajebiście po prostu. Fall Guy mnie trochę mocno wnerwia, ale też jest miło i sympatycznie, więc jak jest chęć zmiany tytułu to jak najbardziej mogę przystać. Dlatego też polecam jak kto ma Plusa, czasem z nami zagraćSmile

No i teraz mam nową "atrakcję" 63 tomik z 12 rozdziałami matko boska! Także 11 listopada to mi upłynie pod znakiem OP i wyspy ryboludzi, no hazu da! (pozdro dla kumatych).

I tak mając tyle różnych zajęć, no trudno poświęcić więcej czasu na myślenie nad grą kurczę. Ale te zajęcia jak granie z siorą, z chłopakami, obejrzenie czegoś dobrego sprawia, że też ta szarość nie jest aż tak szaraSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.11.2020, 12:34
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama