Aktualny czas: 01.12.2020, 06:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

The Star Hero Tyggarman
Autor Wiadomość
jaggy Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
RE: The Star Hero Tyggarman
szczerze to nie jest to słabe, po prostu napisane prosto, w sumie...nie widze powodu imo by się do czegoś w zasadzie przyczepić, gramatycznie z tego co widze jest ok, wszystko ma sens pfff... w sumie... brak I'm-Iam czy a/an/the to żadna strata, ten język już tyle razy udowodnił że nie trzyma się go żadna logika że to są duperele

i nie pomylam tego tylko używam bo ładnie to wygląda według mnie, to jest celowe bo tak po prostu to rozumiem lepiej

https://www.wattpad.com/791508224-voll-3...ars-part-1

tutaj dłuższa część

chciałem też zwrócić uwagę że staram się to pisać jakby to było anime czy coś, wypracowałem taki styl w sumie i mi on pasuje

edit;

nie zraźcie się... tutaj Goggorott bierze z Tyggiem kąpiel bo go do tego zmusza i próbuje to niby przypadkiem- molestować, potem znowu chce go zabić itd. poje...ne :V

ta postać jest psychiczna, potem bierze go na trening ale w sumie to wychodzi na to że chce się nad nim poznęcać psychicznie i fizycznie

chyba dam Tyggowi tekst w stylu
'Ile jeszcze będziesz mnie męczyć zanim mnie w końcu zabijesz?' [smutny i bezradny, poddający się]
'Cierpliwości...' [szczerzy się pełen zła i dzikości]

w sumie to chcę doprowadzić czytelnika do punktu bezradności, uwiarygodnić to, by ludzie myśleli że to się dzieje naprawdę jak to czytają, by nie mogli nic zrobić, by mogli tylko patrzeć i czekać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2019, 02:44 {2} przez jaggy.)
06.10.2019, 02:30
Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 960
jako osoba psychiczna czuje się urażona, przeproś

nie widziałeś może pumy?

[Obrazek: D2kDFZK.png]
06.10.2019, 02:49
Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,871
jaggy napisał(a):szczerze to nie jest to słabe, po prostu napisane prosto, w sumie...

No właśnie nie. W zascreenowanym przez Devzana przykładzie zjadłeś "do" w pierwszym pytaniu, a w drugim użyłeś szyku zdania twierdzącego.
06.10.2019, 11:08
Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,931
(06.10.2019, 11:08 )Orzi napisał(a):
jaggy napisał(a):szczerze to nie jest to słabe, po prostu napisane prosto, w sumie...

No właśnie nie. W zascreenowanym przez Devzana przykładzie zjadłeś "do" w pierwszym pytaniu, a w drugim użyłeś szyku zdania twierdzącego.

I zgubił przedimek "a" ;P. Trzy błędy w dwóch zdaniach, 7 wyrazach. A to tylko pierwszy lepszy "fragment", nie czytałem całości.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2019, 15:54 {2} przez Devzan.)
06.10.2019, 15:54
Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,206
Jaggy, gdzie można obejrzeć anime z Twojej książki?

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

10.11.2020, 21:57
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama