Aktualny czas: 29.11.2020, 01:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Rozdział 984
Autor Wiadomość
Wielki160 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 119
Rozdział 984
Trochę przegadany rozdział, ale końcówka jak zawsze z przytupem Big Grin
05.07.2020, 18:34
Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,075
RE: Rozdział 984
Zaskoczenie niezłe z tą Yamato.
Chapter wygrywa reakcja Jinbei i Robin i ciekawi mnie jakby to wyglądało w anime^^
Trochę słabo, że Luffy najpierw z nią walczył.
Ale właśnie. To że to jest córka, szokuje mnie tym bardziej, że to nie było fanowskie tłumaczenie, gdzie można coś takiego spaprać tylko oficjalny przekład. Czyli Kaido nazywa ją synem. I jedyny pomysł ( dość szalony) jaki przyszedł mi do głowy, to taki, że od dawna się przed nim ukrywała ( Kaido może tak dobrze swojego dziecka nie znać) nosiła maskę i podawała się za syna. A chce być facetem bo Oden był facetem i widzi w tym jakiś wzór, czy coś. Nic innego wymyślić nie mogę na tę sytuację.
Sama ta Biblia to lekka przeginka ( Fangirl'ka Odena) ale może tam są jakieś ciekawe informacje. Wątpię by było tam coś o pustym wieku, bo Oden chyba wiedział, że takich rzeczy pisać nie może. Ale może jakieś przydatne wskazówki słomkowi tam znajdą.
No i wzruszające spotkanie Kiku i Izo. Fajnie że w końcu spotkali się po latach. Swoją drogą widać jak Oda bawi się genderyzmem i tworzy własny free gender style^^

Bardzo się też cieszę z takiej drobnostki, ale od arku WCI bardzo szkoda mi było Pounda. A teraz udało mu się spotkać z dziećmi. Super, może go Bege i Gocci wezmą na pokład^^ Albo i nie, bo ich reakcja raczej tego nie zapowiada.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
06.07.2020, 17:56
Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,931
Yamato sama powiedziała, że "wybrała bycie mężczyzną". Może jej ojciec po prostu to zaakceptował? Zwłaszcza wiedząc jaki stosunek Kaido ma do swoich (kojarzy mi się jego lament gdy dowiedział się o porażkach swoich ludzi). To nie musiało być tak, że Yamato jest najzwyczajniejszym przebierańcem.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
06.07.2020, 18:55
Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 266
Chapter sztos. Big entrance Izo i obstawy Kaido razem z nim samym epic. Zastanawiałem się, kiedy Robin z Jinbe się ujawnią i jak widać Robin korzysta z swojego doświadczenia szpiegostwa i dobrze gra swoją rolę jednego z ludzi Kaido, m xD Ciekawe co Marco miał na myśli, że coś się czai w głębinach (o ile dobrze zrozumiałem, m). Neko ma fajną broń zamiast ręki, a co do Luffy'ego to trochę dziwne zachowanie jak na niego, że atakuje bez pamięci nie słuchając, że druga strona chce pomóc i z nim pogadać, m. Z Yamato to czuje, że to jest przekręt na miarę arcu. Pewnie będą jakieś retrosy wyjaśniające, mega chap.

Czemu znowu przerwa?! Ledwo jeden chap wyszedł po poprzedniej. Za dwa tygodnie chciałem dwa chapy przeczytać ....................
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2020, 22:28 {2} przez Kaioken.)
06.07.2020, 22:28
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama