Aktualny czas: 20.09.2020, 15:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 416
Autor Wiadomość
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Mangę czytam od chapka 544 więc stosunkowo niedawno, a OP(anime) od wakacji '08. natomiast samo anime zaczeło się od Hellsinga (hyper) no i od niemieckiej televizji RTL7 na którym był akurat OP (odcinek na którym zoro mierzy sie z Mihawkiem, jeszcze to pamiętam). Potem był Power stone, green green i OP. Jednak to że odcinki nadrobiłem a czasu dużo było obejrzałem Soul eater( rozczarował dennym zakończeniem),potem była seria x-man i digimon ale niewiem gdzie to można znaleźć. Gdybyś zapytał sie mnie 20 maja 09 czym jest manga, niepotrafiłbym odpowiedzieć.
09.09.2009, 21:55
Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,286

odcinek fajny żarcie, śpiewanie, czyli zawsze jak kończy się jakaś przygoda najlepsze było jak wszystkie dziewczyny chciały go dotknąć i wywaliły dziurę w ścianie,ciekawi mnie czy jak będą płynąć by ratować ace'a to hancock nauczy luffiego jak używać haki,pewnie tak bo by mu się to bardzo przydało

[Obrazek: a5d45uF.png]
10.09.2009, 16:06
Return to top
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 77

Odcinek zarąbisty. Śpiewanie Luffy'ego super, ale i tak dla mnie najlepszym momentem było to gdy Luffy dowiedział się, że Ace'a ma być stracony (przewijałem tą scenę z 20-40 razy).
13.09.2009, 08:08
Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

Troszku spóźniony koment, ale co tamXD

Odcinek bardzo udany. Bardzo zręcznie autorzy przedłużyli sceny. Przyjęcie fajnie ukazane, a to yohohoh Luffyego było obłędneXD Podobał mi sie też ten motyw z "pdstępem"Wink już były gotowe go zabić, a Luffy też wyglądał jaky im chciał nakopaćXD a tu się okazało ,że chciał imprezkę rozkręcić.
Pałeczki w nosie też dobrze pokazane, dobre zastępstwo za Usoppa i Choopera.

Najlepsza jednak była z tego scena, gdy Luffy dowiaduje sie wszystkiego o Ace.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
13.09.2009, 17:29
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama