Aktualny czas: 23.11.2017, 12:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia, sport...
Autor Wiadomość
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368
Ćwiczenia, sport...
Takie coś mi chodziło ostatnio po głowie, czy uprawianie ćwiczeń wzorem postaci z One Piece miałoby jakiekolwiek sens i czy wogóle byłoby mądre... Bo to bajka jest, jakby nie patrzeć :-)

No, ale weźmy np. pod uwagę Helmeppo i Coby'ego. Obaj wzięli się do roboty, tyle że ćwiczyli późno w nocy. Na wyniki długo nie trzeba było ćwiczyć. Ale czy przez to nie skrócili sobie życia? Albo Zoro- ćwiczył od małego, dzielnie i wytrwale. I on akurat robił to w miarę rozsądnie, chyba... :-D

A co wy o tym sądzicie? Macie jakiś własny zestaw ćwiczeń? A może udało wam się coś osiągnąć w sporcie? Nie muszą to być osiągnięcia na arenie krajowej, nawet mogą to być osiągnięcia, o których wie tylko kilka osób... Pochwalcie się śmiało, tylko piszcie, czy braliście jakieś wspomagacze (metanabol, sterydy, kreatyna itp) czy nie. No i jak do tego doszliście, może ktoś będzie na tyle wytrwały i pójdzie w wasze ślady :-D I proszę o szczerość, bez obłudy :!: ;-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
24.07.2009 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Jeśli chcesz żyć biorąc sobie za wzór kreskówki to zapewniam, że długo jeszcze na tym świecie nie pociągniesz.

Tak szczerze to raczej nie chce mi się ćwiczyć, czasami zrobię kilka pompek, brzuszków, przysiadów lub pobawię się korzystając z hantli.
Polecam zapisanie się na jakąś dobrą siłownię, tam na pewno kompetentna osoba ci doradzi.

Aha - i odradzam wszelkie wspomagacze, nie warto się tym truć, zwłaszcza jak się chce poćwiczyć ot dla zdrowia i sylwetki.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
24.07.2009 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

To ja jestem dokładnie tak jak sobie wyobraża ten kto mnie zna. Sport i ja to dwa inne światy. Dodatkowo nie bardzo mogę bo mam ogromne minusy. Jedynie co robię dla "ruchu" nie sportu, to skacze na DDR ale ostatnio nie skakałem bo przecież człowiek pocił się i bez ruchu...

Kiedyś rzucałem shurikenami w drzewo z ziomkiem ale dawne dzieje chyba lickaBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.07.2009 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

To ma tak "grubymi nićmi szyte" połączenie z op że uznałem iż warto przenieść.
Nie można wzorować się na kreskówkach. Pewnie, nie jeden nosił co na plecach na wzór "skorupy goku" ale od tego można coś zrobić z kręgosłupem i tyle porzytku.

PaSaT napisał(a):No, ale weźmy np. pod uwagę Helmeppo i Coby'ego. Obaj wzięli się do roboty, tyle że ćwiczyli późno w nocy.

Błagam, powiedz że nie wziąłeś tego na serio.
24.07.2009 21:23
Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%

Komimasa napisał(a):skacze na DDR

DDR.... Jak ja się za tym stęskniłam... Swojego czasu spędzałam każdą wolną chwilę na macie. Efekt - łydki ze stali i super kondycja, mimo palenia.

Teraz, kiedy już nie mam takiego dostępu do mat, znów bardzo nie lubię się ze sportem. Nigdy nie miałam wystarczająco zacięcia, żeby się wziąść i zmusić do ćwiczenia... A szkoda....

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
25.07.2009 12:33
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Jutsu napisał(a):Błagam, powiedz że nie wziąłeś tego na serio.
Nie, nie wziąłem, ale ja tak robię :mrgreen: I jakoś żyję, nawet całkiem nieźle... Trochę marnie u mnie ze zręcznością, ale z całą resztą radzę sobie bardzo dobrze :-) No, kondycji to chyba też zbytnio nie psuje, ostatnio zrobiłem jakieś 40 km w 2 i pół godziny :-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
02.08.2009 09:26
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861

Z sportu co regularnie uprawiam to tylko siłownia jak narazie Big Grin Gdyby nie to wątpię czy miał bym jakąkolwiek kondycje przy moim trybie życia Big Grin
02.08.2009 12:54
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Moje życie to czasem siłownia, a tak po jaką ch...... mi wystarczy to jakim jestem i to akceptuje cwicze jak szkole coś trza zaliczyc a tak mam to gdzieś. Moje osiągnięcia 5 miejsce na strefowym w szachach, ale biorę w to udział tylko dlatego że nie chce mi się na lekcje łazic a dyrektor usprawiedliwia to.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
10.08.2009 13:01
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371

PaSaT napisał(a):Albo Zoro- ćwiczył od małego, dzielnie i wytrwale. I on akurat robił to w miarę rozsądnie, chyba...

ta... a podniesiesz sztangę 2 tonową i będziesz z nią robił przysiady na rękach? Tongue

a ja też ze sportem mam tyle wspólnego co koń z koniakiem...

tylko jeżdzę czasem na rowerku

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
10.08.2009 22:59
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Hmm, a ja jednak lubię sport, a szczególnie siatkówkę. Gram w TKKF Kępno, ale to tylko amatorska drużyna; co przez to rozumieć? To znaczy, że zawodnicy nie posiadają karty zawodnika zarejestrowanej w PZPS. Osobiście sam nie jestem orłem, ale mam kilku kolegów w drużynie, którzy coś potrafią, np. jeden z nich grał w II lidze.

Co jeszcze, aha, ostatnio narzekałem na to, że w tym roku mam tylko 3 W-F-y tygodniowo. Jednak po pierwszych trzech dniach zmieniłem zdanie. Tak mnie wzieły zakwasy, że masakra. Normalnie nie mogłem chdzić po schodach.

[Obrazek: 19979393.png]
13.09.2009 17:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama