Aktualny czas: 24.09.2017, 23:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŁanPisowy Koncert Życzeń
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
Poziom ostrzeżeń: 0%
ŁanPisowy Koncert Życzeń
Chyba nikt z nas nie czytał/nie oglądał tej serii całkowicie bezrefleksyjnie i bezkrytycznie. Na pewno więc każdy ma w głowie, wyobraźni jakieś "coś", co nie znalazło odzwierciedlenia w dziele Eiichiro Ody, lecz chciałby to zobaczyć. Alternatywne rozwinięcie czy zakończenie jakiegoś wątku, jakąś wymyśloną przez siebie scenę czy postać. I to jest miejsce na podzielenie się właśnie takimi myślami. Nieważne, czy to jest realne, czy ma w ogóle sens - nie musi. Ważne w tym temacie jest tylko to, że bardzo byśmy tego chcieli Big Grin

Ja na ten przykład od wielu lat choruję na potrzebę zoanu lwa. Wiem, że to byłaby trochę powtórka z Lucciego, ale lwy od małego darzyłem szczególną sympatią, a wierzę że w wersji shounenowe mógłby to być jakiś serio uber-kozak, w końcu król dżunglii. Wiem, że
Spoiler :
dostaliśmy już Pekomsa i tego jakby muszkietera, ale to są minkowie, a ja czekam wciąż na zoana, z jego poszczególnymi formami.
To byłaby moc!

I tak w sumie, to chciałbym żeby Shanks okazał się być kiedyś zły, może nawet stanął przeciwko Luffy'emu. To w końcu bardzo wysoko postawiony pirat, a miękkie frajery takimi nie zostają ;p

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

03.11.2016 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: ŁanPisowy Koncert Życzeń
Żadną chyba tajemnicą nie jest jeśli powiem, że chciałbym aby Vivi została w załodze i pływała razem ze Słomkowymi. Strasznie mi szkoda, że została w tej Alabaście. To jest pierwsza rzecz, która od razu mi się nasunęła.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

03.11.2016 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 558
Ja bym chciał zobaczyć jeszcze KriegaTongue. Podobała mi się ta postać bo to był prawdziwy pirat(nie łanpisowy). Zero honoru, byle tylko uzyskać swój cel. Gdyby tak po przejściach się pokazał z armią 50K luda i zbroją ulepszoną przez VegapunkaTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
03.11.2016 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,481
Trywialne życzenie. Chciałbym poznać nazwiska istotnych postaci, które do tej pory nie zostały ujawnione. Usopp, Brook, Shanks... Znalazłoby się jeszcze kilka takich chodzących kuriozów. Jedynie Nami można uznać za sensowny przypadek, bo została przygarnięta jako niemowlę i być może nikt nie wymagał od Bell-mere przekazywania sierotom swojego nazwiska. Ba, nie były one nawet uwzględnione na liście mieszkańców wioski, więc ma to jakiś sens. W przypadku wspomnianej reszty takowego nie widzę. Prawie 850 rozdziałów i nic.
Spoiler :
No, prawie nic. Sanji stanowi chlubny wyjątek i budzi jakąś nadzieję.
Inb4 Liarr D. Usopp oczywiście.

[Obrazek: Sygnatura.png]
03.11.2016 23:26
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,825
A ja chciałabym dowiedzieć się jak dokładnie młody Law i Bepo się poznali, choruję na to od dawna.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.11.2016 03:39
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,916
Chciałbym by Buggy został shichibukai... A... Tego już nie muszę chcieć, ale bardzo bym chciał by Ceasar dołączył do załogi w formalny sposób, by został naukowcem u Slomkowych.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
04.11.2016 09:06
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
Dzięki za przypomnienie, Eikichi.

CHCĘ CARIBOU W ZAŁODZE ;_; Teraz to już marzenie ściętej głowy, ale kiedyś naprawdę żyłem tym, że błotniak stanie się kolejnym Słomkowym ;_;

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

04.11.2016 13:50
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 974
Ja bym chciał, żeby Vivi, Shirahoshi i Rebecca umarły Shy
04.11.2016 15:05
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,330
Poziom ostrzeżeń: 5%
Teraz mi się przypomniała ważna rzecz, którą serio bym chciał. Mianowicie, żeby pokazali końcówkę walki Teacha i Ace'a. Strasznie szkoda, że tego nie było, no i ten Ace mógł zginąć w inny sposób na Marineford, a nie tak, boże co to była za żenująca scena...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.11.2016 15:55
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,916
HAHAHAHA fanka Ace'a! fanka Ace'a!

Powiedział koleś który też go bardzo lubi.

Też bym chciał by Vivi dołączyła do załogi, albo chociaż by się z nimi już w końcu spotkała. No i by nareszcie pojawił się jakiś równy przeciwnik dla Zora, jego walki najbardziej nie mogę się doczekać.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
04.11.2016 16:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama