Aktualny czas: 22.10.2017, 15:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Co sądzisz o śniegu?
GARDZĘ!!!
Nie przepadam, ale jakoś to przeżyję.
Mogłoby być go mniej, wtedy byłoby nawet w porządku.
Nie obchodzi mnie to, nie mam zdania.
Lubię śnieg i nie mam nic przeciwko niemu.
Kocham to! Niech spadnie go jak najwięcej!
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śnieg i mróz
Autor Wiadomość
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Poziom ostrzeżeń: 0%
Sad Śnieg i mróz
Co sądzicie o powszechnym obecnie zjawisku pogodowym zwanym śniegiem i o wszechobecnej niskiej temperaturze? Wkurza was to, podoba wam się, czy może nie obchodzi was to?
Moje zdanie jest krótkie i klarowne: GARDZĘ!!!

[Obrazek: vYg1BTA.png]
03.12.2010 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
RE: Śnieg i mróz
Ja kocham śnieg i mróz. W końcu nazwa "zima" do czegoś zobowiązuje. Poza tym jesteśmy w takim klimacie, gdzie od dziecka można się do takich zjawisk przyzwyczaić, a nawet polubić. Mamy chociaż jakieś urozmaicenie od jesiennych słot i letnich upałów. No i mróz jest orzeźwiający. Big Grin

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
03.12.2010 16:09
Tomoko Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Kocham śnieg Big Grin Mróz też mi nie przeszkadza, dopóki nie przekroczy -15 stopni ^.^" Poniżej tej temperatury mój mózg całkowicie przestaje działać Wink
Uwielbiam sobie trochę zmarznąć, podczas rzucania się śnieżkami/blokami lodu XD
Poza tym, śnieg jest dla mnie absolutnie piękny.

[Obrazek: one_piece_tom_45_042-png]
03.12.2010 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Lubię śnieg, sporty zimowe, ośnieżone drzewa, pola i łąki, oraz zamarznięte stawy. Niestety co się z tym łączy nie cierpię gdy jest zimno, wtedy się nawet nie chce a dwór wyjść. Najgorzej jest gdy trzeba gdzieś pojechać, a za daleko by dojść piechotą. Czeka się na przystanku, jest zimno, truchta się w miejscu, jest zimno, tramwaj/autobus nie przyjeżdża i JEST ZIMNO!
03.12.2010 16:56
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Tak jak moi przedmówcy, Lubię zime. Big Grin Może między innymi dlatego, że w zimie sie urodziłam. Jak byłam dzieckiem, to godzinami zjeżdżało się na sankach na pobliskiej górce, a w sklepie na przeciwko, który ma taki fajny spiralny podjazd, zawsze polewało się go specjalnie wodą, co by potem fantastyczna ślizgawka była. A gdy jest mi zimno, to lubię opatulić sie kocykiem, a w ręcee mieć kubek z ciepła herbatką.
03.12.2010 17:02
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
A ja zgodzę się z Grzesiem, iż gardzę Tongue chociaż nie powiem, na pierwszy śnieg mi się japa uśmiechnęła - na całe 10 minut, później zaczął mnie wku**iać xD
nienawidzę czekania na autobusy, spóźnień pociągów o jakieś 180 minut i tego, że nawet forum przypomina mi, że JEST ZIMNO =_=

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
03.12.2010 20:22
Krandar Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 178
Śnieg - lubię jak za oknem jest biało, mam nadzieję, że będzie tak w Boże Narodzenie. Chociaż poprzedniej zimy również padał śnieg, to na Gwiazdkę było go jak na lekarstwo Sad. Osobiście lubię też duży mróz towarzyszący dużym opadom śniegu. Będziemy mieć co opowiadać dzieciom, bo poprzednie zimy były nijakie(nie licząc tej zeszłorocznej, ona już była zimą w pełnym tego słowa znaczeniu)

[Obrazek: 30hm2pzpn_rpeerar.png]
Wtedy ja zostanę Hachibukai! - Luffy
04.12.2010 09:15
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Hmmm śnieg nawet lubię, jest tak ładnie biało i byle tak na święta było. Jednak śniegowi towarzyszy mróz, a ja nienawidzę jak ledwo ruszyć się mogę z zimna. Na dodatek ciężko się jeździ tramwajami, co procentuje spóźnieniami. Czyli jednymi słowy nie fajnie. Dlatego śniegowi mówimy TAK, mrozowi NIE.

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

04.12.2010 09:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,247
Dobra, rozwinę trochę moją wypowiedź z pierwszego posta i uzasadnię czemu tak gardzę śniegiem. Pierwsza sprawa: odśnieżanie. Całą noc śnieżek pięknie prószył, a tu na 6 trzeba się zrywać i na wpół śpiącym machać szuflą w te i wewte i przerzucać tony białej masy z podjazdu. Niezbyt zachęcające, prawda?
Druga sprawa: śliskie drogi, czasem również tak zasypane że można się nieźle zakopać. To sprawia że trasa do przejechania samochodem nieraz zabiera aż trzy razy tyle czasu. No, i wspomnijmy też o tym, jakie to jest niebezpieczne. Zimą wypadków na drogach pełno. No i zimówki trzeba nabyć, a jakże pożyteczniej można by spożytkować te pieniądze gdyby śniegu nie było (chips Smile ).
Poza kierowcami, takie warunki pogodowe nie sprzyjają również pieszym. Na zmianę wywracają się na chodnikach skutych lodem albo brną przez półmetrowe zaspy z kilogramami śniegu w butach w zawiei i przy arktycznym mrozie. Przeziębienie dotknie niejednego, pewnie wielu z was już się na nie załapało, a i ortopedzi nie będą narzekać na brak zajęć.
No i do tego to okropne zimno. Żeby przyzwoicie sobie ogrzać domek to po opał się trzeba nalatać. A jeśli ktoś grzeje się gazem, to zobaczy jak go to uderzy po kieszeni. No i można zapomnieć o spontanicznym wypadzie na dwór jak latem. Żeby wyjść na zewnątrz, trzeba na siebie tyle badziewia założyć, że samo ubranie się nieraz zajmuje więcej czasu niż sam pobyt na zewnątrz. I tylko po to żeby potem wrócić i starać się przywrócić swoje ciało do temperatury znośnej susząc przy tym pełne śniegu ubranie.
No i niech mi ktoś powie, jak tu tym nie gardzić?

[Obrazek: vYg1BTA.png]
04.12.2010 10:20
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Zamiast "smerf ważniak: powinieneś się tytułować w okresie zimowym "smerf maruda". Tongue

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.12.2010 11:13
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama