Aktualny czas: 17.11.2017, 19:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Żebrolajki
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,862
Poziom ostrzeżeń: 0%
Żebrolajki
Czyli miejsce, w którym można wrzucać linki z prośbą o głosy!

Nie widzę podobnego tematu, więc zakładam nowy, w razie "w" się usunie Wink

Zacznę od razu od żebrania! Jeśli mogłabym prosić dobre dusze o wejście do TEGO ALBUMU

i zlajkowanie tego węża:

[Obrazek: 13076536_10153347719641741_7248511024104...e=57B3A420]
Tak naprawdę nie zależy nam na zwycięstwie, tylko na drugim miejscu, za które dostaje się roczne członkostwo w "Ontario Nature", które jest organizacją zrzeszającą entuzjastów okolicznej przyrody :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.04.2016 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,872
RE: Żebrolajki
No cóż.. ostatnio jadłem żeberka i mi smakowały. To chyba zalicza się jako żebrolajk?

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.04.2016 12:03 przez Ponury. Powód: Poprawiona ortografia)
25.04.2016 18:40
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Komimasa napisał(a):Przeraża mnie taka wizja, która powoli staje się rzeczywistością, że przestaje się liczyć sam walor pracy, a zaczyna to, kto ma więcej znajomych na fejsie.
Wizja? Powoli? To już jest rzeczywistością i to od dawna, wszyscy którzy wygrywają, robią to właśnie w ten sposób. Też mi to lata temu przeszkadzało, ale podchodzenie do tego w ten sposób jest utopijne/idealistyczne i zmienia tylko tyle, że wygrywają inni, którzy robią dokładnie to samo :v
e: trzeba też brać uwagę na to PO CO takie konkursy są organizowane. W zdecydowanej większości przypadków celem jest wygenerowanie większego ruchu na stronie. Tak naprawdę naganianie znajomych na takie stronki jest dokładnie tym, czego chce organizator wydarzenia, jeśli konkurs byłby oceniany pomiędzy ludźmi, którzy już są na stronie, byłby może obiektywniejszy, ale jednocześnie nie przynosi osobie robiącej konkurs żadnych korzyści.
e2: daję OPZ, bo temat nie ma być do dyskusji, tylko żeby wrzucali swoje linki, a hejt na proceder na samym wstępie, będzie skutecznie odstraszał.
e3: żeby nie było, też uważam, że to głupia forma konkursów i Dziad uważa podobnie. Ale konkursy na FB z założenia nie są sprawiedliwe i służą czemu innemu. Screen z dyskusji sprzed stworzenia tego tematu (zawiera wulgaryzmy).
[Obrazek: Capture.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2016 21:32 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
25.04.2016 19:21
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,143
Komi, z przykrością stwierdzam, że zdjęcia które na zwycięstwo nie zasłużyły, własnie wygrywają dzięki takim zagrywkom. I nie jestem wtedy przeciwna temu, żeby np taka Okiren coś zareklamowała, ponieważ jest spore prawdopodobieństwo, że to zdjęcie mi się bardziej spodoba, niż te które wygrywa i jeszcze pewnie nawet nie spełnia założeń tematu.

Przykład: Pedigree organizuje konkurs "zdjęcie psa proszącego wzrokiem" - ludzie wygrywajacy po prostu wrzucili "zdjęcie psa" który np gapi się na ulubioną zabawkę (piłka, kamień) i jest tym zahipnotyzowany. Wcale nie ma błagalnego wzroku, jak np pies co się zgapia w Ciebie jak jesz. I takie foty wygrywają, bo ludzie żebrzą.

Dlatego też czasami warto wejść i sprawdzić, czy to o co okiren prosi, naprawdę nie jest lepsze od tych żebrzących miesiącami po lajki :/ Tego nie zmienisz, więc nie piętnuj jednej osoby, która pokazała wprost jak przedstawiają się fakty. Bez tego może się co najwyzej tym zdjęciem w dupcię podrapać (o ile je wydrukuje uprzednio).

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
25.04.2016 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,095
Zdjęcie jest spoko, to zalajkuję, a jak nie jest to nie, prosić zawsze można (:

[Obrazek: h3sygn.png]
25.04.2016 19:35
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
No i miałam rację (przynajmniej wg mojego gustu).
Zdjęcie tego węża jest jednym z najlepszych, prócz tego jeszcze żółw mi się podobał d:
Warto wejść i zdecydować samemu, ja kliknęłam o/

25.04.2016 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Zostawić te OPZ, czy posciągać je? ;p [e: pozdejmowałam]
Dzięki wszystkim, co kliknęli Wink No i Nami poruszyła ważną kwestię - nikt nie każe klikać ;p Sama nie raz przy takich żebrolajkach klikam osobie, którą znam i która prosi, ale także innym osobom, których zgłoszenia uważam za bardzo ładne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.04.2016 21:32 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
25.04.2016 21:28
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728
Uważam, że skoro nasi Nakama uczestniczą w takich rzeczach to warto im pomóc Smile

25.04.2016 21:51
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Komimasa napisał(a):Nie wiem też, czy wąż nie będzie Ci się podświadomie wydawał lepszy niż jest, bo jest to zdjęcie koleżanki.

Wiele osób mnie o lajkacze prosi i nie klikam we wszystko co mi pod nos podsuną, więc wiem, że nie ma w tym dla mnie sugestii Smile Ten wąż naprawdę ładnie wyszedł.

25.04.2016 23:27
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Zalajkowane, ale zdecydowanie najlepsza fotka to ten podwodny żółw, deklasuje przeciwników całkowicie. A widzę, że póki co wygrywa jedno z gorszych zdjęć.

26.04.2016 12:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama