Aktualny czas: 08.12.2019, 13:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Żebrolajki
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,030
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Żebrolajki
Żebrolajki dla dzieciaczków! Kto może, niech polubi Smile
https://www.facebook.com/festiwalusmiech...77/?type=3

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
08.07.2017 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,835
Poziom ostrzeżeń: 10%
Trochę inna prośba niż pozostałe w tym temacie. Dzisiaj kończy się głosowanie na legendarną skórkę w SMITE, a osobiście chciałbym żeby Jing Wei (moja główna postać w tej grze) wygrała. Także tego, tutaj link:

https://www.surveymonkey.com/r/69B6XJQ
11.07.2017 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jakby się komuś totalnie nudziło i może poświęcić minutkę, to nawet z fejk maila czy czegoś, dałby radę założyć konto na bitbayu(Polska giełda kryptowalut) z mojego ref linka?Tongue Będę za to krewny piwko na jakimś spotkaniu.

https://auth.bitbay.net/ref/kotu1986

[Obrazek: 205ee7p.png]
28.02.2018 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 526
Może nie o lajki chodzi, ale o to, by wprowadzony został zakaz zwierząt w cyrku. Więc bardzo ładnie proszę o podpisywanie się.
Petycja

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
10.05.2018 15:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,976
Poziom ostrzeżeń: 5%
I co to niby zmieni? Możemy się podpisywać, a i tak zwierzęta będą w cyrkach. Dlaczego? Bo dzieci są za małe, albo rodzice zbyt krótkowzroczni i nie potrafią im przetłumaczyć, jaką krzywdę ludzie zadają tym zwierzętom, a skoro tak, to będą dalej chciały chodzić do cyrku i oglądać popisy z ich udziałem. A to generuje zyski, a z tymi się papierkami nie wygrywa.
To tak samo, jak ostatnio jechaliśmy z nakamami i usłyszałem o Papugarnii, jakie to straszne miejsce dla papug. No ale dzieci dalej sobie chcą "zobaczyć papużkę", więc takie miejsca nie tracą zainteresowania, a wręcz przeciwnie, teraz jest w każdym większym mieście. Co z tego, że te ptaki się bardzo przyzwyczajają do człowieka i taka stała ekspozycja na kontakt z ludźmi jest dla nich męczarnią? Zresztą, który dorosły człowiek o tym wie? Pewnie nie jeden facet zabrał do takiego miejsca dziewczynę i nie widział w tym nic złego i ona pewnie też. Żyjemy w takich czasach, że cierpienie zwierząt stanowi dla ludzi atrakcję. Ludzi warto na pewno uświadamiać, ale nie co chwilę wnosić jakieś petycje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2018 11:35 przez Komimasa.)
11.05.2018 11:34
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,035
To nie znaczy że trzeba od razu pisać jakie to niepotrzebne. Petycja nie zaszkodzi. W ten sposób zniechęca się właśnie ludzi do działania, jeżeli nawet nie można dać linku do petycji, bo zaraz spotka się ona z negatywnym, powiedziałabym przyjęciem.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
11.05.2018 16:15
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,229
Hej, hej, żebram na fejsie, żebram tu
Potrzebuję łapki w górę pod moim filmikiem na FB, niestety konkurencja nie śpi i cały czas podnosi poprzeczkę, udało mi się już trochę nadgonić, ale wciąż brakuje żeby przegonić.
Trzeba wejść na mój filmik na YouTube i dać łapkę w górę, jeśli możecie poprzesyłajcie dalej, bardzo mi zależy, żeby to wygrać czas mam do poniedziałku do północy ;P
--> https://www.youtube.com/watch?v=CeuLGUmK...vmP8AnIMPU

A ta poza tym, mam nadzieję, że filmik się podoba Wink

23.10.2018 21:00
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama