Aktualny czas: 22.11.2017, 23:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
07-Ghost
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Poziom ostrzeżeń: 0%
07-Ghost
"Głównym bohaterem mangi jest Teito, dawny niewolnik, posiadający magiczną moc, który zdaje egzamin na oficera Imperium Brasburskiego. Po sukcesie w pierwszej części egzaminu końcowego odkrywa w szkole mordercę swojego ojca. Atakuje go, zostaje za to pojmany, ale ucieka. Musi opuścić szkołę i trafia do miejsca zwanego siódmą dzielnicą. Zostaje wciągnięty w walkę między Verlorenem (Bogiem Śmierci), a ?istotami światła? (tytułowymi Siedmioma Duchami) przysłanymi, dla przeciwstawienia się mu."
Opis zaczerpnięty z http://www.manga-lib.pl/manga/info/07_ghost.html

Oglądam tylko anime jak na razie, bo na polski jest mało rozdziałów przetłumaczonych, ale opis do mangi jest lepszy.
Historia nawet mnie wciągnęła. Motyw z bogiem i "diabłem". Podoba mi się.
Na początku "zaiphon" nie za bardzo mi się spodobał, ale potem okazało się, że nie jest taki jednolity, kryje więcej możliwości.
W anime dużym plusem jest też muzyka.
Co sądzicie o tym anime/mandze?

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:37 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
17.08.2009 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Na obecną chwilę obejrzałem wszystkie odcinki które do tej pory wyszły(18) i serie klasyfikuje egzekwo z One Piece na 1 miejscu. Geniusz totalny! W żadnym anime nie ma tak powalającego i dobrze oddanego kilmatu. Dodatkowo seria jest tak oryginalna że nie potrafię w niej znaleźć żadnych odniesień do innych serii, a niby wszyscy coś biorą. No może poza tym że i Teito i Edward Elirc są niscy i wkurzają się o wzrost, ale to drobny szczegół, który zauważyłem tylko dlatego że to ten sam seyiuu. Moc Zaiphon nie wiem ile koleś myślał żeby wpaść na coś takiego. Polecam tą serię każdemu i z niecierpliwością czekam na następne rozdziały mangi.
A mam jeszcze pytanie, czy wiecie może czy to anime idzie fabularnie tak jak manga? Czy jest to jeden wielki filler. Ja po przeczytaniu 9 rozdziałów pl nie widzę dużych odstępstw od anime. Jedyne jest takie że w Mandze Mikage przybył do kościoła trochę szybciej niż w anime. I Życzenie jakie Teito wypowiedział przed Staruszkiem (pierwszy kor w całej serii) brzmiało: Chcę zobaczyć się z ojcem.

17.08.2009 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ja ci polecam oglądanie niż czytanie, jest tam o wiele lepiej.
Oglądałem wiele, czy nawet czytałem ale anime jest superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
21.08.2009 17:53
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

hans14 napisał(a):Ja ci polecam oglądanie niż czytanie, jest tam o wiele lepiej.
Oglądałem wiele, czy nawet czytałem ale anime jest superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ile chapków mangi przeczytałeś??

Jestem po 19 epku i muszę powiedzieć, że seria ma to coś co skłania do oglądnięcia następpnych epków, a nawet powoduje, że czekam na następne z niecierpliwością.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
21.08.2009 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Ja nie czekam na następne, ja już umieram z niecierpliwości. Tak dobrej serii nie widziałem od bardzo dawna.

21.08.2009 18:43
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

BlackKuma napisał(a):Ile chapków mangi przeczytałeś??

Jestem po 19 epku i muszę powiedzieć, że seria ma to coś co skłania do oglądnięcia następpnych epków, a nawet powoduje, że czekam na następne z niecierpliwością.

Ja też 19 ale nie dawno, ALE ANIME JEST LEPSZE. Muzyka, grafika ma to coś.

Mam pytanie: CZY TO PRAWDA OSTATECZNA ŻE TO MA 25 ODCINKÓW?
Powiedz że nie........

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
21.08.2009 20:00
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Zapewne to prawda, choć chciałbym by nią nie było. Pozostaje tylko nadzieja że będzie tak jak z Full Metal Alchemist i kiedyś wznowią. A bardzo prawdopodobne że tak się stanie, bo seria nie jest jakimś przeciętniakiem, jest zdecydowanie WYBITNA!

21.08.2009 20:04
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*

WYBITNA - to słabo powiedziane. Ale dlaczego teraz musi byc koniec, a tak fajnie jest.
Nawet lepsze od Bleach, Naruto czy inne tam.

21.08.2009 20:08
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

A mnie się ta seria nie podoba, zniewieściali bohaterowie, nieciekawy główny bohater, słaba akcja i w ogóle jakieś takie nijakie.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
21.08.2009 22:05
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*

Shizumu napisał(a):A mnie się ta seria nie podoba, zniewieściali bohaterowie, nieciekawy główny bohater, słaba akcja i w ogóle jakieś takie nijakie.

Widziałeś wszystkie epki?
Główny bohater jest bardzo ciekawy, szczególnie zagadka z jego przeszłością. Naprawdę nie wiem jak może Ci się nie podobać xD. Ale to pewnie kwestia gustu.

22.08.2009 01:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama