Aktualny czas: 21.10.2017, 08:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
(+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - Rozdział 1
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Photo (+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - Rozdział 1
Siemano! Witam was w obiecanym pierwszym rozdziale naszego nowego małego potworka. Wraz z Szogunem dotrzymaliśmy terminu, co jest dziwne, a nawet, co jest jeszcze dziwniejsze, udało nam się ukończyć go ponad tydzień przed oficjalną datą. Dla nas to spory sukces, zwłaszcza biorąc pod uwagę kosmiczną ilość czasu spędzonego nad komiksem, a już zwłaszcza czasu Szoguna który przekroczył magiczny próg 40 godzin!!! Nie żartuję to serio ciężka harówa, tym bardziej że miejscem akcji jest cholerne miasto i Szogun już mi powiedział co o tym myśli.

W każdym razie, chcemy was prosić aby każdy kto przeczytał zostawił po sobie komentarz nieważne czy pozytywny czy negatywny, opinia ludu jest dla nas cenne i stanowi w pewnym sensie rekompensatę za nasz wysiłek. Podziękować również należy siostrze Szoguna, Sawako, za prześliczne ręcznie pokolorowanie dwóch pierwszych stron, bijmy pokłon tej osobie.

No i na sam koniec ogłaszamy maleńki konkursik, należy napisać recenzje naszego pierwszego rozdziału (minimum 1 strona w wordzie czcionka times new roman wielkość 12), nagrody jako takiej jeszcze nie ma ale zapewniam że będzie, no póki co chodzi nam po głowie coś w stylu przed premierowego pokazu, np damy zwycięzcy kilka dni przed premierą z 5 stron do przeczytania, choć Szogun nie chce się zgodzić, lub po prostu ktoś dostanie fanart z postacią która mu się najbardziej podoba, tu Szogun też mówi nie i dorzuca , jakbym miał mało pracy. Ale coś takiego obiecuję, może nawet i Szoguna przekonam. No i chciałbym aby na koniec recenzji wystawić ocenę końcową w skali szkolnej, najlepiej poziom przedszkole. No dobra pa, przecie wy tu nie mnie słuchać, a komiks czytać przybyli, ENJOY!

01
[Obrazek: 01a.jpg]

02
[Obrazek: 02-2.jpg]

03
[Obrazek: 03-2.jpg]

04
[Obrazek: 04-2.jpg]

05
[Obrazek: 05.jpg]

06
[Obrazek: 06.jpg]

07
[Obrazek: 07.jpg]

08
[Obrazek: 08.jpg]

09
[Obrazek: 09.jpg]

10
[Obrazek: 10.jpg]

11
[Obrazek: 11.jpg]

12
[Obrazek: 12.jpg]

13
[Obrazek: 13.jpg]

14
[Obrazek: 14-1.jpg]

15
[Obrazek: 15.jpg]

16
[Obrazek: 16.jpg]

Rozdział dedykowany kolejno Shadow: ogółem ludziom którzy są naszymi nakama
Szogun: Dla Szczerego na otarcie łez po utraconych kronikach i w podzięce za boskie żywoty.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 14:03 przez Szogun.)
10.04.2011 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,235
Poziom ostrzeżeń: 25%
RE: (+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - Rozdział 1
...Boskie jak jasny gwint. Kreska jest bardziej niż odlot, gdyby nie okładka z zapowiedzi to spodziewałbym się kreski anime ale taka jaka jest w komiksie mi jakoś bardziej pasuje. Humor jest genialny, nie wstrzymujecie się z wulgaryzmami i dobrze. Pokazuje to team bardziej realnym. Sceny są fajnie zrobione (granie w grę i nagi tyłeczek Jackie XD). A Pierwsze kolorowe strony miażdżą swoim pięknem, całe miasto z Ein-chan nad nim jest jak balsam dla oka. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić, czekam na kolejny chapek.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 13:19 przez Weather.)
10.04.2011 13:07
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
PS następnego rozdziału spodziewajcie się w środku czerwca ...

10.04.2011 13:18
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nie no zajebioza!!!! Najbardziej mi się podoba ten El Mariachi De La Fifti... nie wiem czemu, tak jakoś Tongue, No i postać Wąskiego. Uśmiałem się i było też napięcie czyli wszystko to co trzeba... tylko więcej cycków i będzie git hehe. Wszyscy Bohaterowie wyglądają ciekawie i mają ciekawe charaktery, jak na razie gitesik, zobaczymy jak potoczą się dalej losy ;]
Gratulacje dla Szoguna, Shadowa i Sawako, oby tak dalej!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
10.04.2011 13:41
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Zacznę od tego, że komiks wyszedł Ci wspaniale pod względem artystycznym. Kreska idealna do tego typu tworu, choć miejscami się nie postarałeś (sporadycznie, na przykład Eihnaren na drugiej stronie). Co do moich ulubionych paneli, to by było boskie ujęcie twarzy Fiftiego - prawdziwa profeska - oraz Fifti dostający w mordę od Kumy. Wypadający ząb i ręce skoślawione w pouderzeniowym spazmie rządzą xD Muszę również pogratulować Sawako! Początkowe strony pokolorowane na cholernie wysokim poziomie, szczególnie pierwsza i panel z twarzą Fiftiego. Pozazdrościć takiej siostry, Szogun.

Dalej, fabuła... Domyślam się, że póki co zamierzałeś tylko przedstawić postaci i zarysować wstęp opowieści z dużą dozą humoru. Kontynuacji tej historii nawet sobie nie wyobrażam na razie Big Grin Mam nadzieję, iż miałeś to w planie, bo jak nie, to dostajesz wielkiego minusa~ Zaś jeżeli zgadłem, to masz ogromniastego plusa~ Świetnie dobrałeś głównych bohaterów i jeszcze świetniej uchwyciłeś ich wyróżniające się cechy. Będę z niecierpliwością wyczekiwał dalszego obrotu wydarzeń.
PS. Sądzę, że Fifti nie zasłużył na taki łomot, hahaha. Tak samo sfajczony gołąb.

A teraz humor! Najwspanialszy aspekt tego rozdziału!!! Normalnie bomba. Uśmiałem się niesamowicie. Przy cyc-oczach i ślince Wąskiego aż mnie brzuch rozbolał. Perfekcyjne ujęcie xD PERFEKCYJNE! Pozostałe żarty również nie dają się uspokoić. Piękna sprawa.

Jeżeli chodzi o moją postać, to się sobie nie podobam. Ja jako detektyw/inspektor? Eee... Nie pasuję~! Już prędzej oczekiwałem, że mnie jakoś efektownie zgnoisz, Bracie.
PS. Mam jakieś dziwne palce xD

Zastanawia mnie jeszcze, kim może być Skorpion... Hm. Interesujące... Jeśli w ogóle jest kimś z forum.

I czas na krytykę. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to edycja i brak korekty. Błędów co niemiara, po oczach walą... Fe. Ledwie to zniosłem. Do tego ta kiepska edycja~ Niepoprawnie wklejone teksty oraz brązowe plamki na niektórych stronach (kawa? herbata? gumka? srałeś?) psują ogólny odbiór zajebistości komiksu. Chociaż nie zmienia to faktu, że jest zajebisty!

Lubię placki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 13:47 przez Vegi.)
10.04.2011 13:43
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Waaaaah, KOCHAM TO!
Jeszcze raz napiszę, że wielkie dzięki za ten projekt bo jest wywalony w kosmos Big Grin

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

10.04.2011 13:45
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Szogun: chujowy skaner i do tego stary bardzo te plamki to jego robota beznadziejna edycja bo nie mam photoshopa niestety straciłem go w wyniku awari kompa, a co chcesz edytować ?

Co do obrazku Eiichan na drugiej stronie jestem bardzo zadowolony są gorsze strony o wiele, jak na przykład strona 14 z tą krwią itp.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 13:54 przez Szogun.)
10.04.2011 13:48
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Ja nie mam czasu Big Grin Ale wierzę, że kogoś znajdziesz!

Lubię placki.
10.04.2011 13:55
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Okay, przyznaję, że zacne jak jasny gwint XD
Podoba mi się podstawienie postaci, Vegi jako Szeryf, Zielony Miś jako Batman, Eini jako aniołek... ja jako Spiderman (moja ulubiona postać Marvela, tak swoją drogą XD) marudząca nad marchewką i "pieprzonym psychoanalitykiem"... Naprawdę, naprawdę fajnie pomyślane XD
Co jeszcze mogę rzec... Zbliżenia są narysowane dobrze, ruchy postaci - już nie tak bardzo (chociaż z czasem się poprawiają), kresce generalnie przydałoby się nieco giętkości, bo jest dość sztywna, co wychodzi mocno nienaturalnie. Czcionka Skorpiona, choć dobrze dobrana, z tym szarym obramowaniem jest ciężka do rozczytania. 14 strony nawet nie chciało mi się rozszyfrowywać... mam tylko nadzieję, że nie mówił tam nic super-ważnego...
Co tam jeszcze... no, dłonie przydałoby się dopracować, ale to zawsze jest najtrudniejsze w rysowaniu (czy Vegi ma tylko cztery palce na drugim panelu ostatniej strony?).

To chyba tyle czepnięć ode mnie ;] Czekam na kolejną część.
Mam tylko nadzieję, że nie zawalasz przez to nauki Tongue

[Obrazek: 66HHUfX.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 14:22 przez Gociak.)
10.04.2011 14:19
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
nie chodź mam jeszcze tydzień do wystawienia ocen już mam wszystko z głowy jeszcze tylko składki ksiązki itp, w sumie nie mega ważne ale ważne potrzebujemy nowego edytora szog nie może wszystkiego robić sam, bałem się że mnie czeka reprymenda za rozbieranie cię nawet w komiksie ale jakoś uszło, żyję xD i mogę tworzyć dalej, co do palcy jesteś bardzo spostrzegawcza, tylko jedna postać ma 5 palcy, naturalny stan w tym świecie to 4 XD.

10.04.2011 14:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama