Aktualny czas: 12.12.2019, 20:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
(+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - Rozdział 1
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,160
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: (+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - Rozdział 1
Ja tam na ostatnim panelu palców Vegiego już widzę pięć. Piąty z drugiej strony podtrzymuje owo zdjęcie.
Ech, co tu dużo gadać... Banalne, nudne, szmatławe, brzydkie, prostackie, nieśmieszne, debilne, niedbałe, naciągane, niedopracowane, nie warte zachodu, prymitywne i w ogóle ch**owe...
Właśnie taki ten komiks NIE jest Big Grin Jestem pod wrażeniem jak bardzo Szogun rozwinął swój warsztat, kolorowanie Sawako (oprócz jednego dymu na bodajże drugiej stronie) także robi wrażenie. Scenariusz też nie zostaje w tyle, jest pieruńsko zabawny a mimo to jak widać potrafi wciąż zaskoczyć mrokiem i brutalnością innych scen. Jeśli do czegoś mam się doczepić, to że zabolało mnie w oczy "7 lat". W czyjejś wypowiedzi ustnej lepiej by wyglądało chyba jednak "Siedem lat".
Dzięki za dedyka! Jeśli chodzi o otarcie łez to stanowczo spełnia swoją funkcję bo jest wręcz od Kronik lepsze. A co do Żywotów... Nie dziękować mi (i Kubie) trzeba a opieprzyć, ze od ponad roku rozdział nie wyszedł ;d
Ach, Shadow, jedna sprawa - nie byłoby możliwości wrzucić tych stron w spoiler? Przewinięcie strony do góry jest teraz tragedią.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

10.04.2011 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
ale tutaj ten komiks jest tymczsowo, od jutra będzie dostępny na głównej w dziale multimedia bodajże

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
10.04.2011 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja bym to bardziej w galerii widział, by czytało się jak komiks.

Skoro przeczytałem, to się wypowiemBig Grin

Ogólnie jest nieźle, a to jak tak patrze po ocenach innych dużo. Coś nowego, ciekawego, wartego też zobaczenia. Nie powiem, żebym się uśmiał, aczkolwiek scena w łaźni była zabawna. Co ciekawe, nie wiem czy celowe, przypomina mi to jak dziewczyny patrzyły, której piersi są większe, jackie zdjęła stanik a w pokoju był jeszcze WąskiBig Grin Co prawda jego bardziej rozwalił tekst jej jak sama sytuacja, ale minę miał nie tego, podobnie jak ten bohater. Jakbyś jeszcze wcielił "ra" to powiedziałbym nawet, że komiks powstał na faktachBig Grin No Kuma i Koro mogliby grać w tekkena ale nazwa gry i nawiązanie do Kronik wyszło bardzo fajnie. Właściwie po przedstawieniu postaci, pierwsze co mi się spodobało, to był ten mały sceen z pokojem i tam Koro i Kuma z padami w rękuBig Grin

Pojawienie się Fiftiego również było bardzo fajne, aczkolwiek jako były, nad wyraz dobrze sprawujący swa funkcję admin, uważam, że został trochę skrzywdzony. Jego podobizna powinna w pokoiku wisiećBig Grin natomiast skorpion powinien być Ra, choć zapewne masz swój własny pomysł to Ra zapadł głęboko w pamięci.

Co po przedstawienia postaci uważam, że bardzo trafnie je dobrałeś. Jackie jako czarna wdowa, hmm coś w tym chyba jestBig GrinBig Grin Wąski też fajnie wyszedł, choć jak słyszałem ściął afro więc juz ognista fryzura nie pasujeBig Grin Vegi jako szeryf zdecydowanie dobrze pasuje, w końcu szef WT.

Co do fabuły, no wysokich lotów ona nie jest. Tak właściwie lepiej, by jej nie było. Do takiego komiksu bardziej pasuje humor, niż jakieś zagadki czy coś. Np szczerze mówiąc bardziej mi się podobały pierwsze strony niż te ze skorpionem, a to za sprawą właśnie przedstawionego na pierwszych stronac normlanego życia bohaterów.

Koszmarna ta otoczka szara. Przez szacunek do pracy przeczytałem jakimś cudem wypowiedzi skorpiona, a le to była istna tragedia. Nie polecam bracie.

Co do samego wykonania. Tak jak powinno być, ja nie widzę niedopracowań.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2011 16:40 przez Komimasa.)
10.04.2011 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Nie no scenka jak wąski wchodzi i mówi w co gracie mnie rozpier......
W sumie tak jak komi mówił ja myślałem z początku, że będzie to fifa lub teken a tu shogun total war 2^^ dobra gra słówSmile
Ten skorpion wygląda na koksa mam nadzieję, że szybko nie odpadnie i poklepie w walce parę tyłków.
Ja już czekam na kolejną część.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
10.04.2011 17:06
hetman Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 151
Jako że próbowałem kiedyś swoich sił w narysowaniu komiksu, a zrobienie ledwo 4 plansz zajęło mi 2 tygodnie, mam tylko jedno do powiedzenia:

ŁOOOOOOO.........OOOOOOOŁ !!!!

Nawet nie próbuję zgadywać ile Szogun musiał się namęczyć z pierwszą planszą. Mimo, że widać jeszcze pewne mankamenty w rysunkach, to miejscami ta praca jest zaje*ista. Dosłownie bije z tego niesamowita zaje*istość. No i rysowanie tego musiało być niesamowitą mordęgą. Szacun.

Kiedy obrażana jest sprawiedliwość lub Ojczyzna, niemożliwa jest inna dialektyka, niż dialektyka pięści i pistoletów.
Jose Antonio Primo de Rivera

[Obrazek: kons2.gif]
10.04.2011 17:39
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
Mało czytam. Ograniczam się do One Piece z JPF, czasem jakiejś mangi na necie i napisów w filmach. Jednak dla 'NS ileven TS" zrobię wyjątek i będę się starać czytać w każdym dniu premiery, a jeśli nie to kilka dni później. Pomysł z postaciami git, kreska też niezła [El Mariachi De La Fifti- pure win, piknie wyszedł]. Widać że Skorpion to nie byle łobuz z ulicy tylko bad-assowy killer, jak ten z MK [GET OVAH HERE!] ;]

Czekam na następne i powodzenia w produkcji.
10.04.2011 19:39
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
Muszę przyznać, że to, co zostało przedstawione, dalece wybiegło poza moje oczekiwania.
Stanowczo najmocniejszy i najlepszy w komiksie jest humor Smile Dość ciężko jest trafić w moje poczucie humoru, ale ten komiks mnie rozbroił Smile
Rysunki są piękne. Ah, móc tak rysować...
Sawako jest genialna! Kolorowe strony wyglądają jak zrobione przez rasowego profesjonalistę.
Tekst Skorpiona był ciut trudny do rozczytania, to prawda, ale dałam radę. Na pewno nie można mu zarzucić braku mhoczności, co buduje klimat postaci. Bez czytania się człowiek domyśli, że mówi coś bardzo złego Tongue Poza tym odnoszę dziwne wrażenie, że chyba wiem, co to za osobnik... Wink
Tylko czemuż to moja postać jest tak roznegliżowana... xD" Tak to widać właśnie bywa, jak ktoś oszczędza na ciuchach i nie zwraca specjalnej uwagi, co na siebie ubiera, heh ^^

Czekam z niecierpliwością na kolejną cześć! Smile

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
12.04.2011 14:26
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Nooo jestem pod wrażeniem (;
Ale tak samo jak Jackie nie chciało mi się czytać wszystkiego co mówi ten skorpion, ostatecznie przeczytałam ale strasznie zwalnia tempo czytania a ja taka niecierpliwa jestem.
Kolorowanie super, humorem aż tak się nie zachwycam jak wszyscy, aczkolwiek nie mówię też że do bani (; a Vegi pasuje d;

Kończąc tę bardzo obszerną recenzję - czekam na dalsze części (;

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
12.04.2011 15:38
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
okey wiem że edyzja była tragiczna ale obiecuję że jak tylko dorwę CS3 to zrobię nową i wyjebaną w kosmos wersje na główną stronę, a i jeszcze mamy z Szogunem być może god news dla niektórych, prawdopodobnie drugi rozdział pojawi się szybciej, bo ... na początku maja Smile ale nie zapeszajmy Szogun jeszcze nie jest pewny czy poświęci święta na rysowanie

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
12.04.2011 18:22
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 606
No, trzeba przyznać, spisaliście się na medalTongue. Widać poprawę poziomu w kresce w porównaniu do kronikTongue. Podoba mi się rysowanie postaci pobocznych, które mają mniej detalów(strażnicy itd.)Tongue. Trzeba też przyznać, że postacie są narysowane raczej w trudnych, dynamicznych pozachTongue. Z wyglądu najbardziej mi się spodobały postacie Kumy(to klapnięte "uszko" fajnie wyglądaTongue), Skorpiona i Komisarza VegiegoTongue. Btw, postacie twoje z wyglądu opierają na postaciach z innych komiksówTongue. Czy Koro to nie przypadkiem...Zefir Michała ŚledzińskiegoXD? Dobra, przechodząc do charakterów postaci, fajny wydaje się komisarz Vegi, choć długo go jeszcze nie znamy a poza tym fajnie wyszła Jackie i WąskiTongue. Ogółem w komiksie między postaciami stworzyłeś super-extra nakamowski klimat-granie na konsoli itd.Tongue. No nie da się zaprzeczyć, że dużym atutem jest tu humor-akcja pod prysznicem, szogun total war, gang gołębi i wiele innych przewijających się przez fabułę....btw z tymi gołębiami: na stronie 8 gołąb grozi Wąskiemu bronią....celując nią w nieboTongue? Głupio trochę to wyglądaTongue. A klimat komiksu zmienił się totalnie kiedy wszedł SkorpionTongue. Nie mam nic przeciwko, nawet fajnie ale mam nadzieję, że w każdym rozdziale znajdzie się miejsce na ten klimat z początku komiksuTongue. A co do czcionki przy tekstach skorpiona to przeczytałem to i nie myślałbym nad tym, że jest ciężka do przeczytania gdyby nie Wasze komentarzeXD.
To tyle, specjalnie też wyszukałem Wam błędyTongue.
str 3
urocza
str 6
Jackie czarna
str 7
"," przed "chyba że"
str 9
"oto" razem
str 10
piękn"e" okrad"a"li
str 13
nieustannie
str 15
bydlak

Dzięki za wysiłek, który w to włożyliście, będę z niecierpliwością czekał na następny rozdziałTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
13.04.2011 16:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama