Aktualny czas: 18.12.2017, 01:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
(+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! Zapowiedź Rozdziału 2
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Bug (+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! Zapowiedź Rozdziału 2
Uffffy udało mnie się do mojego Alcatraz przenieść laptopa jest plus, drugi plus że moje Alcatraz ma Wi-Fi kolejny plus, nie plusem jest fakt, że to wciąż Alcatraz po za mury którego szybko nie wybędę, jako że jednak mamy czerwiec, a ja nie mam nic innego do roboty więc wziąłem się za dotrzymanie terminu o to co dla was szykuję.

Uwaga, tekst poniżej nie okryty cenzurą zarówno jak i komiks. Wrażliwe umysły prosimy o natychmiastowe opuszczenie zapowiedzi :}

Rozgrywka naszych bohaterów z tajemniczym mordercą zaczyna przybierać na sile. W końcu dochodzi do konfrontacji, która w sumie kończy się tak nijak, czyli zapewne ch****, mam nadzieję że sami ocenicie, w końcu nastaje błogi spokój, można wylizać rany, siebie nawzajem, poleniuchować i odpocząć. Oczywiście szczęście nie trwa wiecznie i w końcu...

Drugi zeszyt tej jakże niesamowicie kaszaniastej, dupiastej, lipnej, ch****, tragicznej, zerżniętej, naciągniętej, paskudnej i popierdolonej serii jest już na ukończeniu i nadejdzie tuż tuż ... no chyba że nie chcecie to mówcie śmiało XD bo potem może być za późno. Tymczasem bywajcie...

Skromny podarunek na zakończenie ;}

[Obrazek: 1111111111111111111111us.jpg]

PS. Dzięki Nac za komenta, popsułeś mi plany, chciałem napisać kontynuacja serii o której nikt nie pamięta a ty wszystko zjebałeś XD, jak mogłeś mi to zrobić bracie ?!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.06.2011 18:44 przez Komimasa.)
02.06.2011 02:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,466
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: (+16) NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! Zapowiedź Rozdziału 2
Ciszę się, że masz możliwość kontynuowaniaSmile Nie spiesz się i szlifuj wszystko, by wyszło jak najbardziej po twojej myśli. No i zdrowia życzę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.06.2011 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama