Aktualny czas: 22.10.2017, 15:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 TOMIK OP
Autor Wiadomość
Witoldo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Poziom ostrzeżeń: 0%
2 TOMIK OP
J.P.Fantastica: Doczekaliście się w końcu! Dzisiaj rozsyłamy drugi tom "One Piece"!

Dziś rano wszedłem na Facebook a tu miła niespodzianka nowy Tomik OP już w drodze Smile nie mogę się doczekać Big Grin Podaje informacje tutaj jakby ktoś nie miał FB lub stonka mu nie działała JPF Smile
(zapraszam do wypowiadania opinii na temat nowego tomu) Smile

juz mam swoj tomik ale jest super Big Grin zbiera sie niewielka kolekcyja Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2011 19:17 przez Witoldo.)
15.02.2011 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
RE: 2 TOMIK OP
Grrr..... Ujrzawszy tą wiadomość na Facebooku podskoczyłem z radości, rozciągnąłem usta w uśmiechu iście szaleńczym i bez namysłu odpaliłem stronkę JPF'u z zamiarem zamówienia kolejnego tomiku. Wtedy jednak rzeczywistość postanowiła przemówić, chwycić mnie mocno w objęcia i potrząsnąć. Oczywiście chodzi o kasę -.- Stać mnie na kupno, jednak ostatnio mocno uszczupliłem swoje oszczędności, a w niedalekiej przyszłości pieniądze za pewne się przydadzą... Ale jak znam siebie to pewnie i tak go zamówię xD Jak nie teraz, to kiedyś ^^ Czekam w każdym bądź razie na opinię Smile Dostał już go ktoś z pre-orderowców?

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
16.02.2011 18:12
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Oczywiście, ja dostałem dzisiaj przed południem. Z drugiego tomu jestem bardzo zadowolony i osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń Cool
W tym tomie akurat nie ma kolejnego konkursu, ale za to jest kolorowanka i kącik pt. "Zrób to sam - wystrzałowy Luffy!" opisujący, jak można zrobić własnego Luffy'ego Smile
No i oczywiście sama perspektywa trzymania drugiego ulubionego tomu w swoich rękach jest super uczuciem, no i ten zapach, który się wprost wylewa z kartek. xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2011 19:18 przez Nac.)
16.02.2011 19:14
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja bym chciał widowiskowo, nie efektywnie no ale trudna rada. Tak czy inaczej jest dobrze.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

16.02.2011 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Najlepszy tekst:
- Zoro, przestań, bo ci bebechy wypadną!
- To nic, włożę je z powrotem
Heh. ogólnie tomik świetny, ten zapach, brak plam, cena wyższa o 90 gr... głupi VAT.
Mi tam tłumaczenie nie przeszkadza. Tylko kilka słów od autora za małym drukiem.
I kolorowanka O_O i Luffy... i koejny tomik OP do kolekcji...

[Obrazek: 4mbg.jpg]
16.02.2011 22:19
Jarek Bachanek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Dziś rano dostałem tomik. Szybko im poszlo bo tylko 2 dni. Zamówiłem też sobie tom 3 w preorderze. Tłumaczenie w porządku. Szczegolne brawa za poslowie na końcu od tlumacza. Wszystko fajnie wytlumaczone. I byloby super gdyby nie jedno ale...

W 11 rozdziale brakuje stron. zamiast paneli mam czyste kartki. Brakujace strony to 60-61, 64-65, 68-69 oraz 72-73. W sumiie na 8 stronach nic nie ma... Musiałem sie przez to posiłkować skanami by zobaczyc co na tych stronach było... Jestem lekko wkurzony, że JPF odwala taką fuszerkę. Zastanawiam się czy jest moćliwość wymiany, ale pewnie musiałbym odeslać im tom, co wiąże się z kosztami a ja nie zamierzam dopłacać...

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
17.02.2011 21:25
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja mam sposób na taki problem. Sama jadę do sklepu, przeglądam, czy są wszystkie strony i nadzwyczajnej w świecie kupuję. Polecam, ta metoda działa.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
17.02.2011 21:38
Jarek Bachanek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Z pewnych względów nie mogę kupować w sklepie.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2011 22:47 przez Chlor.)
17.02.2011 21:40
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
(17.02.2011 21:38 )Neriona napisał(a):  Ja mam sposób na taki problem. Sama jadę do sklepu, przeglądam, czy są wszystkie strony i nadzwyczajnej w świecie kupuję. Polecam, ta metoda działa.

Nie każdy ma w pobliżu sklep gdzie można kupić tomik, a w empiku na przykład były ofoliowane (przynajmniej tam gdzie ja kupowałam 1 tom) więc i tak nie dałoby się sprawdzić.

[Obrazek: h3sygn.png]
17.02.2011 22:42
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,537
(17.02.2011 21:25 )Jarek Bachanek napisał(a):  Zastanawiam się czy jest moćliwość wymiany, ale pewnie musiałbym odeslać im tom, co wiąże się z kosztami a ja nie zamierzam dopłacać...

Z tego co mówiono ostatnio na konwencie to owszem, jest możliwość. Takie tomiki odsyła się wydawnictwu, a one wymieniają go na nowy. Co do kosztów wysyłki... Wiem co by nakazywała uczciwość. Skoro narażają Cię na nieprzyjemności związane z wadliwym wyrobem, nie powinni jeszcze narażać Cię na dodatkowe koszta i powinni pokryć kwotę... Ale jak to jest w rzeczywistości to nie mam pojęcia :/ Może spróbuj wysłać im najpierw maila z pytaniem o procedury.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

18.02.2011 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama