Aktualny czas: 23.11.2017, 00:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
20th Century Boys
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
20th Century Boys
Czytał ktoś? Ostatnio przeczytałem 54 chapki, które jest póki co po polsku. Manga cholernie mnie wciągnęła. Dawno nie czytałem czegoś tak dobrego. Może pierwsze 10 chapków nie jest czymś nadzwyczajnym, ale później jest już mega. Myślę, że ta manga jest idealna dla wszystkich, którzy cierpią na przesyt superbohaterów. Co prawda tutaj też jest motyw ratowania świata, jednak ratują go zwykli ludzie, tacy których możliwości są takie jak każdego z nas. To jest właśnie to co urzekło mnie w tym tytule. Szkoda, że grupa która się tą mangą zajmowała jest już nieaktywna Sad. Nie wytrzymam bez dalszego czytania tego tytułu!!! A jest za dużo gadania, aby czytać po angielsku. Sad((

Jeszcze krótka recenzja:
Nastało nowe stulecie... Ludzkość nie przetrwałaby zbliżającej się katastrofy, gdyby nie "ich" interwencja... W 1969 "oni", jeszcze jako dzieci, stworzyli symbol. W 1997, kiedy katastrofa powoli się objawia, symbol powraca. Jest to historia o chłopcach, którzy uratowali świat...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:33 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
21.01.2010 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kazik Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16

Szalenie dobry tytuł. Co prawda, czytałam "hohoho, dawno temu i nieprawda", ale mam bardzo dobre wspomnienia z tym związane.
Świetni bohaterowie, nietypowa fabuła, świetny motyw z powrotem grupki przyjaciół do dzieciństwa, korzeni tego całego piekła - ogólna psychoza, bardzo dobra kreska, i - jak wspomniano wyżej - wciąga lepiej niż bagno.
(chyba mam gdzieś jeszcze te tomiki... Trzeba by sobie odświeżyć, bo zasługuje).

Serdecznie polecam. Istna perełka.

Pozdrowienia i niech kisiel morelowy będzie z Wami ^^

"Zaciągnij go - do służby lub na gałąź."
powiedzonko Texas Rangers
12.07.2010 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 20th Century Boys
Wreszcie przeczytałem^^ oczywiście to co było po polskuTongue

Bardzo dobra manga, podobnie jak Monster. Bardzo wciągająca fabula, która z początku nie wyglądała na taką, która miałaby się rozwinąć na taką skalę. Do tego bardzo fajny humor i postacie. Czego chcieć więcej?

Szkoda tylko, że nikt tego nie tłumaczy dalej... a przecież jest jeszcze 21th Century Boys Sad

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
03.12.2011 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama