Aktualny czas: 18.11.2017, 00:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
402
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
402
Jak wrażenia po odcinku. W moim odczuciu był wyśmienity. Nareszcie ujrzałem Tyranozaura w pełnej okazałości, tak długo czekałem na zobaczenie tej mocy xD. Moc Hawkinsa też jest wyczesana, ale wygląda na to że jest limit tych laleczek. Appo też dał niezły popis, w mandze jakoś mi to umknęło nie wiedziałem że jest tak potężny, że może rozczłonkować przeciwnika. Kizaru robi miazgę. W następnym odcinku jak widać po zapowiedziach akcja skupi się za pewnie na Załodze Słomianego Kapelusza i przybędzie Sentomaru, będzie się działo już nie mogę się doczekać.

25.05.2009 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ten mieśniak "brat" kumy dawał rade nawet, tylko czemu ten Kizaru musiał mu przewrać no po co? Powinien mu ktoś w przyszłości za to ostro dokopać.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
25.05.2009 18:15
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

W koncu cossie zaczeło dziać, kizaru albo jest debilem albo sie z nimi bawi. Pacyfiści też sie nieźle tłuką pod czas nieobecnosć kumy. Ciekawi mnie czy zamierza on przybyć na wyspę.
26.05.2009 22:37
zysio83 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

przeczytaj odpowiedni chapter jeśli aż tak bardzo Cię to nurtuje Wink
ja wiem od paru tygodni co i jak,ale i tak nie przeszkadza mi to w czerpaniu przyjemności z oglądania anime;D postanowiłem,że nie będę zdradzał fabuły więc na tym skończęWink
pozdrawiam wszystkich słomianych fanów Wink

RdR:I całe szczęście że postanowiłeś nie zdradzać, bo złamałbyś regulamin.
26.05.2009 23:22
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ja miałem nadzieje że zobaczę pacyfistę w akcji a nie piratów.
Ale Apoo jest fajny z tą muzyką.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
27.05.2009 00:31
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260

OFFSPRING napisał(a):kizaru albo jest debilem albo sie z nimi bawi.
Czy jedno wyklucza drugie? Jednak bardziej stawiałbym na to pierwsze. Za rozgarnięty to on nie jest.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
27.05.2009 10:20
zysio83 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 8

zgadzam się! regulamin to oczywiście święta rzecz Wink i mimo,że go nie przeczytałem to jednak mam na uwadze,że ktoś mógłby nie życzyć sobie tego typu informacji. taka mały przejaw empatii z mojej stronyWink
popieram Hans - mi też muza Apoo jakoś przypadła do gustu - w sensie fajnie mi w tej sytuacji pasowała i te wstawki: "joł ludziska" ;D
fajną ma koleś opcję z podwójną ilością łokci Wink Oda to potrafi nowatorsko tworzyć oryginalne postacie! a że koleś lubi szukać guza to inna sprawa - każdy ma swoją życiową filozofię. niech mu tam będzie;D
27.05.2009 10:24
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%

No odcinek był zacny faktycznie. Miło się oglądało. Szkoda, ze więcej dodatkowych scen nie dali z Hawkinsem albo Drakem, wszak tyle możliwości... Ale i tak dobrze to sklecili. Inna sprawa, że Kizaru tak długo się zbierał do kupy, że Apoo winien delikatnie mówiąc być jego prędkością uciekania 20 budynków dalej, mógł się schować i luz, a nagle Kizaru robi zwierciadło i się okazuje, że przez ten czas 3 domy przeskoczył...
Beznadziejnie zakończony moim zdaniem. Winien pojawić się Sentoutaru i dopiero wtedy koniec, a tak brakuje na koniec podkręcenia napięcia.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.05.2009 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Rynio Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 48

@UP:
No, generalnie to Sentoutaru się pojawił na końcu odcinka, bo w zapowiedzi następnego. :-P
Sentoutaru, kozacko przedstawiony z wielkim toporem, ale na super silnego nie wygląda. :X
Akcja się rozkręca, pozostaje czekać na next i zobaczyć resztę walk ^.^

[Obrazek: sygnnew.png]
27.05.2009 14:44
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

RdR napisał(a):Jak wrażenia po odcinku. W moim odczuciu był wyśmienity. Nareszcie ujrzałem Tyranozaura w pełnej okazałości, tak długo czekałem na zobaczenie tej mocy xD. Moc Hawkinsa też jest wyczesana, ale wygląda na to że jest limit tych laleczek. Appo też dał niezły popis, w mandze jakoś mi to umknęło nie wiedziałem że jest tak potężny, że może rozczłonkować przeciwnika. Kizaru robi miazgę. W następnym odcinku jak widać po zapowiedziach akcja skupi się za pewnie na Załodze Słomianego Kapelusza i przybędzie Sentomaru, będzie się działo już nie mogę się doczekać.
Również mam takie zdanie :] Co do laleczek Hawkinsa, to nie ma limitu tylko 10, tylko po prostu na razie tylko tyle miał Wink a na walkę z Kizaru to za mało.
Komimasa napisał(a):Szkoda, ze więcej dodatkowych scen nie dali z Hawkinsem albo Drakem, wszak tyle możliwości...
Też na tym ubolewałem Sad ale powalenie Pasyfisty przez Drakea było wyczesane Smile

Co do Sentoumaru to go nie lubię Tongue
Grigorij napisał(a):OFFSPRING napisał/a:
kizaru albo jest debilem albo sie z nimi bawi.

Czy jedno wyklucza drugie? Jednak bardziej stawiałbym na to pierwsze. Za rozgarnięty to on nie jest.
Mnie się jego charakterek podoba Smile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
27.05.2009 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama