Aktualny czas: 21.09.2017, 12:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
409 Odcinek
Autor Wiadomość
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421
409 Odcinek
Nowy epek bardzo fajny. Ogólnie odcinek bardzo śmieszny, zwłaszcza ucieczka Luffy'ego Big Grin

A już za tydzień Boa <3! Big Grin

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
13.07.2009 09:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 617
Poziom ostrzeżeń: 0%

Nic nie przebije Margaret i jej prośby o "zdjęcie złotych kul". Reakcja Luffu'ego -bezbłędna Big Grin No a za tydzien wreszcie Boa : )

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
13.07.2009 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ashramus Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

i kreska chyba troche lepsza? Na + caly ep
13.07.2009 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 123

Kiedy wyjdzie online bo mam za słabego neta i przy sciaganiu plików powyżej 100 mb automatycznie wyskuje błąd.
13.07.2009 21:40
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,255
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ty najczęściej o to pytasz, więc już odpowiem tutajTongue

Ja robiłem z Jutsu co mogłem. Zrobiliśmy 3 korekty i oglądaliśmy odcinek potem by wyłapać możliwie jak najwięcej błędów. Oglądając, wyłapaliśmy dwa i to raczej pod czep podchodzące (upierdliwości). Z racji, iż pisałem dużo artów, pisze fika i robię już któryś raz napisy a takze edytuję mangę, poznałem więcej tajników interpunkcji i innych głupich błędów, ale nie czuję się w tym mocny. Jesli online, to już się nie będzie dało zmienić ( a przynajmniej nie utrudniajmy życia Ryuudze) a wiec nie chcę, by przeszła jakaś literówka czy coś, staram się jak mogę, myślę jest coraz lepiej, ale zawsze ktoś doskonale znający się na zasadach pisowni polskiej, wyłapie coś co ja nawet nie potraktuję jako "czep". Ta więc, czekam, aż taka właśnie osoba zrobi korektę,a jak widać nikt mi w portalu nie odpowiedział...
Gdy ta korekta przejdzie, już czekamy tylko na Ryuugę, który najczęściej wrzuca z samego rana.

Odcinek był spoczko. Bardzo mi się podobało to dokładniejsze przedstawienie wyspy, choć za dużo pasztetów się przetoczyło.
Spoiler :
Ta młoda w czarnych na początku, lol, no wygląda jak Hebihime. Takie "Prawie jak Hancock":D
Niezła akcja jak Luffy wstał a już to jak zobaczył co mu dziewczyny za ubranie dały, no polewka na całego ( zwłaszcza przy dodatkowych tekstach Jutsu typu "WTF?!" "O k****" czy "efekt horo horo":DBig Grin No, ale musieliśmy je pousuwaćTongue

Kolejne co rozwaliło (oprócz włąściwie całej akcji z jego przetrzymywaniem, bo to czysta komedia) to cenzurka jak wpierw się odsuwa Margaret, potem tamta zabiera notatnik, i na końcu fiutka zasłania wążBig Grin
Ten moment to serio no kosi. Sama ucieczka też nieźle pokazana.

Te odcinki, czy zaprezentowane w nich sceny, po prostu wgniatają i śmiało można je zaliczać do "ulubionych z Op".
A dobre jeszcze jak tamta mówiła by wyjął te kintama, trzymając przy tym swój nóżBig Grin

Co się będzie działo zobaczymy, nie wyczuwam przedłożeń, kreska tez mi podeszła, miło się ogląda^^

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.07.2009 22:13
Adamaron Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7

Dawno nie uśmiałem się tak na epku OP, "Złote kule" rządzą xD
13.07.2009 22:33
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Komimasa napisał(a):Ty najczęściej o to pytasz,

wiem ze moze jestem troche nadgorliwy w tej sprawie, wiec przepraszam, ale to wina mojego neta że sciagać niemoge, a tylko ogladać online. A wszystko to winaj tego $%&*@+&# dostawcy, który niedosć że poblokował strony hostingowe to jeszcze jak wchodzi na neta to całego zabiera i przez to niemożna korzystać
14.07.2009 00:28
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

Fajny epek, jeden z lepszych, jaja z tego odcinka były niesamowite ;-)
Wąski napisał(a):Reakcja Luffu'ego -bezbłędna Big Grin
Potwierdzam :-D

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
15.07.2009 22:17
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*

Będzie 409 online?
19.07.2009 23:23
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,199
Poziom ostrzeżeń: 20%

odcinek boski! najlepsze prośby o zdjęcie złotych kul i reakcja luffiego teraz tylko czekać na hardka 410 ,zastanawiam się jaki Boa będzie miała głos

[Obrazek: a5d45uF.png]
20.07.2009 14:48
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama