Aktualny czas: 22.11.2017, 09:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
421
Autor Wiadomość
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Poziom ostrzeżeń: 0%
421
Zoro i Perona pierwsza częsc.
Brook szatan 2 cześc :arrow:

Co to ma być? Może jak zakładamy temat o odcinku to chociaż napisać własne odczucia? No cokolwiek (byle na temat i z sensem) Rozwaliło mnie to... Aż szukałem gdzie jest dalej co napisane, lub czy może kto stronę nabił a tu taki cyrk...

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
11.10.2009 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
coke Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 11

Odcinek ten oglądałem po Japońsku więc mało zrozumiałem xD ale i tak był okey^^
Mogliby trochę konkretniej pokazać co z Brookiem, bo skończyło się praktycznie na tym jak opadł pył po upadku kościotrupa na ziemie xD

[Obrazek: sygnaturaedward.png]
11.10.2009 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,441
Poziom ostrzeżeń: 5%

No odcinek był bardzo fajny. Przede wszystkim początek. Mamy Boa, która już mogę powiedzieć, jest niepoprawnie zakochanaBig Grin Ale ten napis w serduszku, no lolBig Grin Te teksty co przy tym leciały też mnie położyły. No i oczywiście kwestia Hancock "kutta kutta":D

Następnie mamy Zoro. Spadł w moich oczachTongue Kurde mógł chociaż podziękować, że się nim zajęła. Swoją drogą teksty Perony też wymiatałyBig Grin No a potem dwa najlepsze momenty. Zoro jako Misiaczek i jak ta mu wskazała drogę a ten w złą stronę polazłBig Grin
Brook wyszedł mniej więcej tak jak można było się spodziewać. Mamy jednak pewne nawiązanie do dalszych wydarzeń tej historiiBig Grin Swoją drogą Harahetta to męskie "jestem głodny/ umieram z głodu" pasuje do wydarzeń nie powiemBig Grin Szkoda, że te chwile, jak dziewczę odsłaniało swą bieliznę nie zostało uwiecznione animacją...

Końcówka zapowiedzią wielkich rezczy. Wreszcie było widać że Giant to wielkolud a no i ten gostek z G8 nieźle się prezentował. Myślałem, że o nim zapomnieliBig Grin Widać też było Koromira, ale beznadziejnie różowy garniak mu dali...
Na plus odcinekSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.10.2009 02:11
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Ja powiem tak; jeżeli odcinek potraktujemy jako filler, to prawdopodobnie był to jeden z najlepszych.
Szczerze powiedziawszy, to spodziewałem się kolejnego romansidła, tym razem nie ze strony Hancock i Luffy'ego, ale Zoro i Perony. Jednak po wydarzeniach jakie tam nastąpiły bardziej wyglądało to na to, że Perona jest jeszcze małą dziewczynką "księżniczką", która potrzebuje milaczków i przytulanek.
Zoro, mimo iż nie był, aż tak długo pokazany i tak dał czadu, szczególnie z tym "pomyleniem drogi" :mrgreen: Ogólnie Zoro i Perona, jeśli idzie o komediowe kawałki, to zawsze jest kupa śmiechu.

Co do Brooka, to nie spodziewałem się za wiele, ale byłem mile zaskoczony. Jak na krótki czas to i tak niezła baka. A tak na marginesie to kiedy ktoś cicho powiedział, że trzeba dać ofiarę, i przez ekran przemknęła twarz dziewczyny, to od razu rzuciło mi się na myśl - Pokaż mi swoje majteczki...
Komimasa napisał(a):Szkoda, że te chwile, jak dziewczę odsłaniało swą bieliznę nie zostało uwiecznione animacją...
to prawda mogli to pokazać... :-P

Dobrze też, że zmieścili w jednym odcinku zapowiedź dalszych wydarzeń. Nieźle pokazali stół z Shichinbukai - z jednej strony kultura, z drugiej brak jakichkolwiek manier...

Ogólnie mogę powiedzieć, że odcinek w całości spełnił moje oczekiwania :-)

[Obrazek: 19979393.png]
12.10.2009 15:29
Simestro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 156

Odcinek był dobry i miło mi się go oglądało. Jak to na początku standardowo rozterki miłosne Hancock, zniszczyło mnie to te serce na ścianie i Mero Mero Merrow a potem scena jak Luffy odchodzi z Nami i Robin :mrgreen:. Potem przyszedł czas na naszego kochanego szermierza już po wstępie wiedziałem co się szykuje ale i tak część z Zoro była najśmieszniejsza, szczególnie Zoro jako misiaczek i standardowa "genialna" orientacja w terenie :-P. Przyznam się także, że Perona tak jak mnie denerwowała na Thiller Bark tak w tym odcinku wydała mi się słodziutka :mrgreen:. W Historii Brooka nie było nic co mnie rozczarowało więc tak sobie (ten jego tekst, który mówi do dziewczyn pomału mi się już nudzi :-?). Ostatnia część tego odcinka była rewelacyjna zlot Głównych Sił Marynarki a między innymi naszych dwóch kochanych admirałów i tego kolesia z G8.

Podsumowując w tym odcinku było chyba wszystko (śmiech, rozpacz, poczucie podekscytowania itp.). Czekam na kolejny odcinek ponieważ teraz akcja rozpocznie się w ID :mrgreen:

[Obrazek: Ulquiorra_Schiffer_Signature_by_Xx_Skull_Rider_xX.png]
12.10.2009 16:17
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,089

Odcinek był jednym z lepszych, z fillerów o załodze.
Początkowa akcja z Hancock, te serduszko na ścianie i Mero Mero Merrow rozwaliły mnie XD
Również końcowa wstawka z jej udziałem była bardzo dobra. Muszę przyznać, że w tym przypadku autorzy anime bardzo się postarali i uraczyli nas super akcjami w wykonaniu BoaSmile
Historia Zoro była dobrze ukazana. Było dużo śmiechu, Perona zrobiła swoje.
Poza tym jak zwykle nasz mchogłowy dał nam znowu okazję do uśmiania się z jego orientacji w terenie.
Historia Brooka również mi się podobała. Cała akcja z rytuałem i jego pojawieniem się genialna. Również słynne "pokażesz mi swoje majtki?" było wyczesane, na dodatek wsadzili tam akcje z męskim gatkami, a ten okrzyk Brooka na koniec wymiótł wszystkoXD
Na koniec należy wspomnieć o zbieraniu się sił Marynarki w Marineford.
Nie spodziewałem się tam naszego Jonathana, tu bardzo miło zaskoczyli mnie twórcy animeSmile

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
12.10.2009 17:15
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Sorki że wcześniej nic nie napisałem Undecided chciałem żebyście wy coś tam napisali ;-)

Na początku jak zwykle Hancok i jej myśli - nawet fajne :mrgreen: Ciekawe co się stanie jak Hancok spotka Nami i Robin 8-)

Co do Historii Zoro i Perony - to jakoś śmieszne nie było, ani ciekawe. Liczyłem na więcej. Pewnie połowe z was cieszyło się jak dziecko, że jest tu Perona! - oceniam to 3/6.
Ciekawi mnie jedno dlaczego ona stąd nie odleciała po pomoc, albo coś w tym stylu?

Co do historii Brooka jakaś taka sobie była i tyle powiem. Spełniło się jego życzenie z tymi majteczkami.

Na końcu mi się podobało :lol:
Więc moja ocena to 4/5

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
12.10.2009 17:56
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Odcinek bardzo dobry. Genialne teksty Brooka i zachowanie Perony. Fajnie to wszystko ze sobą połączyli. Cała akcja z Hancock też jest śmieszna. Dobrze że już koniec będzie tych historyjek słomianych bo nie mogę się doczekać Impel Down. Ale trzeba przyznać że fillery z One Piece są najlepsze ze wszystkich anime.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
12.10.2009 20:10
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Hancock super, z każdym fillerem jest coraz lepiej.
Natomiast Zoro i Brook... Jakoś słabo mi podeszli. Ogólnie było super, uwielbiam Peronę, ale na TB była jakoś taka... fajniejsza? :-) Tutaj wyszła z niej beksa. I brzydula, chyba że mi wzrok kawały odstawia... I potem Brook. No, tu już lepiej, tylko jakoś tak nic się specjalnego nie wydarzyło. Chociaż samo przybycie Brooka było czymś specjalnym :-) Ogólnie oceniam średnio, Usopp pozostał najlepszy :-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
12.10.2009 22:46
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Nareszcie, nie mogłem się doczekać akcji Zoro i Brooka. Epizody z Hancok i Luffim na statku zaczeły już mnie nudzić. Co do Zoro to miał moim zdanie najciekawszy filler, szkoda tylko że o Brooku tak mało, ta historia zasługuje na rozwinięcie. Czas na ID.
12.10.2009 23:33

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama