Aktualny czas: 22.10.2017, 15:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
505
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
505
No to był dobry odcinek. Bardzo mi się podobał głównie przez mieszanie uczuć. Smutek, radość, w pierwszej chwili mało co się nie popłakałem, a zaraz potem mało nie wybuchnąłem śmiechem. Trochę koślawo wyglądało to obijanie mordy Garpa, ale i tak dobrze. No i słowa wykrzyczane przez Dadan, naprawdę smutne.
Ale ta ich próba "pozdrawiania" to mnie rozwaliła. Zamiast się poprawiać to coraz gorzejBig Grin A jak na początku Ace dowaliłBig Grin Bękarty szatana normalnie.

Średnio podobał mi się pomysł z chmurkami po kolei znikającymi, ale jak sobie przypomnę bąbelki na Sabaody, to to chyba im wyszło lepiej. Odcinek bardzo fajny.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.07.2011 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Janek Z Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 505
A mi się najlepiej podobała zapowiedź kolejnego odcinka.Trenujący Zoro i Mihawk we własnej osobie.Będzie ciekawie.
04.07.2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
VanHelsing Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
Odcinek ogólnie daje rade , mieszane uczucia itp itd ALEeeee czy tylko mi sie zdaje czy słyszałem "nowy" głos Jinbeya bo jakos dizsiaj nie przypadł mi do gustu :l
04.07.2011 23:41
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(04.07.2011 23:41 )VanHelsing napisał(a):  czy tylko mi sie zdaje czy słyszałem "nowy" głos Jinbeya bo jakos dizsiaj nie przypadł mi do gustu :l

o ! A więc jednak nie tylko tobie się zdaje,z tym że ja już odcinek wcześniej to zauważyłem Tongue Coś chyba w tym musi być ...
Odcinek bez fajerwerków ,w zasadzie jedyne co mnie rozbawiło to Luffy który się "wgryzał" w ramie Jinbe Big Grin
@
Czyli jednak czekają nas fillery..Eh nawet jeśli mają przedstawiać trening całej załogi przez te dwa lata to jakoś średnio mi się to podoba.Już wolałbym aby anime brnęło do przodu z wydarzeniami z mangi.Z takim tempem to ponowne spotkanie się załogi w anime zobaczymy pod koniec roku ..

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
05.07.2011 10:02
Orzi Online
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Tak, lepiej żeby anime brnęło do przodu z wydarzeniami z mangi - po ćwierć rozdziału na odcinek. Jak dla mnie lepiej, żeby był fillery, a potem nie było tego irytującego przeciągania każdej sceny.
05.07.2011 10:28
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(05.07.2011 10:28 )Orzi napisał(a):  Tak, lepiej żeby anime brnęło do przodu z wydarzeniami z mangi - po ćwierć rozdziału na odcinek. Jak dla mnie lepiej, żeby był fillery, a potem nie było tego irytującego przeciągania każdej sceny.

^^
Skąd wiadomo jakby teraz robili odcinki ? .Retrospekcje były przeciągane i to bardzo -to fakt.Ale już odcinek 505 który jest pierwszym po retrospekcjach przedstawił cały rozdział mangi Wink ,więc było by prawdopodobne że szli by schematem 1 rozdział=1 odcinek.

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
05.07.2011 10:46
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,374
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ciesz się ty lepiej z tego co jest. Właśnie dlatego, że nie było filerów, wojnę trochę zanadto wydłużyli, choć dodali tam masę bardzo fajnych scen, to jednak było tam trochę przegięcia. takie filery, jak trenowanie członków załogi, to nie ma lepszej opcji.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.07.2011 11:51
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Ja przyznam, uroniłam łezkę, jak Luffy sobie przypomniał o swoich wiernych Nakama, fajnie było ich zobaczyć, a zwłaszcza usłyszeć. Odc fajny, tak jak napisał Komi, huśtawka uczyć przez cały czas. Po obejrzeniu zaczęłam jeszcze bardziej doceniać moich przyjaciół, w świecie realnym Smile
Ogółem tez mi się wydaje, że Jinbey ma nowy głos ...
05.07.2011 13:12
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Cieszę się, że Luffy wziął się w garść i skupił się na tym co ważne. Trochę mi go było szkoda gdy Jinbei tak nim poniewierał (zwłaszcza po wcześniej odniesionych ranach), ale widocznie nie było innego sposobu (dobrze, że Hancock tego nie widziała bo przerobiłaby niechybnie Jinbeia na filety).

Biedna Dadan... niby taki babsztyl gruby, ale chyba najmocniej przeżywa krzywdę Luffiego. Tylko jakimś dziwnym trafem mało się postarzała przez te 10 lat. To samo Makino.

I fajnie, że zobaczymy w końcu trening załogi, w końcu jakaś odmiana. Poprzednie odcinki pozostawiły tyle pytań:
- co to za mandryle co zaatakowały Zoro (i co tam robi Milhawk, jakim cudem dostał się tam tak szybko)?
- czego nowego nauczy się Nami?
- jak Usopp wyleczy się z otyłości
- jak Sanji wyleczy się z transseksualizmu?
- jak Chopper przeżyje?
- jak rewolucjoniści pomogą Robin
- co Franky zobaczył w fabryce Vegapunka
- i jak Brook pomoże temu uciśnionemu ludowi odzyskać wolność (to mój numer jeden oczekiwań, nie ważcie się mi tego spoilerować)

Coś czuję, że wkrótce każdy z członków załogi pozna prawdę o Luff'im i jeszcze bardziej będą chcieli wrócić

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
06.07.2011 10:33
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,236
Poziom ostrzeżeń: 25%
Dla mnie epek był bardzo spoko, mimo że na pierwszy rzut oka widać ze jest fajniutko to jednak przez tą wojnę wiele osób cierpi. Garp, Dadan, Luffy i jeszcze kilka osób na wyspie rodzinnej Luffiego. Cóż Luffy zachowywał się tak jakby każdy się zachowywał po stracie tak bliskiej osoby, też całą ta scena z krótkimi flashbackami gdzie przypominał se co mówili jego przeciwnicy i te wszystkie kule symbolizujące jego rozpacz była bardzo dobrze robiona. Na szczęście Jinbeiowi udało się przypomnieć Luffiemu ze ma jeszcze swoich nakama, choć tą scenę jak każdy po kolei mówił "Luffy" mogli by ociupinkę lepiej zrobić. Jakby wywalili te przerwy jakei oni robili to by było ideolo, ale i tak najbardziej podobała mi się scena pogrzebu Ace'a i Shirohige. Muzyka była naprawdę przepiękna, to akurat się Odzie udało bardzo dobrze. Tam mógł darować sobie ten flashback z małym Ace i Luffy'm ale sam epek był bardzo dobrze zrobiony.

[Obrazek: a5d45uF.png]
06.07.2011 15:52

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama