Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"52" (+16)
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

"52" (+16)
Mam talent to wdzięczny temat, do wstydzenia sie za niektóre programy...
Brakuje tylko top model ale to taki "poziom" że chyba tematu nie założę.

Temat ten poświęcę zupełnie innemu programowi. Pewnego razu komi skakał pilotem i doskoczył do programu mtv. No i tak na głupotach zszedł dzień, no i co jakiś czas wyłączaliśmy tv i włączaliśmy. No i tak o to napatoczyliśmy się na "52". Program przynajmniej moim zdaniem wyjątkowy.

O czym on jest, o sztuczkach iluzjoistycznych, ale poziom ich jest tak wysoki. Jest jeden gościu, który chodzi sobie po warszawie i pokazuje różne "sztuczki". Pierwszy odcinek minął jak z bicza, na szczęście w środowym cyklu Mtv mamy ich aż 3. Według mnie jest to coś niesamowitego. Obecnie odcinki są powtarzane wiec każdy może sobie obejrzeć. Mtv środa od 00:00. albo od w pół do, nie pamiętamTongue

Piszę o tym dopiero teraz, gdy już obejrzałem odcinki, dlatego bo bałem się że ktoś mi tu te wszystkie sztuczki wyjaśni, i przestanę czerpać z tego taką przyjemność jaką czerpałem. Wiec jak ktoś zna te sztuczki, to byłoby jeszcze ciekawiej. Tak czy inaczej zachęcam do oglądania. Ja mam w czwartek na 8 szkołę ale i tak oglądam Wink Warto.

EDYCJA:
oż ty w mordę zapomniałem! Program ma IMO genialną ścieżkę dźwiękową, w końcu coś czego można posłuchać, (dobra dobra było te kilka dobrych w Mam talent) zwłaszcza, pierwszy sezon. Drugi deczkę IMO przesadzony.

ps. Aha, być może to stare jak świat, bo my z komim jak zawsze 100 lat za murzynami (przykłady można mnożyć), ale moze jeszcze ktoś nie widział a dzięki emu tematowi zobaczy.
Jako że program jest w paśmie nocnym to daję tematowi te +16...
05.10.2010 20:42
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama