Aktualny czas: 24.11.2017, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
526
Autor Wiadomość
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
526
Gadać psubraty i psusiostry co sądzicie o nowym odcinku, bo wam taką widmo fangę zasadzę, że żadne piwo korzenne wam nie pomoże.

Mi się podobało, scena ucieczki przed lawą jest bardzo żywiołowa no i fajnie, że Kraken przyłączył się do załogi (pewnie na chwilę, ale i tak fajnie). Wyspa ryboludzi też zapowiada się ciekawie. Tylko jedno rzecz mnie dziwi: czemu Słomiani zachowują się jak pi***, skoro i tak mają wszystkich na hita (lub 2 skille, góra 3)?

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2011 14:09 przez Guybrush T. Wood.)
06.12.2011 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
RE: 526
Jak wzykle gagi Brooka miotly ("Strzelilem sobie piruecik - tak bez powodu" ROTFL! XD), a nowy przeslodzony Chopper naladowal mnie Kyuun Sparkle Power na reszte dnia.
Fajnie sie ogladalo, ale odcinek taki "pomostowy" jak dla mnie - bardziej zaostrzyl moj apetyt na kolejny ep, niz sam soba mnie zachwycil Wink

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2011 03:43 przez okiren.)
07.12.2011 02:42
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
(06.12.2011 23:11 )Guybrush T. Wood napisał(a):  Tylko jedno rzecz mnie dziwi: czemu Słomiani zachowują się jak pizdy, skoro i tak mają wszystkich na hita (lub 2 skille, góra 3)?
;E ,no właśnie.Takich reakcji chyba nie było w mandze (a jeżeli były to w małych ilościach).Odcinek fajny,chociaż lekko mi się ziewało gdy go oglądałem (może przez to że robiłem to o 4 nad ranem Smile ) .Najważniejsza sprawa że w końcu dotarli na wyspę ,
Spoiler :
chociaż ja i tak bym się z tego aż tak nie cieszył,następne 20 odcinków to pewna nuda Tongue

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.12.2011 09:47 przez Haji.)
07.12.2011 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Odcinek świetny, w końcu dotarli do połowy Grand Line Smile Tylko te dziwne zwierzaki mnie marwią, a także ten, który jednego z nich ujeżdża. Okaże się, że pękną bańkę i Słomianych rozsadzi ciśnienie Tongue Zrobiłam takie oto amatorskie cuś: [Obrazek: 38890302.jpg]

[Obrazek: 4mbg.jpg]
07.12.2011 20:22
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Nie wiem, jak to zostało przedstawione w anime, ale pamiętam, że Słomki musieli uciekać, bo nie byli pewni wytrzymałości bańki. Jasne, Luffy, Zoro czy Sanji chcieli walczyć, ale pozostali ich skutecznie stonowali, bo gdyby bańkę szlag trafił, to wiele by z nich nie zostało.
A Caribou ma doświadczenie w atakowaniu ludzi pod wodą, wie na co może sobie pozwolić - Luffy z załogą są w tym względzie amatorami XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
07.12.2011 20:26
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Ale chodzi mi o samo ich zachowanie:
- "AAAAAA, statek widmo (widzieliśmy już taki, boją się tam lawy ergo muszą być żywi, ale i tak AAAAA
- AAAAAAA potwory morskie (Ussop raz strzeli roślinkami i je powstrzyma ale i tak AAAAAA
- AAAAAAA ciemno i strasznie (byliśmy już w setkach takich miejsc ale i tak AAAAA)

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
07.12.2011 23:57
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Och, oczywiście - bo to zabawne ;] Pamiętajcie może, że to jest serial z masą gagów, co? ^^'
Sama załoga Luffy'ego często zdaje się zapominać, jaka jest silna - np. Luffy czasem zapomina o tym, że jest z gumy i próbuje czegoś dosięgnąć nie rozciągając się. Lubią się też po prostu bawić - uciekają przed Marines (jakby mieli po co, ale w końcu - czemu nie?), wzięli udział w Davy Back Fight (znowu - mogli całą tę załogę Foxy'ego roznieść na strzępy, ale przecież im się nie śpieszy, pobawić się można).
A patrzenie, jak cała załoga silnych ludzi wrzeszczy z przerażenia jest zabawne Tongue To poziom tego humoru, kiedy Chopper biega wokół wołając o doktora ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.12.2011 10:08

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama