Aktualny czas: 24.07.2017, 08:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
593
Autor Wiadomość
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
593
http://mangastream.com/read/one_piece/66085019/1

NO CO, CO, CO TAM JEST?! GHRRRAAA XD ODA, TY ŚWINIOOO XD

Dzięki bogom za Sanji'ego w garniturze XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
21.07.2010 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,992

Leniwy jestem. Skopiuję to, co pisałem na com.pl .

Trochę denerwujący rozdział, w końcu się nie wyjaśniło, co było w gazecie Tongue Ale według tego co mówili Shakky i bodajże Crocodile, to skłaniałbym się ku mojej pierwszej teori, że Ray namówił Luffy'ego do jakiegoś ruchu poza Amazon Lily i to o tym piszą w gazetach. Ale chyba prawdopodobnym jest, że w gazecie tej do artykułu dołączone jest zdjęcie. Na to by wskazywała reakcja Vivi. To, że Rayleigh nauczy Luffy'ego korzystać z haki ma bardzo duże prawdopodobieństwo , ale raczej nie o tym piszą w gazetach, bo niby co mieli napisać? Więc... co u licha jest w tej gazecie? Luffy przedzierający się w dziwnym kostiumie przez bazę marynarki? A może pokryty przez Raya Luffy na wyspie syren? Cholera go wie ;p

Podobało mi się w tym rozdziale wykłócanie się Sanjiego o list gończy, pokazanie Dragona ( czy kiedykolwiek wcześniej był rozdział, w którym pokazane byłoby tak wiele jego z taką dokładnością?), sprawa Kumy (paskudne to, rząd wyrządził rewolucjonistom cios w samo serce, odebrał im potężnego sprzymierzeńca, a ci nawet nie wiedzą, co się dzieje. Scena na Shabondii - spooooky! ), a także scena z Crocodilem... kadr pod koniec strony. To jest przecież twarz... Jacka Nicholsona! Big Grin

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

21.07.2010 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

Grrrrr... Chapter jest bardzo dobry, a nawet świetny, bo strasznie mnie wku... No nie jak tak można... Grrr.. ja się już nawet nie zastanawiam co było w tej gazecie... tylko czekam na następny chapter, Oda musi wreszcie pokazać co tam było... jestem tak zdenerwowany i odczuwam taką żądzę zobaczenia następnego chapka... że przyszłą środę prawdopodobnie spędzę całą przed kompem, a nawet do piątku bez snu będę siedział, byleby zobaczyć jak najszybciej co jest w tej gazetce.

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
21.07.2010 23:50
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 614

Luffy na pewno ma straszną cenę za swoją głowę teraz.

A co do Buggy'ego jestem niemal pewien, że Rząd napisał do niego, bo przyznano mu status SHISHIBUKAI! Naprawdę, nie zdziwiłbym się, mają wakat na tej pozycji.

A możę Luffy'ego też nim zrobili... Ale to mniej prawdopodobne...

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
22.07.2010 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Wąski napisał(a):Luffy na pewno ma straszną cenę za swoją głowę teraz.
W to jakoś wątpię. Kiedy Sanji spojrzał na plakat ze swoim kapitanem, zachowywał się raczej spokojnie, dopiero po spojrzeniu w gazetę "osłupiał", chociaż kto wie.

Co do Bugg'ego już sam nie wiem... Wszystko może się zdarzyć Smile

Szczery napisał(a):a także scena z Crocodilem... kadr pod koniec strony. To jest przecież twarz... Jacka Nicholsona! Big Grin
100% zgodności - Jack Nicholson jak żywy! :mrgreen:

[Obrazek: 19979393.png]
22.07.2010 00:50
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,992

Wąski napisał(a):Luffy na pewno ma straszną cenę za swoją głowę teraz.

A co do Buggy'ego jestem niemal pewien, że Rząd napisał do niego, bo przyznano mu status SHISHIBUKAI! Naprawdę, nie zdziwiłbym się, mają wakat na tej pozycji.

A możę Luffy'ego też nim zrobili... Ale to mniej prawdopodobne...

Nie, myślę, że nagroda nie wzbudzała by tak różnych reakcji. I co do większej nagrody miałoby spotkanie Luffy'ego z Rayleighem? Bo dla Shakky ta informacja stanowiła dowód, że tym dwóm udało się spotkać... Nie, to coś innego.

Wersja z Luffym jako Schichibukaim brzmi bardziej prawdopodobnie - zostać pracownikiem rządu, przejść przez Red Line a potem jak Blackbeard pokazać wała wszystkim i popłynąć w swoją stronę... Ale to też się kupy nie trzyma. Nie pasuje to do Słomka (no chyba, że poświęciłby dumę na rzecz bezpieczeństwa załogi) a rządowe przejście wymaga zostawienia za sobą statku, na co żadną miarą załoga zgodzić się nie może... Więc i tak płynęli by przez wyspę syren.

Może w tej gazecie jest poprzez jakąś informację i zdjęcie z czynów Luffy'ego, zawarta jakaś zamaskowana wiadomość od niego do załogi - spotkajmy się w tym miejscu, już poza Red Line. Jakby przedostawali się pojedynczo, może łatwiej byłoby się przekraść?
Ech, możemy niestety sobie jedynie domniemać Sad

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

22.07.2010 09:57
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

A ja wpadłem na coś, powiedziałbym mało prawdopodobnego... Otóż skoro piszą, że ciągle mu mało, może znów się włamał do Impel Down, ale tym razem by uratować Bon-chana? Wiem, wiem... trochę to naciągane, ale nie wiem już co myśleć...

[Obrazek: 19979393.png]
22.07.2010 10:38
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,490

Szczery napisał(a):Wersja z Luffym jako Schichibukaim brzmi bardziej prawdopodobnie - zostać pracownikiem rządu, przejść przez Red Line a potem jak Blackbeard pokazać wała wszystkim i popłynąć w swoją stronę...
Niemożliwe. Luffy jest niebezpiecznym elementem przyszłości i marynarka chce go zlikwidować, nie będzie wchodzić w układy z nim.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.07.2010 10:59
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,043

No nie teraz jestem już prawie pewnym, że Buggy zostanie Schihibukai... obym się mylił.

Rozdział wywołał we mnie mieszane uczucia. Niby fajny, ale... no właśnie rozwinął jeszcze więcej nowych wątków i postawił przed nami jeszcze więcej pytań niż poprzednieXD Jak ja nienawidzę tego oczekiwania na odpowiedziXP
Sprawa Kumy... czyli nie był agentem rewolucjonistów. Hmmm. Cholera wieXD

Fajna okładeczka, ale Oda się chyba machnął troche, bo Ao jest chudy niczym szkielet. Dosyć to nienaturalne, nawet jak na tego wielkoluda.
Co do wiadomości w gazecie to też myślę, że to nie nowa nagroda.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
22.07.2010 15:50
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 897

Qrde no... Oda... śmiech Robin, reakcja Sanjiego... co tam do cholery jest ;P !!!!???

Teraz, propo chapka:
Hehe... ale Robin przydomek zyskała xD. "Światło rewolucji" - ciekawe czemu, czyżby rewolucjoniści też chcieli pozyskać plany jakiejś broni :> ? A może też dążą do poznania prawdy o pustym wieku :> ?
Sanji spotkał się z Ivankovem... ta kłótnia o list gończy... xD, biedny Sanji musiał się do swojego portretu przyznać xD. Qrcze... ale się z nim Ivankov drażni xD.
A na Shabondy co się dzieje... ale dzielnie Duval statku Słomianych pilnuje xD. Swoją drogą zastanawiam się, czy Kuma (a może pacyfista ?) rzeczywiście przybył jako przyjaciel... te pipi jakoś tak mnie zastanawia (normalny Kuma chyba takiego dźwięku nie wydawał :>?)
No i znowu... Vivi i Croc... nie no Oda, mam nadzieję, że w następnym chapie już powiesz nam co tam jest !!!
Hehe... i ostatnia stronka xD... czyżby taki cienias jak Buggy rzeczywiście... dostał od rządu propozycję stania się Schichibukai Oo ?????

Grigorij napisał(a):
Szczery napisał(a):Wersja z Luffym jako Schichibukaim brzmi bardziej prawdopodobnie - zostać pracownikiem rządu, przejść przez Red Line a potem jak Blackbeard pokazać wała wszystkim i popłynąć w swoją stronę...
Niemożliwe. Luffy jest niebezpiecznym elementem przyszłości i marynarka chce go zlikwidować, nie będzie wchodzić w układy z nim.

Zgadzam się z Grigorijem... to raczej nierealne, żeby Luffyemu zaproponowano status Schichibukai. Za dużo nerwów napsuł Marines, żeby mu coś takiego proponowali ;P - rozniesienie Enies Lobby, spalenie flagi światowego rządu, pobicie Tenryuubito, włamanie się do Impel Down i w znacznym stopniu przyczynienie się do jego zniszczenia (o udziale w egzekucji Acea nie wspominam bo tam im mógł co najwyżej naskoczyć ;P)... nie, to niemożliwe.
22.07.2010 15:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama