Aktualny czas: 26.09.2017, 04:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
803
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,332
Poziom ostrzeżeń: 5%
803
Długo czekaliśmy na ten odcinek. I to nie ze względu na scenę walki Nijiego, chociaż tak, mimo że krótka, również należała do udanych. Ale oczywiście chodzi o retrosy. Na pewno niektórzy z Was żywili nadzieję, że te sceny zostaną ukazane w szerszym świetle i te nadzieje zostały spełnione. Osobiście podobało mi się to, że pokazali dokładnie scenę zeskakiwania z wieży, strach i niemoc małego Sanjiego, to samo bieganie czy choćby zabawa z żółwiem. A przy tym przygrywał nam znajomy, dość smutny kawałek. Nawiasem mówiąc jest to jeden z moich ulubionych kawałków, jeśli chodzi o nadawanie przygnębiającego nastroju.

Wspomnę może jeszcze o Krakersie, który też się tam trochę przewija. Cóż, tyle dobrego, że można to bardziej traktować jako element humorystyczny. Te jego podchody nawet mi nie przeszkadzają, ba zaczynam coraz bardziej lubić Krakersa, choć trochę psycholXD

No i końcówka, dosłownie wyciska łzy. Sanji zamknięty za kratami, słyszący słowa, że to jego ojciec kazał go tam zamknąć, że nie chciałby się, żeby on się w ogóle urodził. Co dziecko w takim wieku musiało wtedy czuć? Jak ogromny ból? Musiało doświadczyć samotności w tak młodym wieku. No i mój faworyt, pokazany niewzruszony zamek Germy i ten krzyk Sanjiego przez gęsto lejące się łzy, "przepraszam, że urodziłem się za słaby" wyszło do idealnie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2017 09:22 przez Komimasa.)
30.08.2017 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,464
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 803
A obejrzalem sobie ten odcinek tak poza kolejnością i stwierdzam, że to anime dalej nie wygląda dobrze. Najbardziej mnie odrzuciły te dziwnie oddane animacje dyszącej Nami, takie zbędne całkiem dwa momenty pośród walk, w dodatku słabo udźwiękowione. Rozczarował mnie też głos ojca Sanjiego, jest taki... zdziadziały.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

07.09.2017 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 145
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 803
Cracker jest taki bardziej wyrazistszy w anime. Jakoś tak nie jest tylko zwykłym randomem na chwilę. Dlatego lubię te rozwlekane akcje w anime. Pozwalają mi bardziej zżyć się z postacią, nawet jeśli ona zaraz zniknie z kadrów. Japońskie fanki też chyba dostrzegły potencjał w animowanym Crackerze, bo wysyp artów z nim jest naprawdę imponujący. Nie jest już mi taki obojętny, jaki był podczas, gdy czytałam mangę.

Kurde, lubię bardzo Nijiego. Aż sama się dziwie, bo jest totalnym przeciwieństwem Sanjiego, ale jest w nim coś, co przykuwa moją uwagę bardziej niż do Yonjiego czy Ichijiego. Może też jest to wina artów xD Stanowczo za dużo pracy fanowskiej oglądam! Wizualnie czytając mangę inaczej troszkę wyobrażałam sobie ich pojedynek, ale nie było jakoś tragicznie. Twarz Yonjiego w tamtym momencie narysowali prawidłowo xDDD

Moje biedne, małe kaczątko :( Serce bolało jak tak płakał za tymi kratami. Cieszę się, że to rozszerzyli. Jeśli o to chodzi to można na nich liczyć i bardzo dobrze!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2017 19:10 przez Ayo3. Powód: Poprawiona ortografia)
12.09.2017 19:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama