Aktualny czas: 24.10.2018, 05:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
818
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,708
Poziom ostrzeżeń: 5%
818
Muszę przyznać, że odcinki One Piece mają teraz naprawdę dobrą passę. Są rzeczowo i dobrze realizowane, tak, że praktycznie nie ma powodów, by się czegoś czepiać. Można tam wyhaczyć jakieś screeny zapewne, ale to są małe niedociągnięcia na tle naprawdę dobrej animacji.

Najpierw mamy dalszy ciąg z Pudding. Świetna jest ta seiyu! Zarówno śmiech, jak i zmiana intonacji, wszystko bosko. Trochę długo grzebała jej w głowie, ale można to zrzucić na kabr poszukiwania odpowiedniego wspomnienia, a samo wyciągnięcie taśmy wyglądało bardzo dobrze.
Później mamy sedno odcinka, czyli konfrontację Brooka z Prometeuszem, Zeusem i Napoleonem. I choć tego w mandze nie było, wyszło to bardzo dobrze. Brook dostaje ognień, jest rażony piorunami, próbuje odesłać dusze za pomocą Jęku Duszy Soul Kinga, robi co może. Poza tym świetne ma ujęcia. Jak taki kościotrup z krainy umarłych, którego należy się bać, a nie zwykły śmiechowy szkielecik. I to jak przepełz jak robaczek, świetne ujęcie.
Później mamy trochę lustrzanego świata, mały akcent komedyjny, który jak najbardziej się zgadza.
Na koniec, tak jak zresztą było w 851, dostajemy scenę z Operą i naszymi więźniami. Tutaj z kolei występuje nawte udany według mnie wątek komediowy z Operą, a zaraz potem z z nim i Luffym. No i to wejście Jinbe i technika Prawdziwej Pięści, ślicznie!

W tych odcinkach podobają mi się dwie rzeczy. Pierwsza to montaż, gdzie nie skaczemy z miejsca na miejsce, a zostajemy gdzieś dłużej by przymknąć pewne wątki, jak to miało miejsce w 816, gdzie był prawie w całości poświęcony Pedro i jego historii, i 817, gdzie włożono wszystko, co tyczyło Sanjiego, choć w mandze było to rozstrzelane na kilka rozdziałów. Dzięki temu lepiej można było odczuć tragizm postaci. A druga rzecz to te sceny dodatkowe wraz z dialogami. Urzekła mnie ta sprzeczka między Prometeuszem a Zeusemxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.12.2017 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,145
RE: 818
Najbardziej podobał mi się ten akcent komediowy Luffy, Nami i Opera, no i końcowe wejście Jinbeia Big Grin
19.12.2017 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama