Aktualny czas: 24.10.2018, 05:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
823 Operacja ocalenia Brooka!
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Poziom ostrzeżeń: 0%
823 Operacja ocalenia Brooka!
Muszę przyznać, że dawno nie miałam takich chęci by ponownie obejrzeć odcinek. Mam wrażenie, że cała akcja wyszła dłużej niż w mandze co imho jest na plus. Prawie cały odcineczek poświęcony na ratowanie Brooka! Nie spodziewałam się, że to będzie tak długo trwać^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
28.01.2018 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,708
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 823 Operacja ocalenia Brooka!
Zdecydowanie pozytywnie odbieram ten odcinek. Moim faworytem jest Pedro, który sobie wszystko z wizualizował, po czym zabrakło czasu na odtworzenie tej wizji. Ale te "mogę mówić do Ciebie per "Szefie" i Brook niczym dama w potrzebie, no miazga.
Świetnie też oddali grozę, jaką budzi ta sypialnia, bo faktycznie przez byle muchę była gotowa wszystko porozwalać. No i te ich podejścia... Każde było udane. Ten Chopper, jak się bohatersko powstrzymał od kichnięcia i nagle mu się wymsknęło. Do tego ta mina Jinbe, niezły ubaw. Trezba przyznać Brulee, że miała rację z tym, że będzie niezły ubaw.
Naprawdę wyszedł im ten odcinek, szkoda tylko tych scen z głodnym Luffym, takie mocno na zapchaj dziurę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.02.2018 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,131
Poziom ostrzeżeń: 15%
Najgorsze jest to Komi, że ani jednej sceny z Luffym, który walczy z kimkolwiek nie było w mandze i to wszystko przedłużanie na siłę ... :/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
01.02.2018 17:44
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Wiesz fusku, kompletnie bez przytyku w Twoją stronę, nie musisz Komimasy uświadamiać co było, a czego nie w mandze, bo przy tłumaczeniu, pan administrator zawsze patrzy do źródła, czyli mangi.
Zgodzę się oczywiście, że te sceny z Luffy'm to fujka okropna. Ale z drugiej strony, w tym odcinku naprawdę się postarali, podokładali, ale nawet uczeń piszący co tydzień rozprawki, nie rozciągnąłby tak tego odcinka, żeby było w nim ratowanie tylko brooka. A niestety 2 minuty, na to by pokazać jak Sanji szuka, czy tam, spotyka się z Luffy'm, to niestety za mało. Więc tutaj akurat rozumiem posunięcie "reżysera".

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2018 20:24 przez Komimasa.)
02.02.2018 15:46
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
A mnie się podobał soundtrack przy nich. Rany, ostatni odcinek, który widziałam to chyba... nie pamiętam :/

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2018 16:34 przez Murgrabia.)
02.02.2018 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,131
Poziom ostrzeżeń: 15%
To raczej nie było uświadamianie Imi, bardziej po prostu zwróciłem na to uwagę i napisałem po prostu komiemu w odniesieniu do jego wypowiedzi, że mi się to nie podobało itd. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.02.2018 19:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama