Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
823 Operacja ocalenia Brooka!
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Poziom ostrzeżeń: 0%
823 Operacja ocalenia Brooka!
Muszę przyznać, że dawno nie miałam takich chęci by ponownie obejrzeć odcinek. Mam wrażenie, że cała akcja wyszła dłużej niż w mandze co imho jest na plus. Prawie cały odcineczek poświęcony na ratowanie Brooka! Nie spodziewałam się, że to będzie tak długo trwać^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
28.01.2018 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 823 Operacja ocalenia Brooka!
Zdecydowanie pozytywnie odbieram ten odcinek. Moim faworytem jest Pedro, który sobie wszystko z wizualizował, po czym zabrakło czasu na odtworzenie tej wizji. Ale te "mogę mówić do Ciebie per "Szefie" i Brook niczym dama w potrzebie, no miazga.
Świetnie też oddali grozę, jaką budzi ta sypialnia, bo faktycznie przez byle muchę była gotowa wszystko porozwalać. No i te ich podejścia... Każde było udane. Ten Chopper, jak się bohatersko powstrzymał od kichnięcia i nagle mu się wymsknęło. Do tego ta mina Jinbe, niezły ubaw. Trezba przyznać Brulee, że miała rację z tym, że będzie niezły ubaw.
Naprawdę wyszedł im ten odcinek, szkoda tylko tych scen z głodnym Luffym, takie mocno na zapchaj dziurę.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.02.2018 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Najgorsze jest to Komi, że ani jednej sceny z Luffym, który walczy z kimkolwiek nie było w mandze i to wszystko przedłużanie na siłę ... :/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
01.02.2018 17:44
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Wiesz fusku, kompletnie bez przytyku w Twoją stronę, nie musisz Komimasy uświadamiać co było, a czego nie w mandze, bo przy tłumaczeniu, pan administrator zawsze patrzy do źródła, czyli mangi.
Zgodzę się oczywiście, że te sceny z Luffy'm to fujka okropna. Ale z drugiej strony, w tym odcinku naprawdę się postarali, podokładali, ale nawet uczeń piszący co tydzień rozprawki, nie rozciągnąłby tak tego odcinka, żeby było w nim ratowanie tylko brooka. A niestety 2 minuty, na to by pokazać jak Sanji szuka, czy tam, spotyka się z Luffy'm, to niestety za mało. Więc tutaj akurat rozumiem posunięcie "reżysera".

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2018 20:24 przez Komimasa.)
02.02.2018 15:46
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
A mnie się podobał soundtrack przy nich. Rany, ostatni odcinek, który widziałam to chyba... nie pamiętam :/

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2018 16:34 przez Murgrabia.)
02.02.2018 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
To raczej nie było uświadamianie Imi, bardziej po prostu zwróciłem na to uwagę i napisałem po prostu komiemu w odniesieniu do jego wypowiedzi, że mi się to nie podobało itd. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
02.02.2018 19:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama