Aktualny czas: 12.12.2018, 19:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
898
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 95
898
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2018 11:21 przez Misiuz.)
16.03.2018 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,150
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: 898
Tutaj lepsza wersja, podmień sobie: https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...898/page/1

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
16.03.2018 10:53
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 65
Zbliżamy się do happy endu Wink
16.03.2018 23:00
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 198
Chap lepszy niż poprzedni. Miło widzieć nowe techniki w wykonaniu Germy, najlepszy moment to jak Oven został sparaliżowany tym atakiem Ichiji'ego. Ogólnie cały chap dla Germy, na pomoc słomkowie sobie zasłużyli ratując ich na herbatce, a na ostatniej stronie wieje nostalgią ^^ Tak czy inaczej mimo wszystko raczej jeszcze coś im przeszkodzi, bo będzie za łatwo, heh.

3 chapy i nie ma przerwy? Dziwne.
18.03.2018 19:43
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,729
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rozdział był nawet udany, choć nie brakuje scen lub rozwiązań, które nie przypadły mi do gustu. Ataki Germy nie są jakieś odkrywcze, bo ich przydomki już na to wskazywały, z czym będziemy mieć do czynienia (okej yonyi był mylącyxd), ale całkiem przyjemnie się patrzyło, jak Germa tak ich roznosiła. Tylko taki mały zawód, bo niby to załoga Imperatorki, Oven wydawał mi się siłaczem, tak samo zresztą jak Daifuku, a tutaj no Oven schodzi na jednego hita... Gdyby to jeszcze Judge wjechał i go załatwił, no to okej, a tak dostał jakąś obszarówką...

Niby też nie jeden miał znać "Księżycowy Krok" a tu Sanji sobie biega i wydaje się niemal nietykalny.

Niby Bege coś wspominał, że jak nie załatwią raz dwa Big Mom i będą musieli walczyć z nimi wszystkimi to są bez szans na zwycięstwo, a tutaj wcale nie są tacy groźni, jakby się wydawało.

Tutaj też dziwi mnie jedna sprawa. Pudding wcześniej strzelała ich specjalnymi pociskami i przebiła ścianę na wylot, a samą Reiju raniła w nogę. To czemu teraz te pociski im nic nie mogą zrobić? Mam rozumieć, że Ci, co mieli wycelowane pistolety w Germę, to celowali zwykłymi kulami? Albo że teraz, jak tak się stroili na to wyjście Luffy'ego z lustra, nie zadbali o bardziej skuteczną amunicję w magazynku? Rozumiałbym, jakby to była rzadka amunicja, ale przecież Pudding mówiła, że kule te są znane u nich jako jelly coś tam. No to co jest teraz grane, że nikt z nich nie wali? Albo wali, ale przebić się nie może? Brak mi t pewnej konsekwencji.

Średnio zaś widzi mi się ta scena z Brulee. Niby rozumiem, po co chciała to powiedzieć, ale tak jakby obniżyła morale? No ja bym raczej nie krzyczał podczas wojny, że nasz najlepszy wojownik leży i kwiczy. To trochę tak, jakby walczyli pod Troją i nagle ktoś ogłosił, że Achilles padł. Tak na całe gardło, żeby wszyscy słyszeli...

Fajny ten kadr z Jajecznym Baronem, czy teraz Kurakiem? W każdym razie przeczuwał, że może być źle i proszęxd

Ale Sanji w końcu jest prawie na pokładzie, zobaczymy, co będzie teraz. Ciekawe też, co będzie dalej z tym tortem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2018 00:01 przez Komimasa.)
23.03.2018 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,713
Poziom ostrzeżeń: 0%
Równie dobrze kule mogły na nich działać "w cywilu" (tak zostały wypróbowane na siostruni), ale kiedy mają na sobie swoje stroje widać okazują się nietykalni. Zresztą na weselu skończyli jak skończyli, bo zabrano im ich zabawki. Coś w tym może być.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
23.03.2018 01:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama