Aktualny czas: 23.05.2018, 14:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
900!
Autor Wiadomość
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 218
Poziom ostrzeżeń: 0%
900!
I jest rozdział 900:
Wersja Jaimini's Box

[Obrazek: z08fm7W.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2018 08:08 przez Oshhe.)
30.03.2018 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 54
RE: 900!
Przez pewien czas myslalem, ze spoilery to zart na 1 kwietnia, ale pozniej pojawily sie zdjecia. No nic trzeba poczekac 2 tygodnie, zeby zobaczyc co Oda wymyslil. Thousand Sunny nie mogl zostac zniszczony. Jezeli to nie jest jakis haj lub sen mamy to czeka nas jeszcze walka z imperatorem. (moze jeszcze mirage tempo?). Najgorsza opcja to taka, ze Mama im odpusci ze wzgledu na zajebistosc ciasta, wtedy caly ten arc stracilby jakikolwiek sens. Zmarnowane 2 lata.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.03.2018 08:38 przez Misiuz.)
30.03.2018 08:27
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,084
Poziom ostrzeżeń: 0%
A ja bym się nie obraził na takie rozwiązanie, aczkolwiek wolałbym inne. No i to miałoby sens, bo ona jest odchylona psychicznie i jedzenie determinuje jej zachowanie.

Podobała mi się akcja z ryboludźmi, wspominki Loli pokazujące Sanjiego cieszącego się przygotowywaniem ciacha, ale najbardziej to chyba podobało mi się to, że ta przewaga liczebna jednak wzięła górę, że pojawiła się znów logika i slomkowi mają ultra pod górkę znowu. No ale najbardziej podobał mi się ten odlot mamuśki.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
01.04.2018 09:37
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,051
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ten odlot mamyśki był trochę jak zagrywka operowa, że jedna postać przeżywa ekstazę, a cała reszta zbiera bęcki ;p Świetny zabieg artystyczny Oda masterpiece!

ALe tak szczerze, scena w której słomkowi mają oczyszczoną drogę prosto do wyjścia, a zaraz później pojawia się z tyłka ten big mom chanter... coś mi tu śmierdzi. Ktoś napisał teorię o halucynacjach mamuski i to może być prawdziwe, w końcu te flaszbacki tylko dla mamuski? COś tu jest nie tak.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
01.04.2018 11:27
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,863
Poziom ostrzeżeń: 20%
Jest też teoria że to przyszłość, którą Luffy zobaczył ;p

Zawsze pamiętaj: jak musisz zobaczyć, kto ile ma w garnku,
robisz to tylko wyłącznie dlatego, że chcesz się upewnić, że jemu wystarczy.

01.04.2018 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,617
Poziom ostrzeżeń: 5%
Zdecydowanie rozdział mi się nie podobał. Do tego jeszcze ta piosenka... można to było przewidzieć, ale prawie cały rozdział na tym zszedł. Właściwie ocena tego rozdziału w sporej mierze zależy od tego, co zobaczymy za 2 tygodnie. No bo wygląda to tak, jakby Słomkowi dostali baty, jeśli nagle okaże się, że to jakieś zwidy, no to najsłabszy rozdział w historii by był.
Generalnie ratuje go scena z Ovenem, gdzie w końcu ten pokazuje, że załoga Big Mom jest coś warta. (Tutaj mam w ogóle wrażenie, że Oda wcześniej już to sobie wszystko przemyślał, że ci ryboludzie pomogą, a Oven w łatwy sposób ich zatrzyma, duży plus) no i Pudding, która siedzi w koncie i tyle. No nie jestem zachwycony. Ładne kadry z wymalowaną na twarzy Big Mom radością, ale rozdział dość ubogi w treść. Też nie wiem skąd nagle wziął się główny matczyni statek Big Mom, skoro jeszcze chwilę temu go na morzu nie było...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.04.2018 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja rozumiem, że coś się może nie podobać, ale zastosowanie stylu, symfoni mamy przy katastrofie głównych bohaterów uważasz za słabe? To ja serio wątpię powoli w poczucie estetyki na tym świecie.

EDIT: wydźwięk jest zły, chodzi mi o to, że może się coś nie podobać, ale trzeba zcasami uznać kunszt, pomysł, wykonanie i realizację.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2018 12:52 przez fuszioms.)
01.04.2018 12:52
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,617
Poziom ostrzeżeń: 5%
Fuszi, nie musisz martwić się wydźwiękiem. Nawet jakby ktoś napisał, że nie mam za grosz gustu, albo że się nie znam, to nie przejąłbym się tym zbytnio. Pod tym względem ciężko mnie urazić.

Kunszt kunsztem, ale zależy wiele od tego, co z tymi Słomkowymi się stanie. Wtedy moja ocena tego może wzrosnąć, albo spaść. Póki co, był to rozdział 900, a dostaliśmy NIC. Normalnie nic się nie stało. Do tego pół rozdziału mieliśmy piosenkę. Nawet nie wiemy, jak mama zareaguje po zjedzeniu tortu, bo nie skończyła go jeszcze jeść. Jeśli Słomkowi nie uciekli i będą konsekwencje to super, w takim wypadku dostaliśmy dużo, ale bez kolejnego rozdziału trudno wysuwać takie wnioski. Co prawda niby Sunny dostał, ale ciężko w to uwierzyć. Byłby to świetny zabieg, ale póki co jest mało wiarygodny.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2018 13:00 przez Komimasa.)
01.04.2018 13:00
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Ale nie czujesz tego, że Sanji zrobił tak dobry tort, że aż pojawił się w mordzie big mom dziwny smętarz dla zwierzaków iksde do tego mogą być to halucynacje, czy wizja przyszłosci lufiacza, co jest wręcz przerażającą symfonią upadku naszych, to jest dość ciekawe, jeśli oda nie zrobi w nastepnym rozdziale takiego, jeb, dupa i wszystko to było a nie jest, to będzie to dobry wstepniak, zresztą, ni bądźmy mainstreamowi, hipstersko rozdzial 901 będzie świętowaniem 900 tnego xD

01.04.2018 13:42
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,863
Poziom ostrzeżeń: 20%
Mi zabieg z piosenką się mega podoba. Wydaje mi się, że jak zobaczysz to w anime Komi to bardziej docenisz. Kojarzy mi się z takimi filmami jak np. V jak Vendetta, że jest puszczona muzyka operowa, a w tle widać wybuchy i eksplozje Big Grin

Zawsze pamiętaj: jak musisz zobaczyć, kto ile ma w garnku,
robisz to tylko wyłącznie dlatego, że chcesz się upewnić, że jemu wystarczy.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.04.2018 15:26 przez Devzan.)
01.04.2018 15:26
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama