Aktualny czas: 20.08.2018, 04:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
901
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
901
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...901/page/1

Ja jestem zawiedziony a wy ? Jezeli tu nic jeszcze wielkiego sie nie wydarzy, to jak dla mnie ten arc nie ma zadnego znaczenia....

P.S. arc niby Sanjiego, a co zrobil ? DOBRE CIASTO i tyle. Chyba Oda sie gdzies zagubil.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2018 09:55 przez Misiuz.)
13.04.2018 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,124
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 901
A mi się bardzo podobało, serio. A Sanji dla mnie miał bardzo dużo do gadania w tym arcu, zostało mu poświęcone tyle czasu, że szok, zrobił ciasto które uratowało tysiące istnień, prawie się ożenił i wiele innych. Ale Brook i Jinbei co trzeba przyznać mieli, przynajmniej dla mnie, lepsze, epickie sceny.
Serio, wolę jak muszą uciekać ile sił w nogach niż wygrać połową załogi z tak kolosalnym tworem jakim jest załoga Big Mom. Najważniejsze co w tym arcu miało miejsce to dołączenie kolejnych frakcji do Słomkowych, no i cholera Luffy zdjął najsilniejszego z wojowników Mamuśki. Dla mnie to już coś.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
13.04.2018 10:03
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,096
Poziom ostrzeżeń: 15%
Tylko, że jinbei prawdopodobnie umrze wraz z całą ekipa. Wkurza mnie podejśie Ody, że naszego nowego załoganta traktuje jak coś, co można sobie zostawić, a potem to dołączy. Niby jest już z nami, a nadal czuję, jakby był po prostu przyjacielem, poboczną postacia, która odgrywa rolę w istneiniu słomków, a nie jednym z głównych bohaterów. Brook jak był na TB zaplanowany, Franky i inni, by dołączyli, to mieli tyle akcji, że szok. A tu czuję się, jakby Oda próbował się go pozbyć, bo nei do końca pasuje do archetypu, śmieszka i takiego głuptaska z którego składa się w większości załoga. Pewnie go usmeirci, za co go znienawidzę, a dołączy Carrot by był jednak nowy słomek :/

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
13.04.2018 12:21
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 183
Cytat:Jezeli tu nic jeszcze wielkiego sie nie wydarzy, to jak dla mnie ten arc nie ma zadnego znaczenia....
- pozostawię to bez komentarza, m.

Cytat:Wkurza mnie podejśie Ody, że naszego nowego załoganta traktuje jak coś, co można sobie zostawić, a potem to dołączy.
- Jinbe wróci jak cała załoga zbierze się razem i to będzie wspaniały moment. Jinbe nie umrze i kropka. Nie teraz, m.

Chap bardzo pozytywny, spodziewałem się, że uciekli jakoś pod wodą, ale myślałem, że już nie wrócą, a tu piraci Yonkou jak na nich przystało po raz kolejny udaremnili im ucieczkę. Do tego wciąż słomiani są zmuszeni do poświęceń mimo takiej pomocy jakiej otrzymali, nie sądziłem, że Jinbe jednak z nimi nie popłynie, ale taka jest tym razem cena za możliwość ucieczki z rąk Yonkou. W końcu zaczynamy prawdziwy przedsionek Wano, m.
15.04.2018 18:20
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Fajne zagranie z Morganem na koniec.
Z jednej strony cieszy, że pokazano siłę Big Mom i nic jej się po torcie nie stało. Z drugiej, trochę tego było za dużo. Mogła go chociaż dłużej żreć.

Ten chapter też pokazuje że są nakama i NAKAMA i Jinbe jeszcze nie jest tró nakama, bo go Luffy zostawia^^ Niby to jest wytłumaczone jakoś i Luffy nie miał innego wyjścia, ale Oda mógł nam oszczędzić świetnych scen z Jinbe, skoro i tak jeszcze nie przyszedł na niego czas.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
17.04.2018 08:52
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,888
Poziom ostrzeżeń: 20%
Morgansem*

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
17.04.2018 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Jak nie? Z Jinbe Luffy ma właśnie najlepsze kapitańsie sceny Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
17.04.2018 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama