Aktualny czas: 14.08.2018, 10:40 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
902
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 67
902
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...902/page/1

Koniec arcu. Gdzies wyczytalem, ze akcja ma sie przeniesc do reviere.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2018 08:12 przez Misiuz.)
20.04.2018 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: 902
No nie wiem, zastanawia mnie to, jak można tak zanudzić czytelników, jak w tym rozdziale...

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
20.04.2018 09:57
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,669
Poziom ostrzeżeń: 5%
Na pewno było lepiej niż w poprzednim. Osobiście Katakuri na plus za te sceny z dzieciństwa i też podejście, jakie miał do siostry. W ogóle ta Brulee taka ładna dziewczynka była, a ta szrama to ostatnia rzecz, która tak faktycznie ją szpeci, jak do tego doszło?
No i scena z Pudding. Fajnie, że Oda zdecydował się choć trochę ją pokazać. Nie jakoś dosłownie co i jak, ale wystarczająco, i bez słów niemalże, na pewno będzie piękna w anime.
A tak mamy znowu piosenkę i powrót Big Mom, tylko na co i z czego tu się tak cieszyć, jak tak dali ciała. No i Smoothie ostatecznie nic nie pokazała, no zmarnowany potencjał jak nie Oda.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.04.2018 10:01 przez Komimasa.)
20.04.2018 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,140
Jako że jakiś czas temu (dokładniej od pierwszej sceny xD) zaciekawiła mnie postać Katakuriego to "czytam" op przeglądając tylko obrazki i zatrzymując się na dłużej przy scenach właśnie z nim. W tym rozdziale bardzo mi się podobała Smile
20.04.2018 10:15
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 182
Cytat:A tak mamy znowu piosenkę i powrót Big Mom, tylko na co i z czego tu się tak cieszyć, jak tak dali ciała. No i Smoothie ostatecznie nic nie pokazała, no zmarnowany potencjał jak nie Oda.
- to jest pierwszy w historii arc w tej Mandze gdzie słomkowi muszą się pogodzić ze śmiercią jednego z towarzyszy. Gdzie dali ciała, bo nie rozumiem, m?

Rozdział okej, choć rzecz jasna bez bomby. Cieszy fakt, że nie ma przerwy i mam głęboką nadzieję, że w next zobaczymy niesamowite rzeczy w innych części świata, a reszta akcja na Tottoland pójdzie w offpanel. Oda jest nam to winien za offpanel takich akcji jak Kaidou vs najgorsze pokolenie, Marco vs Kurohige czy załoga Kurohige vs rewolucjoniści, m.
Poza tym z początku myślałem, że to Brook śpiewa xD Co do ostatniej strony chapa to można to było zakończyć lepiej - np. Zeff spoglądający w niebo i myślący o Sanji'm czy coś w tym stylu.
22.04.2018 19:24
Bananowy Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 202
Wiesz, takie zakończenie byłoby głupie, po prostu. To, co zostało pokazane, jest w sam raz, aż się nasuwają pewne słowa "Może i on jest twoim biologicznym ojcem, ale nie jest twoim tatusiem" co do Judge'a.
W ogóle, co do tej ostatniej strony, to zdziwiło mnie, że nikt chyba nie zauważył, nawet na zagranicznych forach, że piraci w Baratie to Galley i jego kompania z one shota Romance Dawn, fajny smaczek.
Reszta rozdziału też świetna, o wiele lepszy, niż poprzedni. Katakuri i Brulee, super widzieć, że o siebie dbają, wiadomo już dlaczego Brulee tak kocha braciszka, i to naprawdę. Poza tym potwierdzone, że Katakuri się podłożył gumiakowi Big Grin
Przy scence z Pudding to aż się szkoda dziewczyny robi, niezbyt przyjemne zakończenie dla niej. Ale jest nadzieja, że na Elbaf jeszcze spotkamy całą rodzinkę, to może i w końcu Smoothie się wykaże.
No i początkowa scena z Sanjim i Carrot łapie za serducho. Ale po całym arcu i tylu hintach już chyba pewne, że króliczka zostanie na statku i dołączy do Słomkowych, ten rozdział chyba ostatecznie to potwierdza. Tylko ten nieszczęsny Jinbe, ile można to przeciągać? Przecież wiadomo, że i ryboludy i Vinsmokowie przeżyją, ale trzeba robić sztuczny suspens. Tylko po co? W ogóle po co był ten cały hajp na ciacho?
Ale pomijając to i może cały poprzedni rozdział, to WCI można zaliczyć na plus, nawet rodzinkę i załogę Big Mom, choć, jak napisał Komi, tutaj dali ciała po całości. Zaraz po Zou, to drugi najlepszy arc po time skipie.
23.04.2018 20:07
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama