Aktualny czas: 18.07.2018, 10:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już kolejny rozdział Op. Życzymy miłej lektury! Rozdział 910
Odpowiedz 
903
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 65
903
Sobotnia niespodzianka Smile

https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...903/page/1

Zmieniam caly moj poglad, ten arc MIAL znaczenie Smile Jak ja kocham takie chaptery.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2018 09:48 przez Misiuz.)
28.04.2018 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,654
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 903
Uwielbiam rozdziały tego typu Big Grin Big Grin Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.04.2018 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115
Zostałem dosłownie zmieciony, kocham takie rozdziały! Co tu dużo mówić, coś niesamowitego i tyle... i jeszcze Shanks...

Cieszę się i to jak cholera, że udało mi się przeczytać to tak szybko, spoilery z tego chaptera byłyby tragiczne.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
28.04.2018 17:04
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,895
Też mi się podobał, czekam na tłumaczenie!
Spoiler :
Gdy Luffy płakał nad swoją nagrodą, 150 milionów... Takie oczywiste XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
28.04.2018 17:45
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Shanks sie grubo myli. Jak myslicie kiedy sie zobacza za 4-5 lat ? Tongue Reviere, wano i moze cos jeszcze.
28.04.2018 18:49
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,885
Poziom ostrzeżeń: 20%
Wiesz, nam czas płynie inaczej. WCI trwało 2 albo 3 dni. "Za miesiąc" czasu w świecie OP to i tak nic, w porównaniu z tym, że tak naprawdę ostatni raz widzieli się 12 lat temu.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
28.04.2018 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Ja zartowalem Smile
28.04.2018 19:18
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,654
Jak ja kocham rozdziały poarcowe Big Grin Ptaszek namieszał tym swoim lekko ubarwionym artykułem XD Luffy'ego nie interesują imperatorskie stołki, on celuje w bycie Królem Piratów, pośrednie tytuły nie są mu potrzebne. To nie pierwszy raz, jak świat nieco groźniej/kłopotliwiej będzie postrzegał Słomka niż stan faktyczny, ale co tam. Najbardziej cieszę się, że mogliśmy znowu zobaczyć Coby'ego (sprzątał po Lawie, gdy ten się o Wojownika Mórz starał?), a przede wszystkim Shanksa Heart Stęskniłam się za gadziną. Mógłby pojawić się na nieco dłużej niż dwa kadry w najbliższej przyszłości. A co do początku, to fajnie, że Zeus stał się sługusem Nami i żyje sobie w dobrobycie w jej klimatakcie XD A jego "licytacja" z Sanjim o służalską bliskość z Nami... XD Dopiero za drugim razem zauważyłam, że Kabaczek i Bartuś zwierzają się reporterom, myślałam, że się przechwalają przypadkowym ludziom. A byłam zdziwiona, skąd Ptaszek wie o flocie. A już w ogóle uważanie Luffy'ego za mózg całej operacji... XD Ciekawe, co takiego napisali o dr. Vegapanku w tym wydaniu gazety. Widać artykuł o nim, kiedy Vivi czyta nowiny o Luffym. Jest też ostrzeżenie przed Weevilem Big Grin No i jaki ładny wzrost nagrody XD Nami się załamie i zamknie w sobie jeszcze, biedula XD Zaiste, piękny rozdział Big Grin A teraz dajcie mi w końcu Reverie! Wieści ze świata, to to, co tygryski lubią najbardziej Heart

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
28.04.2018 22:50
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Superancko. Nasza ekipa płynie sobie na Vano. Spotkanie królestw na szczycie z Boskim Smokami w tle. Cieszy mnie pokazanie wielu postaci, szczególnie Coby widać że się znów wzmocnił i Helemempo próbuje gonić. Podoba mi się również postawa Sanjiego i rozpaczliwie prośby kamratow. Zmartwienie Luffiego co do listu gonczego i końcowy szok załogi mega. XD. A co do przyszłych wydarzeń Co z Jimbeayem, bo nie zapominajmy że jest kur..ko mocny. A Zoro, Robin, Franki, Usopp, Kinnemon, Kanjuro, Raizo ninja z wielką bawią xD a i Mimo Law Mafaka? Dzie oni są. Rozdział za t dzień. Pozdram fanów OP. Big Grin

http://fc04.deviantart.net/fs13/f/2007/1...s_kawa.jpg
29.04.2018 00:55
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 179
Mega chap, takiego zresztą oczekiwałem. Jak przeczytałem tytuł chapa zanim zacząłem czytać to nigdy bym nie pomyślał, że chodzi o Luffy'ego xD Morgans trochę podkoloryzował artykuł, m. Wejście Coby'ego super, Oda lubi pokazywać piracką codzienność między arcami, a polowanie na księżniczki to strzał w dziesiątkę, heh. Shanks mówi, że niedługo się spotkają, ale u nas miną lata (Dragon to samo mówił kilka arców temu w odniesieniu do Luffy'ego, m). Zagrywka z nagrodą Luffy'ego gagowa.

Na ostatniej stronie żadnej wzmianki o przerwie?
29.04.2018 19:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama