Aktualny czas: 18.07.2018, 10:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już kolejny rozdział Op. Życzymy miłej lektury! Rozdział 910
Odpowiedz 
904
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,653
Poziom ostrzeżeń: 5%
904
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...904/page/1

Uwaga, opisuję swoje wrażenie, więc jak kto nie czytał, no to wiecie.

Trochę nie tego się spodziewałem. Liczyłem już naprawdę na coś z tego szczytu Reverie, a tu nic takiego nie dostałem. Wprawdzie wspomniane było na końcu, że reverie się zbliża, a tu Słomkowi zmierzają na Wano, ale i tak nie liczyłem, że tak szybko coś stamtąd dostaniemy.
Z drugiej strony w końcu pojawiają się jakieś szersze informacje o rewolucjanistach, którzy do tej pory byli raczej owiani tajemnicą. Wiadomo było, że się przenieśli zanim Czarnobrody tam wparował, ale ile osób i gdzie to już ie. Teraz wiemy, że wszyscy są bezpieczni, a dowództwo przeniosło się na Transwestycję? Nie wiem ja to by przetłumaczyć, w każdym razie do Ivankova. Niezły zabieg, choć nie powiem, bym się cieszył z widoku tych transwestytów, ale to mniejsza. Właściwie wydarzeniem tego rozdziału jest z pewnością scena z Sabo i przyznaję, to podkręciło moje zainteresowanie rozdziałem. W końcu ktoś stanie przeciwko tyranii Boskim Smokom i ukróci ten chory proceder wybranej rasy. Ciekawe tylko, czy wbiją na Reverie, czy kiedy zamierzają to zrobić. Pewnie raczej nie, ale już sama chęć walki z tymi potworami brzmi obiecująco.
Jeśli chodzi o dalszą część rozdziału była w porządku. Skoro rewolucjoniści zaraz mają odegrać ważną rolę w świecie OP, no to Oda musiał poświęcić trochę miejsca na przedstawienie ważniejszych rewolucjonistów. Warto też zaznaczyć, że to są dowódcy, gdzie każdy działał dotąd na innym morzu, a teraz się jednoczą, to może być ciekawie.
Jeśli chodzi o design postaci, podoba mi się na pewno Kruk. Jest taki mroczny, zmienia się w kruki, spoko. Natomiast nie będzie odkryciem, że ten Morley no niespecjalnie mi pasuje. No i spoko jest ta Betty, zwłaszcza jej moc. Tak czytam i patrzę "no co jest, że te chłopy nagle pochwyciły za broń" a to jednak zostało stosownie wyjaśnione. Ale bardzo przydatna moc dla dowódcy, to o morale rewolucjonistów nie trzeba się martwić, a każdy wie, że morale, to kluczowa sprawa na polu bitwy, także może być bardzo ciekawie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.05.2018 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 941
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 904
Kurczę nie liczyłam na mini ark, a tu się zanosi że kilka takich chapterów będzie nawet przed Reviere.
Tak dużo o rewolucjonistach^^
W końcu jest okazja poznać ich główne postaci. Nawet udała się Odzie ta różnorodność. Każdy z nich jest zupełnie inny. Już jak na wyspie okama wspomnieli o tym jednym dowódcy, spodziewałam się że jakiś okama dowódca się pojawi. I o to jest jakiś górnik, dosyć komiczna postać.
Fajną moc ma ta z flagą. Trzeba przyznać, że dość oryginalnie, tylko jakoś mi się wierzyć nie chce, że tyle wystarczy by kontrolować jedno z mórz, bo sama nic nie robi. Luffy by tych jej "wojowników" zdjął na hita.
Ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jej kapelusz który przypomina hybrydę tego kapelusza Sabo z czymś ala Harley.
Krukmen skojarzył mi się z Itachim, więc bardzo na plus^
Szalony naukowiec, a więc ten czwarty, mi nie pasuje, ale przynajmniej różni się od reszty. Zawsze to jakaś alternatywa na vegapunka.
Szkoda tylko, że nie dano kogoś silniejszego, żeby pokazać moc dowódców. Raczej bawili się oni z tymi piratami.
Pewnie będzie tak, że pod koniec tego min arcu rewolucjoniści wypowiedzą wojnę i akcja przeniesie się na Wano.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2018 16:56 przez Imithe.)
11.05.2018 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,885
Poziom ostrzeżeń: 20%
Imithe napisał(a):jedno z mórz
najsłabsze z mórz. Poza tym na pewno ma żołnierzy pod sobą, nie jest tam jedyną rewo xD

Imithe napisał(a):Ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jej kapelusz który przypomina hybrydę tego kapelusza Sabo z czymś ala Harley
Ogólnie każdy ma kapelusz i gogle jak Sabo Tongue W końcu Sabo jest ich szefem, może to taki znak przynależności.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
11.05.2018 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,654
Tak przypuszczałam, że dostaniemy dziś w rozdziale Rewolucjonistów, ale nie spodziewałam się całego rozdziału o nich. Do tego o najważniejszych personach. Gdy pojawił się Karasu, to wydawało mi się, że z racji na imię, że do niego należały kruki, na których na Dressbabie podróżował Sabo. Nie pamiętam czy tam wówczas padło jakieś imię, ale ma fajną umiejętność. W ogóle barwna ta ekipa, podobają mi się. I podoba mi się bardzo kadr, na którym Sabo mówi zdaje się o walce z Boskimi Smokami. Fajnie na nim wygląda. Reverie i wypowiedzenie wojny Smokom Heart Tak, dajcie mi sporą dawkę Rewolucjonistów i ich działań. Czekam niecierpliwie Big Grin

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2018 21:44 przez Murgrabia.)
11.05.2018 21:40
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 941
Devzan napisał(a):Poza tym na pewno ma żołnierzy pod sobą, nie jest tam jedyną rewo xD

Wiadomo że nie jest jedyna, ale ci żołnierze to nie są raczej jakieś koksy.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
13.05.2018 17:13
Montana Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 12
Ciekawy chapter. Wychodzi na to, że możemy się spodziewać konfrontacji między rewolucjonistami a Boskimi Smokami. Wydaje mi się, że świeżo przedstawione postacie mogą być nawet silniejsze od Sabo. Najwiekszą moją uwagę przykuł Karasu, który może być zainspirowany Itachim z Naruto(zamiana ciała w kruki). Akcja zaczyna się powoli rozkręcać a hype na zbliżający Arc staje się coraz większy.

Wpadnij na MyAnimeList
13.05.2018 19:07
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 179
Po tytule myślałem, że będzie jakaś narada rewolucjonistów, a oni dopiero na miejsce docierają xD Ogólnie sądziłem, że będzie dużo więcej tych dowódców, a tu tylko czterech? No ok chyba, że to nie wszyscy w co wątpię, m. Podoba mi się usposobienie Betty i desing Karasu. Podgrzewać ludzi do walki i dawać im nadzieję, na coś takiego liczyłem w wykonaniu rewolucjonistów, fajna akcja. Najlepszy moment to deklaracja walki z Tenryuubito .. mega hype.

Do Zoro i reszty chyba wrócimy za rok ....
13.05.2018 21:25
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,115
Mi się rozdział bardzo podobał, niesamowicie interesuje mnie wszystko co związane z Rewolucjonistami i jeszcze z Reviere. Nie mogę się doczekać tej akcji tam Big Grin.

Tych czterech dowódców jest jak najbardziej ekstra, każdy mi się jakoś podoba, ale nie za bardzo lubię owoce jak ten od tej kobiety. No bo co to za typ? Paramecia? Górnik jest świetny przez to, że to jego zachowanie tak bardzo do niego nie pasuje xD. Naukowców, a szczególnie szalonych lubię zawsze, więc pan gryzoń przypadł mi do gustu. A kruk kupił mnie motywem z samego końca, z tym, że koleś miał wyłączony głośnomówiący ;D.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.05.2018 14:00
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama