Aktualny czas: 19.06.2018, 08:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
905
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
905
25.05.2018 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
RE: 905
No nieźle się zapowiada, wreszcie jakiś inny wątek będzie rozwinięty Big Grin
25.05.2018 11:45
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,642
Poziom ostrzeżeń: 0%
Shirahoshi wygląda pięknie na tymnie panelu, gdzie podziwia słońce i świat Heart Sabo wita się tajniacko z bratem, Garp kumpluje się z syrenią księżniczką, Fuji sobie je, Sakazuki się wścieka, a Byczek pości. Zaczynamy imprezę Smile

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2018 13:05 przez Murgrabia.)
25.05.2018 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
Trochę mało się dzieje w tym rozdziale, ale z drugiej strony dostaliśmy chyba to, czego właśnie chcieliśmy, czyli coś związanego ze szczytem Reverie. No i przy okazji nowy wygląd Marineford. Pokazano kilku nowych władców, gdzie jak widać Oda wzoruje się na kulturach innych krajów. Ciekawi mnie tak Mororon, czy to takie nawiązanie do Maroko, bo raczej to, że sam kraj nazywa się Tażin to nie jest przypadek. No i Takos, ten to od razu zdobył moją sympatię. Miło też było zobaczyć ryboludzi, ale no właśnie. Te zachwyty nad Shirahoshi. Fakt, wyglądała obłędnie, ale to dobrze jeszcze na Mariejois nie dotarli. To jak tam dotrą, to będą drugie zachwyty? Z drugiej strony też król Sterry (ah ta jego relacja z Garpem) pokazuje, że choć świat się otworzył na ryboludzi, to dalej wysokie rody czują odrazę do tej rasy a nawet sądzą, że ta przenosi jakieś choroby. Także coś czuję, że Neptun tam tylko się skompromituje, bo tak naprawdę ludzie dalej będą czuli do ryboludzi odrazę.
No ale liczę na to, że Shirka zaprzyjaźni się z Vivi, ale byłoby super! No i na pewno głosem rozsądku będzie tam Dalton, czy król Riku. A na stronie mogą sobie pogadać o tym, ile zawdzięczają Słomkowymxd

Ale oprócz władców mamy też bardzo ważny motyw z Fioletowym Tygrysem. W końcu też pojawia się Zielony Byk. Wprawdzie widać tylko zarys jego twarzy i to oblany cieniem, ale zawsze już coś. Ciekawe jaką ma moc, że może sobie tak trzy lata pościć. Ciekawsze jest jednak to, co mówi Issho, że Marynarka Wojenna nie będzie potrzebowała Wojowników Mórz. To ja jestem ciekaw, co wtedy się stanie z Mihawkiem chociażby, którego lekceważyć nie wolno. No bo Hancock zawsze może dołączyć do floty Słomkowego, a Kuję ogłosić, że jest pod protekcją Słomkowego i tez powinni mieć względny spokój. Buggy to i tak sobie radzi, to ten stołek średnio tam jest mu potrzebny, choć stracił bardzo dochodowych ludzi.

No i na koniec scena z Sabo. Widać, że plan walki z Boskimi Smokami już został wdrożony i to się już dzieje na naszych oczach. Reverie zdecydowanie zapowiada się bardzo ekscytująco.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.05.2018 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097
Kolejne rozdziały będą czystym miodkiem. Ten mi przynajmniej mega się podobał, pojawienie się ryboludzi jak i rozmowa Fujitory z drugim admirałem, jego zapowiedź końca shichibukai są super ciekawe. Ale to co mi się w tym rozdziale podobało najbardziej to pojawienie się Garpa! Na tego to można czekać. Ekstra się dzieje no, coraz to lepiej wręcz, od Zou to samiutkie smaczki Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
27.05.2018 14:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
Bardzo dobrze prawisz.
Na ostatnim spotkaniu, w Rawiczu, dyskutowaliśmy o tym, że pewne rzeczy w Op zmieniły się, że Zoro np nie dostał żadnej poważnej walki, na co ja odpowiedziałem, że po prostu Oda nie ma teraz już czasu, żeby tak każdemu Słomkowemu dawać po walce, tak, jak to było przed TS, bo zbyt wiele zaczyna dziać się na świecie, o czym fani chcą wiedzieć i to też wymaga czasu, żeby te wydarzenia przedstawić. W tym rozdziale nie pojawia się ani jeden Słomkowy, a i tak wątpię, by były osoby niezadowolone z tego rozdziału. To pokazuje, jakie ważne, i dobrze skonstruowane są postacie nawet tak epizodyczne jak Garp, którego nie sposób nie kochać imoxd

Po prostu dzieje się i dzieje się naprawdę fajnie. A też miłym takim smaczkiem była ta mała rozmowa Sterry'ego z Garpem i nawiązanie do królestwa Goa. Ale te teksty Garpa "chcesz być kanalią?" no coś pięknego.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.05.2018 18:35
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 172
Chap piękny, początek od razu Marineford na 2 strony, epicki kadr. Przedstawienie pozostałych Królów przezabawne, Garp szybko się dogadał z ryboludźmi, poza tym budowanie hypu dla .. Reverie arcu bez słomkowych?
27.05.2018 19:10
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,642
Ile razy widzę nowy Marineford tyle razy widzę łanpisowego McDonalda Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
27.05.2018 19:38
Oshhe Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 222
(27.05.2018 19:38 )Murgrabia napisał(a):  Ile razy widzę nowy Marineford tyle razy widzę łanpisowego McDonalda Tongue

I’m lovin’ it xDD

Garp najlepszy najśmieszniejszy, brakło tylko żeby zasnął w trakcie rozmowy z Stellym

[Obrazek: z08fm7W.png]
28.05.2018 18:43
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama