Aktualny czas: 19.06.2018, 08:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
906
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
906
https://jaiminisbox.com/reader/read/one-...906/page/1

W tym tygodniu zupelnie zapomnialem o One Piece. Pierwszy chapter od dluzszego czasu, do ktorego nie czytalem spoilerow. Mam nadzieje, ze bedzie warto Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 09:56 przez Misiuz.)
01.06.2018 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 906
Strona 11, Komi shiawase~~

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

01.06.2018 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nie będę odpowiadał na te zaczepkę.

Sam rozdział bardzo mięsisty. Dzieje się to, co właściwie chciałem, czyli dochodzi do spotkań poszczególnych bohaterów arków czy sag. Bardzo cieszy mnie drużyna Vivi, Rebecca no i Shirahoshi. A jeszcze potem Dalton taki speszony i szeptem, że też go lubi, to wow.
Cieszy również pojawienie się Wapolla, właściwie skrycie na to liczyłem. Dalej jest takim samym chamem, A shirka w swej naiwności "on tez lubi Luffy'ego?"xd
Szkoda, że wśród tych wszystkich osobistości nie znalazło się miejsce dla Cobry. Jakby zamienił chociaż dwa słowa z Daltonem albo Riku, no ale nic, nie można mieć wszystkiego i tak sporo dostałem, można nawet powiedzieć więcej, niż chciałem.

Sama Mary Geoise robi też niezłe wrażenie. Fukaboshi od razu wyczuł wyzysk człowieka, no co Boskie Smoki to boskie smoki. To było do przewidzenia, że "technologia" tam użyta, opiera się na wyzysku. Ciekaw jestem, czy ten Boski Smok, co wtedy chciał kupić Keimii, nie będzie chciał wywinąć jakiegoś numeru z Shirahoshi. A może on się jej oświadczy a ona wtedy wypali, że nie jest w jej typie? To byłaby nawet lepsza scena niż jak dała kosza Vanderdekowi. No i to by dopiero był skandal.

Ale jeszcze końcówka! Jaki zwrot akcji! Dawno nie było dla mnie tak intrygującego zakończenia.

Ale wymagający rozdział jak cholera, wiele rzeczy trzeba sobie będzie przypomnieć ech.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 12:27 przez Komimasa.)
01.06.2018 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,097
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozdział bardzo miodny, głównie ze względu na spotkania bohaterów z różnych arców. Ukazywanie Smoków jako tych najgorszych mend na świecie też jak zawsze cieszy me oko. No i końcowka! To jest mój hit tego chaptera, no kurczę, chcę wiedzieć o co chodzi cholera.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 13:38 przez Eikichi.)
01.06.2018 13:37
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,642
Poziom ostrzeżeń: 0%
Cudowności. Te wszystkie spotkania to po prostu cudowności, tylko co to ma być na końcu? :O

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 17:28 przez Murgrabia.)
01.06.2018 17:16
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,869
Poziom ostrzeżeń: 20%
"National Treasure of Mariejoia (Mary Goise)", o którym któryś już raz wspomina Doflamingo. Jeden z kilku, na to wygląda. Kapelusz Joy Boya? Kto wie.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 19:18 przez Devzan.)
01.06.2018 19:18
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 172
Ogólnie dość szybko akcja idzie, bo już wszyscy dotarli i trwają pogawędki. Cieszy mnie spotkanie Vivi z Rebeccą, fajne gagi z Shirahoshi, zapomniałem, że Vapol tez się pojawi xD Dalton'a się nie spodziewałem, przyjemny rozdział nie licząc ostatnich stron, bo tam czysta epickość. Jak zobaczyłem Mingo to nagle poczułem mega hype, ale po tym co zobaczyłem na koniec szczena mi opadła. Mętlik w głowie, pojęcia nie ma o co chodzi, ale to jest takie epickie i jeszcze ta mega karykaturalna postać do tego, mega. Czyli wiadomo, że ten sekretny skarb ma coś wspólnego z Luffy'm. Albo z wolą D.
01.06.2018 20:17
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
Najgorsze, ze ta tajemnice kapelusza mozemy poznac dopiero za kilka lat...
01.06.2018 20:31
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 172
Cytat:Najgorsze, ze ta tajemnice kapelusza mozemy poznac dopiero za kilka lat...
- szybko zleci xD Ogólnie dość niespodziewana bomba można by rzec w tak dosyć sielankowym chapterze. Ta ciemna postać to, albo Vegapunk jak niektórzy piszą, albo jakiś najwyżej ustawiony z Celestial Dragons wnioskując (chyba) po koronie, m.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.06.2018 20:48 przez Kaioken.)
01.06.2018 20:47
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 56
Jak dla mnie pomijając dwie ostatnie strony można było pominąć większość rozdziału, trochę przesłodzone, a kapelusz ? cholera wie co to będzie tym razem
01.06.2018 20:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama