Aktualny czas: 19.06.2018, 08:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
907
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
907
08.06.2018 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,640
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 907
O kurczę, dzieje się i to grubo! Spodziewałem się, że ten maniak syren coś wywinie, ale sądziłem, że będzie działał bardziej z ukrycia, a nie wparuje na plac i zacznie siać terror. I ta bezradność wszystkich, a Vivi i Rebecca jakby mogły, albo raczej, jakby ich nie powstrzymywano, to ten Charloss już by dostał co najmniej z liścia. Cieszy też atak Leo no i Saia, który mimo wszystko również ruszył na pomoc. Co jak co ale teraz ryboludzie to mają conajmniej brudzia wypitego z Alabastą i Dresrossa. Bo wszyscy się odwrócili, stali z boku i patrzyli, a tutaj było działanie.
Bardzo mi się podoba, że w tym wszystkim Neptun nie siedział bezczynnie i na przekór wszystkiemu rzucił się do obrony swej córki. Tak właśnie powinien się zachować. Myślałem sobie "no trudno, wyspa ryboludzi i tak ma protektorat Luffy'ego to nikt nie ośmieli się jej ruszyć" a tu zjawia się Mjosgard! Widać śmierć Otohime, jej poświęcenie nie poszło na marne i to bardzo mi się podoba. Może była naiwa, ale jak widać, ziarno w końcu trafiło na podatny grunt.
No i jeszcze pojawienie się CP-0 i tam mamy znowu Lucciego i Kaku. Bardzo dobrze, bo Lucci to świetna postać warta dalszego wykorzystania. Zresztą pojawił się jako nie byle kto w Goldzie, więc jak widać nie bez kozery.

Z tego wszystkie zapomniałem o pierwszych scenach rozdziału z rozmowy Linlin i Kaido! Szykuje nam się jeszcze ciekawszy ark Wano, niż to sobie wyobrażaliśmy, a przynajmniej niż ja. Tak pomyślałem sobie czytają o tym, by połączyli, że świetnie by było, jakby w takim razie Luffy i Shanks też połączyli siły. To by ich kurde raz dwa nie było!
I ten Tron, tak bardzo Gra o Tronxd Ale dobra, jakąś tam historię Oda do tego dodał i trzyma się to kupy.

No i końcówka. Podobnie jak w poprzednim rozdziale oderwana od całości, a jaki zwrot akcji!

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.06.2018 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,067
Poziom ostrzeżeń: 15%
(08.06.2018 11:13 )Komimasa napisał(a):  O kurczę, dzieje się i to grubo! Spodziewałem się, że ten maniak syren coś wywinie, ale sądziłem, że będzie działał bardziej z ukrycia, a nie wparuje na plac i zacznie siać terror. I ta bezradność wszystkich, a Vivi i Rebecca jakby mogły, albo raczej, jakby ich nie powstrzymywano, to ten Charloss już by dostał co najmniej z liścia. Cieszy też atak Leo no i Saia, który mimo wszystko również ruszył na pomoc. Co jak co ale teraz ryboludzie to mają conajmniej brudzia wypitego z Alabastą i Dresrossa. Bo wszyscy się odwrócili, stali z boku i patrzyli, a tutaj było działanie.

Działali dlatego bo są bohaterami tej opowieści i spotkali Luffyego, reszta nie.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
08.06.2018 11:45
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 931
Poziom ostrzeżeń: 0%
Czuję się jakby był koniec roku ( tylko to słońce dziwnie daje) i zaraz miał być sylwester. Oda strzela petarda za petardą^ Aż słów brakuje. Jak dla mnie Wano może sobie czekać ile tam będzie trzeba, Reverie daje radę! Pierwszy raz zdarzyło mi się przeczytać dwa razy chapter i czekam na PL versję^^
Tyle się dzieje, że chociażby w tym chapterze fakt rozmowy Big Mom z Kaido jest według mnie najmniej interesujący w porównaniu z resztą rozdziału. No i ta gra o Tron^^, ciekawe czy Stelly na tym usiądzie, bo nie wydaje mi się, żeby tyle kadrów Oda poświęcił na marne. Kiedy pojawiła się Big Mom i jeszcze mieli zjawić się adminirałowie, myślałam że już większość szych mamy za sobą, a tu na koniec pojawia się Shanks, który coś musi wiedzieć, bo Gorosei traktują go wyjątkowo.
W tym wszystkim cieszy jeszcze to, że starania Otohime nie poszły na marne. Już myślałam, że dla ryboludzi nie ma nadziei. W ogóle jak ten ^%&$#* oberwał w ryj maczugą, to myślałam że przyłożył mu Sabo i czas wypowiedzieć wojnę^^ A tu właśnie inny boski smok i to jeszcze jaki. Szczyt reverie zapowiada się nad wyraz interesująco.

Troszkę irytują te końcówki, które później nie mają kontynuacji ( ostatnio jakiś skarb, teraz shanks, bo jak on nie będzie miał kontynuacji to już wkurz) ale to pikuś przy tym morzu miodku. Reverie trwaj nam^^
Fajnie, że choć boskie smoki mogą wszystko to temu zakapiarowi nie udało się pojmać Shirki.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
08.06.2018 15:10
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
A jak dla mnie ten koles uratowal syrene, bo ma wiekszy plan jak wydymac ryboludzi.
08.06.2018 17:49
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,642
Olać Roba i Kaku, o nich wiemy już jakiś czas, ale tam była Stussy! Albo mi się przewidziało, bo nie miałama za wiele czasu na czytanie i przed wyjściem zrobiłam to po łepkach. Shanks Heart O jakim piracie chcesz rozmawiać? Luffym, Teachu czy Juniorze? Fajnym smaczkiem jest informacja, że Kaidou i Mama byli członkami jednej załogi jeszcze przed czasami Rogera. Teraz albo połączą siły, albo będą się kłócić, któremu z nich Luffy bardziej nadepnął na odcisk.

No i akcja z Shirahoshi. Przez chwilę wydawało mi się, kiedy Neptun zaczął przepraszać, że poświęci córkę dla spokoju na wyspie. Na szczęście tylko mi się wydawało. Również myślałam, że to Sabo robił za pałkarza, a tu taki fajny smaczek.

Co do pustego tronu, podkreślenia jego znaczenia i żądzy władzy Stelly'ego. Nie pamiętam ile ma trwać sam szczyt, ale nie zdziwię się, jeżeli ta menda usiądzie na nim mimo wszystkich ostrzeżeń, a w tym samym czasie stanie się coś, co mocno zatrzęsie pokojem na świecie.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
08.06.2018 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,869
Poziom ostrzeżeń: 20%
Murgrabia napisał(a):Nie pamiętam ile ma trwać sam szczyt
Tydzień.
[Obrazek: 6lQprhf.png]

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
08.06.2018 20:24
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Dzięki Smile

08.06.2018 21:05
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 931
Grabka napisał(a):Shanks Heart O jakim piracie chcesz rozmawiać? Luffym, Teachu czy Juniorze?

Pewnie o czarnobrodym. Zniszczył menda rewolucjonistów, już wcześniej był groźny.

Grabka napisał(a):jeżeli ta menda usiądzie na nim mimo wszystkich ostrzeżeń, a w tym samym czasie stanie się coś, co mocno zatrzęsie pokojem na świecie.

To by było całkiem w stylu Ody chyba^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
09.06.2018 14:58
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Dlatego to napisałam. Bardzo mi takie zagranie do Ody pasuje Smile

09.06.2018 15:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama