Aktualny czas: 18.10.2018, 16:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)
Odpowiedz 
908
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 78
908
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018 08:05 przez Misiuz.)
15.06.2018 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,896
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 908
Wiedziałem! Po prostu ten gość z tąjego koroną TAK BARDZO mi pasował do tego tronu!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
15.06.2018 15:23
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 59
Ten ziomek ma Rinnegana Big Grin
15.06.2018 18:32
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,689
A to nie była kobieta?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.06.2018 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,139
Tobi! A więc jednak wróciłeś!?

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
15.06.2018 20:04
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,689
No i co oni mi z Bartusiem I zrobili? T_T Przynajmniej się Bonney pojawiła i coś zamierza.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.06.2018 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
DanielZPL Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 162
Tylko co Bonney w ogóle tu robi? Jest teraz z team Sabo?

[Obrazek: qqwee.png]
16.06.2018 08:14
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Cóż to był za chapter!
Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że mało ciekawy, bo wszystko na raz nic nie wyjaśnione i tyle...
Ale potem podczas kąpieli, zaczęło się myślenie o chapterku jak dawno nie miałam.
Niby Shanks nie pokazany, ale być może Oda uznał, że nie byłby to właściwy moment lub byłoby to "popsucie zabawy".
Wiadomo już, że scenka z tym Stellym, to raczej tylko gag, bo teraz wiadomo już kto zasiada na tronie. Pan Im. I patrząc na jego posturę wydawało mi się, że to będzie ktoś taki.

Spoiler :
[Obrazek: latest?cb=20140811184725&path-pr...yman3%2Fpl]

A tu le mu z oczu patrzy i widać, że Uchicha jak im nie wyszło w naruto, wzięli się za One Piece^^

Ten król generalnie jest ciekawy. Tylko czemu akurat listy gończe zanosi do sejfu, gdzie jest ogromny kapelusz. Następna jest Vivi i z tego co mówiła piątka starych zapewne cały ród Nefertari, to by oznaczało, że dwie księżniczki do odstrzału + Luffy i Teach. Czemu tylko oni, wszak tylu złych piratów. W

// Jak tak czytam czy to nie jest urwany post ten sam, co pod spodem?

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2018 14:23 przez Hime.)
16.06.2018 18:09
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 963
Cóż to był za chapter!
Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że mało ciekawy, bo wszystko na raz nic nie wyjaśnione i tyle...
Ale potem podczas kąpieli, zaczęło się myślenie o chapterku jak dawno nie miałam.
Niby Shanks nie pokazany, ale być może Oda uznał, że nie byłby to właściwy moment lub byłoby to "popsucie zabawy".
Wiadomo już, że scenka z tym Stellym, to raczej tylko gag, bo teraz wiadomo już kto zasiada na tronie. Pan Im. I patrząc na jego posturę wydawało mi się, że to będzie ktoś taki.

Spoiler :
[Obrazek: latest?cb=20140811184725&path-pr...yman3%2Fpl]

A tu le mu z oczu patrzy i widać, że Uchicha jak im nie wyszło w naruto, wzięli się za One Piece^^

Ten król generalnie jest ciekawy. Tylko czemu akurat listy gończe zanosi do sejfu, gdzie jest ogromny kapelusz. Następna jest Vivi i z tego co mówiła piątka starych zapewne cały ród Nefertari, to by oznaczało, że dwie księżniczki do odstrzału + Luffy i Teach. Czemu tylko oni, wszak tylu złych piratów. Wydaje mi się, że ten słomkowy kapelusz ma jakieś głębsze znaczenie. Nosił go Luffy, bo dostał go od Shanksa, ale wiadomo, że taki sam kapelusz nosił Roger. Może to oznaczać, że D. oznacza ród prawdziwych władców świata. Stąd król chce usunąć D. Teacha i D Monkeya^^

Myślałam że rewolucjoniści wypowiedzą tylko wojnę i cześć pieśni, a tu plan ratowania Kumy. Walka na śmierć i życie! Zapewne na nich światowy rząd będzie chciał zrzucić winę za raban na reverie, ale mam nadzieję, że Sabo uratuje obie księżniczki wyświadczając wielką przysługę Luffy'emu.

Wspominałam że chciałabym Mihawka, a tu z tyłka Bonney...
Tak bardzo mi ona tam nie pasuje. Ale ok przebrała się za jakąś tam królową tylko jak udało jej się to zrobić tak by kraj rządzący przez tę królową się nie zorientował? Tutaj wydaje mi się, że palce maczała w tym marynarka, wszak to oni zajmowali się ochroną królewskich rodów. Wiadomo, że służą boskim smokom, ale to nawet interesujące jeżeli Akainu postanowił wykorzystać Bonny do sprawdzenia co też u Boskich piszczy w krzaku. Zastanawiające jest też jej zachowanie. Nie pamiętam, by coś ją łączyło z Kumą ( swoją drogą to nawet szokujące kim był Kuma) a zareagowała, jakby był jej bliski. Więc pomyślałam, że może to nie chodzi o Kumę tylko tego pizdusia boskiego smoka, który to próbował zagarnąć syrenią księżniczkę. Wszak ten dziad był już na Sabaody i ona miała z nim styczność, jak ratowała Zoro.

Intrygujące są również relacje boskich smoków. Wydaje się, że Miosgard może dużo zdziałać, a jednak są chyba jakieś podziały wśród nich i jego ród się mniej liczy. Wszak jakby przesadzili to by ich spotkało to, co innych, którzy próbowali się "bratać z plebsem".

No i mamy początk reverie a wraz z nimi całą śmietankę świata, wszystkie głowy królestw często bazowane na krajach nam znanych ( ciekawe czy niemcy dostaną wersję ocenzurowaną^^). Wydaje mi się, że Oda dużo tu ryzykuje, pokazując wszystkich bo fani ze szczegółami przefiltrują ten kadr.

Największa i najmniejsza księżniczka^
Słodziutkie~~

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
16.06.2018 18:22
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 192
Chapter bardzo dobry jak każdy. Ogólnie, zwłaszcza ostatnio tak fajnie czyta się te chaptery, bo na każdej stronie może być pokazana kolejna "bomba" xD Kuma mnie zaskoczył, nawet zapomniałem, że był kiedyś w rewolucjonistach. Kadr przekozacki jak tak się płaszczy na tej posadzce, m. Co do Bonny to jej nie ogarniam za kim ona płacze? .. 2 lata temu chyba płakała za Ace'em? Nie wiem, albo po prostu ma taką wrażliwą osobowość. Tak czy inaczej nie poznałem jej jako staruszkę, jej obecność w tym arcu jest zastanawiająca, bo załóżmy, że się nie starzeje i wie coś tam o pustym wieku, a to jest dobry arc, aby takie informacje ujawnić.

Reverie robi wrażenie, strona mega, w tym tłumie chyba jeszcze Król'a Alabasty nie udało mi się odnaleźć, m. Sprawa Shanks'a offpanel .. typical. Ostatnia strona zalatuje Tobi'm xD "Im" to pewnie jego nick, potem się okaże kto to jest naprawdę, m. Ciekawe ile osób wie, że pusty tron nie jest pusty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2018 19:00 przez Kaioken.)
17.06.2018 18:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama