Aktualny czas: 15.11.2018, 13:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
917
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 93
917
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2018 09:19 przez Misiuz.)
13.09.2018 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 917
Co do rozdziału, pierwsze co nasuwa mi się na myśl to: JACK!!!
A z innych rzeczy, fajnie że Holdem dostał po brzuchu, spoko w ogóle sprawa z tym, że ów lew ma własną osobowość. Speed ciekawa kreacja, chciałbym by Oda skonfrontował ją z Frankym, szkoda że ten stary Franky już nie istnieje, ale może w tej wersji też ma w rękawie cudowną technikę Centaura.
Kurcze, wiem, że to tylko manga, ale irytuje mnie jak istnieje sobie taki oto reżim i po prostu tak gnoi i upadla swoich obywateli, w takim stopniu jakby cały kraj był obozem zagłady. To sensu nie ma, ani logiki w ogóle, zagładzanie siły roboczej w takiej sporej liczbie to jest samobójstwo, bo kto będzie robił jak ich zabraknie? No ale to OP, nie ma co się doszukiwać jakiejś ultra logiki, nie o to w tym chodzi.

Ale ogólnie, to Wano mi się bardzo średnio podoba jako kraj, irytuje mnie bym powiedział nawet. Biedne, zanieczyszczone bardziej niż chińskie rzeki państwo z władzą gorszą od Stalina na czele. Czekam na jakieś ciekawsze akcje i informacje z historii świata albo jakichkolwiek ciekawostek, lub po prostu interesujące walki. Niech już ten Zoro znajdzie jakiegoś szermierza z którym będzie mógł porządnie pomachać tym mieczem, ludzie czekają na to od CP9.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
13.09.2018 12:19
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,148
(13.09.2018 12:19 )Eikichi napisał(a):  Kurcze, wiem, że to tylko manga, ale irytuje mnie jak istnieje sobie taki oto reżim i po prostu tak gnoi i upadla swoich obywateli, w takim stopniu jakby cały kraj był obozem zagłady. To sensu nie ma, ani logiki w ogóle, zagładzanie siły roboczej w takiej sporej liczbie to jest samobójstwo, bo kto będzie robił jak ich zabraknie? No ale to OP, nie ma co się doszukiwać jakiejś ultra logiki, nie o to w tym chodzi.

Tak jakby nigdy w rzeczywistości nie bylo takich przypadków...
13.09.2018 12:37
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Tak, ale nie na taką skalę. Wspomniany przeze mnie Stalin głodził całą Ukrainę, ale on miał miliony innych robotników na ich miejsce. W Wano mam wrażenie, że głodzi się prawie wszystkich, a na pewno tych z najniższych klas.

13.09.2018 12:39
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
(13.09.2018 12:19 )Eikichi napisał(a):  Niech już ten Zoro znajdzie jakiegoś szermierza z którym będzie mógł porządnie pomachać tym mieczem, ludzie czekają na to od CP9.

Jak dla mnie to Zoro potnie Kaidou (chociaz jest jeszcze ten shogun), a Luffy pokona Big Mom jezeli wpadnie do Wano.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2018 12:54 przez Misiuz.)
13.09.2018 12:50
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Ja bym tam wolał by walczył z kimś normalniejszym, przynajmniej z rozmiarów. Zobaczymy co tam będzie, no i ciekawe czy ten cały szogun potrafi dobrze władać mieczem. Jeśli to było już powiedziane to mnie poprawcie, ja nie pamiętam.

13.09.2018 13:23
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
Oda nie wiedział jakiś czas temu jak pokonać Kaido. Luffy ledwo powalił Katakurixa. Big Mom nie doznała zadrapania od Lufiacza, a Ty chcesz by Zoro pokonał kaido? XD Nie rozśmieszaj mnie hahah

Mnie się właśnie przyjemnie czyta Wano, mimo tego, że jest to kolejne podejście do tematu feudalnej Japonii. Do porzygu przewertowany temat, ale co zrobić, widać Japonia ma kompleks z tego powodu.

Bardzo podoba mi się w tej sadze Luffy. Działą szybko, stanowczo, ale jednocześnie nie jest takim kretynem (nawet skojarzył JACKA!!! i słonia. Samo wspomnienie o JACKU!!! Było tak epickie <3 Super, że już hintują jego wkurzenie!). Wygląda jakby trochę przypakował, dodatkowo bardzo mi się podoba reakcja na to co mówi O-Tama. Ta złość była super. Ogólnie Red Hawk mi przypadł do gustu ostatnio Smile

Hawkins VS Law, ciekawe co to będzie! Ogólnie roześmiałem się jak zobaczyłem co na głowie ma antychlebowiec. Jak ona tam cokolwiek widzi xD?

Ogólnie rozdział bardzo na plus! Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
13.09.2018 13:36
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Jeszcze bedziesz mnie przepraszal na kolanach Smile
13.09.2018 13:45
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 195
Świetny rozdział. Nie sądziłem, że tak szybko akcja pójdzie, do tego praktycznie 3 Headliner'ów w jednym mieście, m. Kreacja Speed'a mnie zaskoczyła, a najlepsze jest to, że widzi wszystko w obrębie 350 stopni. Czyli pewnie przegra z kimś kogo nie dojrzy w tym przedziale 10 stopni xD

Co do Holdem'a to szybko schodzi ze sceny. Luffy dwa chapy z rzędu pokazuje bezbłędnie swój pokaz siły. Ogólnie nie bardzo przepadam jak chap za chapem główny bohater likwiduje jednego za drugim, ale tutaj przymykam na to oko, bo jestem pewien, że to będzie kolejna ciężka przygoda dla słomianych ^^

Już są wzmianki o Kaido, do tego Law vs Hawkins .. mam nadzieję, że akcja nie zwolni tempa. O-kiku przecież chyba nie na darmo wydała to ostrzeżenie, aby nie robić rozróby Big Grin Red Hawk epicki, tak samo jak dwa małe kadry Luffy'ego i Zoro, kiedy zaczynają najazd, m.

Ostatnio spodobało mi się czytać dwa chapy naraz, więc za tydzień robię sobie przerwę i za dwa zjadam dwa naraz po, których pewnie będzie tydzień przerwy xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2018 23:07 przez Kaioken.)
15.09.2018 23:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama