Aktualny czas: 15.11.2018, 09:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
920
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 93
920
04.10.2018 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 920
Przed płonącym zamkiem był z nimi ktoś jeszcze, wygląda z ciuchów jak tajemniczy koleś z historyjki obrazkowej, który był u Krokusa (?). Po przeskoku w czasie nie ma ani jego ani Hiyori, czyli on ją ma w opiece? Wątpię, żeby matka uratowała tylko jedno dziecko, skoro miała moc przeniesienia tylu starych dziadów w czasie. Dodatkowy zawodnik pewnie dostał dziewczynkę. Od początku podejrzewałam Tamę o bycie siostrą Momo, może została z tym tajemniczym opiekunem (Tenguyama?) oddzielnie od Momo, by zwiększyć ich szanse na przeżycie. W ogóle dopiero teraz na wiki przyuważyłam, że Tenguyama jest skrzydlaty :v Czyli Kotetsu pewnie też był z księżyca. Jaram się, że księżycowy motyw jest tak powszechny na Wano (przepowiednia, tatuaże), bo to jeden z najbardziej interesujących mnie motywów w OP, chcę wincyj <3
Śmieszna sprawa, że poniekąd sprawdziło się z Momo, że coś jest nie do końca normalne z jego "wiekiem" ;P

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
04.10.2018 10:18
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
Czy tylko ja mam ZONK gdzie jest część informacji co się stało z Odenem i shogunem? Wtedy kiedy jest kolorowo i kinemon opowiada o tym, jak doprowadził do bycia daimiyo nad tymi bandytami, potem jest przeskok na Inuarashiego i potem nagle jakieś informacje się pojawiają jakby ucięte z rozmowy Smile ???

Przynajmniej legitnie zrobiona moc tej matki momo, no ale ktos moze miec ten owoc ponownie Smile (20 lat wstecz, jesli to inna inia czasowa? ale chyba nie, to po prostu czas 20 lat pozniej w tej samej lini czasowej)

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2018 12:38 przez fuszioms.)
04.10.2018 12:38
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,153
Ja mam podobnie, aż sprawdzałem czy mi się strony nie przeskoczyły. Rozdział interesujący, w tym najbardziej ta żona Odena, jestem pewien, że o niej jeszcze usłyszymy kiedy będzie mowa o pustym wieku.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
04.10.2018 13:08
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
fuszioms napisał(a):Czy tylko ja mam ZONK gdzie jest część informacji co się stało z Odenem i shogunem? Wtedy kiedy jest kolorowo i kinemon opowiada o tym, jak doprowadził do bycia daimiyo nad tymi bandytami, potem jest przeskok na Inuarashiego i potem nagle jakieś informacje się pojawiają jakby ucięte z rozmowy ???
Też się parę razy wracałam i sprawdzałam, czy może mi się na łeb nie rzuciło i nie przeczytałam po "europejskiemu" zamiast po japońsku, od d*** strony. Trzeba poczekać, aż będzie na mangastream i zobaczyć czy im strona nie uciekła.

Eikichi napisał(a):że o niej jeszcze usłyszymy kiedy będzie mowa o pustym wieku.
dobreeee, ona może być aż z tamtych czasów

04.10.2018 13:22
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,143
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ano, może faktycznie się tyle razy teleportowałą. Cieszy mnie, że organiczenie jest tylko W przód. Bo gdyby była opcja manipulacji czasem, to zrobiłby siędrugi Dragon Ball i jeszcze by serio komórczak z trunksem przybyli na Grand Line xD

No poczekajmy. Ale możliwe, że Oda strollował specjalnie to wszystko w ten sposób. Bo jednak to tak zrobione jest, jakby te sceny były w tle gdy opowiada Inu, a kinemon mówi jakby w backgroundzie Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
04.10.2018 15:24
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Na MS jest tak samo, ale za to tłumaczenie o podróżach w czasie ciut bardziej uściśliło, że wstecz się w ogóle nie da, a ona jest z pradawnych czasów, dla mnie to Pusty Wiek confirmed.

05.10.2018 00:47
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 195
Dobry rozdział, czytałem go aż półtorej godziny. Tekstu masa i słówek, które musiałem tłumaczyć sobie raz po raz, m. Zgubiony Zoro pewnie każdego ucieszył. Dobre ograniczenie z tym, że nie można się cofać wstecz i jak ktoś już to pisał pewnie żona Oden'a jest z pustego wieku. Co do Oden'a to trzeba czekać na wiadome główne retrosy gdzie zostanie pokazany w pełnej okazałości i będzie wiadomo więcej. Ta ich mobilizacja przed bitwą jak najbardziej mi się udziela, hype! Ta Onigashima wygląda na kozacką posiadłość, m.
07.10.2018 20:14
eldi00 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Bitwa za dwa tygodnie czasu fabularnego. Czyli Big Mom bez problemu zdąży dopłynąć przed bitwą. Ciekawe czy imperatorzy połączą siły, pobiją się czy nie będą wchodzić sobie w drogę.
07.10.2018 21:06
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 195
Tam chyba Kin'emon mówi, że oni to zrobią w czasie 2 tygodni, m. Tak czy inaczej pewnie cokolwiek konkretnego z Kaidou i jego generałami zacznie się za jakieś pół roku tzw. realnego czasu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.10.2018 21:19 przez Kaioken.)
07.10.2018 21:18
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama