Aktualny czas: 23.10.2019, 18:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
923
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,915
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: 923
Z Kaido pewnie będą trzy rundy, jak z każdym antagonistą arku Wink

Moria zdąży się pojawić i zrobi z Luffy'ego nowego Njghtmare. Pamiętajcie że obecnie Morii jedynym planem jest zemsta na Kaido. Za ubicie Dofli może czuć wobec Luffy'ego dług wdzięczności. Kiedy jak nie na Wano? Kaido też trochę zalatuje Oarsem Wink

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
03.11.2018 02:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 88
Z tego co pamiętam do Doffy pozbył się Morii, choć już nie takie cuda się tu działy Smile
03.11.2018 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,803
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tak się pozbył, że mu zniknął, a jego statek pływa sobie po wodach Nowego Świata Wink

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
03.11.2018 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,032
Devzna napisał(a):Moria zdąży się pojawić i zrobi z Luffy'ego nowego Njghtmare. Pamiętajcie że obecnie Morii jedynym planem jest zemsta na Kaido. Za ubicie Dofli może czuć wobec Luffy'ego dług wdzięczności. Kiedy jak nie na Wano? Kaido też trochę zalatuje Oarsem Wink

O, fajne to, to^^
Jak tak się zastanowić to według "powtórki arców" teraz byłby czas na TB^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
03.11.2018 16:26
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,146
Na powrót Morii czekam jak na zbawienie już od paru ładnych lat. Niech prawdziwy bóg One Piece strąci tego długonosego uzurpatora z niebiańskiego tronu i obejmie swe panowanie, razem ze swym wiernym Kanclerzem Absalomem~~
W ogóle ciekaw jestem, czy się Moriah zmienił coś przez te dwa lata, przypakował, schudł...? Zawsze lubię w tym kontekście wspominać ten fanart:
https://pre00.deviantart.net/afb6/th/pre...32ak5a.jpg

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

03.11.2018 17:30
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
922

Chap mega, nie sądziłem, że będzie się działo TAK konkretnie! Kaidou pokazał niezły pokaz siły, epicki kadr z zdmuchnięciem wierzchołka góry z ruinami, o ile u Big Mom trzeba było trochę poczekać, aby zobaczyć ją jako potęge Yonkou to tu widać wszystko od razu, m ^^ Ciekawe jakim cudem Nami i reszta mieliby to przeżyć .. wyglądało to tak jakby byli bezsilni. Luffy .. wiem, że jesteś narwany, ale mimo wszystko, MIMO wszystko myślałem, że nie dojdzie do tego, że rzucisz się na Kaidou xD

923

Gdy zobaczyłem tytuł to padłem xD Do tego jaka jednostronna walka Big Grin Zaczyna robić się gorąco, wściekłość Luffy'ego z powodu Tamy epicka. Mega kadr jak Luffy znów: "Kaizoku oni orewa naru!", a Kaidou na to otwiera paszcze ^^ Potem im dalej tym czułem się coraz dziwniej, bo Luffy przewaga kolosalna. Niezliczoność epickich kadrów, a to co się stało na koniec .. aż się złapałem za głowe. Kaidou to istny baddass .. jeden z najlepszych chapów One Piece!

Luffy wygląda jakby miał roztrzaskaną głowę, m.
04.11.2018 21:10
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama