Aktualny czas: 23.05.2019, 07:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
925
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 116
925
23.11.2018 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,179
RE: 925
O jaaa Perona i Mihawk - jaka urocza relacja Big Grin Co do reszty to... no nie powiem ciekawie, choć wcale nie podoba mi się widok znienawidzonej postaci i znienawidzonej załogi.
23.11.2018 11:05
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,005
Poziom ostrzeżeń: 0%
Ogłaszam żałobę na forum, bo Absalom.
Poniżej rysunek popełniony in memoriam, uwieczniłem go takiego, jakim go najbardziej znaliśmy:

Będziemy pamiętać ;_;

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

23.11.2018 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,166
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja tam nie tęsknię po absalomie, w sumie to wkurzający był, jak całą załoga morii, prócz Ryuumy i Kapitana Johna.

A sam rozdział to mega mega sprawa! Smile Bardzo mnie cieszy starcie rewolucjonistów i ratowanie kumy, bardzo mnie ciekawi jego przeszłość!

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
23.11.2018 19:28
eldi00 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
(23.11.2018 16:57 )Szczery napisał(a):  Poniżej rysunek popełniony in memoriam, uwieczniłem go takiego, jakim go najbardziej znaliśmy:

Całkiem nieźle go ująłeś na tym rysunku Big Grin

A jak wam się podoba Król Pożar i Królowa Plaga? Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2018 21:49 przez eldi00. Powód: Poprawiona ortografia)
23.11.2018 21:49
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 70
Czy mi się wydaje czy Blackbeard urósł ? strasznie wielki wygląda przy tych panienkach Tongue a pojedynek Zorro versus niewidzialny Shiryu biorę w ciemno Big Grin
23.11.2018 21:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,778
(23.11.2018 21:49 )eldi00 napisał(a):  
(23.11.2018 16:57 )Szczery napisał(a):  Poniżej rysunek popełniony in memoriam, uwieczniłem go takiego, jakim go najbardziej znaliśmy:

Całkiem nieźle go ująłeś na tym rysunku Big Grin

Zaiste, uderzające podobieństwo. Nie wiedziałam, że i w sztuce graficznej dzierżysz talenty, Szczery człowieku.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2018 21:51 przez Murgrabia.)
23.11.2018 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,005
No dobra, faktem jest, że ja się nie paliłem do pisania tego, nie miałem tutaj pomysłów zbytnio i to chyba czuć... Ale dość niedawno na discordzie nieopatrznie chlapnąłem coś w rodzaju obietnicy, że jeśli pojawi się w rozdziale Moriah, to znowu zrobię "recenzję" a'la Chester A. Bum. No to tego... Miejmy to już za sobą Tongue

OOOHH MY GOOOD THIS IS THE GREATEST CHAPTER I'VE EVER SEEN IN MY LIFE!!

Uwaga na niewidzialne... SPOILERY!

No to na początku mamy to Miasteczko Halloween i tam jest DUSZKOWA KSIĘŻNICZKA Z ZAŁOGI THRILLER BARK PERONA, i płacze bo przeczytała w gazecie że idą żywe trupy!

Przypuszczalnie nie bałaby się tak, gdyby nazywała się Lucille.

No i płacze i ochrzania Drakulę, który siedzi i chyba ma to gdzieś, bo mówi:

-Mam to gdzieś...

Tak, Drakulę, bo teraz NAJPOTĘŻNIEJSZY SZERMIERZ ŚWIATA WOJOWNIK MORZA DRAKULA MIHAWK jest tam teraz Dyniowym Królem, ale ten tytuł nie zmieścił mu się już przed nazwiskiem. No i kłócą się jak stare małżeństwo.

- Gotowałam dla ciebie!
- Ja częściej.
- Pomagałam ci!
- Nie za darmo.
- Prałam ci gacie!
- To nie były moje gacie.
- Jesteś okropny, wyprowadzam się do mamusi!
- Szerokiej drogi.

Ile lat oni są po ślubie, co? Dwa czy dwadzieścia? No ale po chwili się godzą, ale Drakula jednak mówi:

- Pakuj się!
- Ale co, czemu? Co się stało?
- Nadchodzi wielka wojna, Grand Line wkrótce zamieni się w morze krwi, gdy zetrą się takie potęgi, na świecie nie będzie bezpieczny nikt, pozostawiony sam sobie, zginąć może każdy...!
- Och, kochany, jak ty się o mnie troszczysz! To gdzie się ukryjemy? Gdzieś na East Blue? Albo na Saobody? A może...
- Co? Pakuj się i wyp*****alaj!

A potem widzimy taką małą wyspę z wieeelką czaszką, gdzie przed marynarką ukrywają się piraci!

Mogliby w takim razie chyba pomyśleć o zmianie dekoracji, co nie?

I tam widzimy KAPITANA PIRATÓW THRILLER BARK BYŁEGO WOJOWNIKA MORZA GECKO MORIĘ!!!

Naprawdę trzeba tak krzyczeć za każdym razem, jak próbują nam kogoś przypomnieć? I serio sądzą, że ktokolwiek móglby zapomnieć ośmiometrową kupę mięsa z wężem zamiast głowy?

Ale teraz pojawił się odmieniony, przez te dwa lata nie pozostał bezczynny, jego los odwrócił się całkowicie bowiem teraz... nosi KRAWAT! No i tak elegancko ubrany pływa od wyspy do wyspy, potrząsa tymi małymi piracikami i krzyczy:

- CZY MAJĄ PAŃSTWO CZAS BY POROZMAWIAĆ O ABSALOMIE?!

I na to wszystko z okna patrzy taki stary bawół w koronie, i pyta:
- Po cholerę otwieraliście jechowym?!

Łapiecie, bo Moria został teraz Świadkiem Jechowy! Też kiedyś byłem świadkiem Jechowy!

Ale słabo mi poszło, dostał dziesięć lat.

No i się dowiadujemy, że ten bawół to tak naprawdę KAPITAN DRUGIEGO STATKU PIRATÓW CZARNOBRODEGO AVARO PIZARRO SKORUMPOWANY KRÓL

Też kiedyś zostałem skorumpowany! I dobrze mi poszło, dostał dziesięć lat.

No i oni mu wyjaśniają:
- On chce wiedzieć gdzie jest Absalom.
- Szalom? Jakiś Żyd?

Ale właśnie wtedy wyskakuje Absalom! I woła do Gecko:

- Hej papo, sorki, wiem że miałem dać znać jak dojadę, ale dobry był melanż i zapomniałem, nooo, sorki!

- Uff, dobrze synek, bo już się bałem że cię rozpustniki na organy porwały, ten cały Czarnobrody ma duże potrzeby, a twoja wątroba jeszcze młoda... No dobrze, to ja nie przeszkadzam, hehe, młodzież się musi wyszumieć, hehe, ja to dobrze rozumiem, jak byłem młody to hoho, też nieraz...

Ale wtedy własnie jest CIACH! Żywym trupom spadają głowy!

W końcu znaleźli kogoś, kto oglądał Walking Dead i wie jak to się załatwia! Yaaay!

Ale Moria też dostał! Ale nie wie od kogo, bo wróg jest.... niewidzialny!

Hej, czy tu nie chodzi o to, że tak naprawdę Morię zabijała jego własna otyłość, lata fatalnych nawyków zywieniowych i zdrowotnych mściły się na nim w postaci cholesterolu który kawałek po kawałku przybliżał go do...

A nie, to jednak M. Bison!

Tylko że tak właściwie to nie jest M. Bison tylko... KAPITAN DRUGIEGO STATKU PIRATÓW CZARNOBRODEGO DESZCZOWY SHIRYU NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK Z MOCĄ OWOCU PUCU PUCU.... Moment, kapitanem drugiego statku nie był ten bawół? Co oni, system zmianowy tam mają?

No i Moria się dziwi:

- To przecież moc Absaloma!

A Bison:

- Szaloma? To jakiś Żyd?

Bo w końcu jest SSmanem! Właśnie tak, Bison, to że zamienisz pioruny na czaszki nie pomoże ci nikogo oszukać!

Bo, jak wszyscy wiemy, SS było potworną plagą wśród piratów. To brutalne wyważanie drzwi do statku o świcie...

No i Moria patrzy na Absaloma, a ten robi hop, robi hyc i... Zamienia się w upadłą madonnę z wielkim cycem!

To by wyjasniało, co robił w siedzibie SS!

No i Moria nie wie co robić, w pierwszej chwili chce się syna wyrzec, ale mówi:
-No coż, jeśli teraz czujesz się naprawdę sobą, to muszę to zaakceptować..

Ale okazuje się, że tak naprawdę to nie jest Absalom tylko KAPITAN SZÓSTEGO STATKU PIRATÓW CZARNOBRODEGO CATARINA DEVON ŁOWCZYNI PÓŁKSIĘŻYCA UŻYTKOWNICZKA....

hyy...hyyy.. Im mają dłuzszy tytuł tym więcej im płacą, czy jak?

... OWOCU PIESIO-PIESIO: MITYCZNA BESTIA MODEL DZIEWIĘCIOOGONIASTY LIS.

Boo, najwyraźniej lisy są teraz psami. Też kiedyś byłem psem! Ale wywalili mnie za obnażanie się w radiowozie...

I Moria woła do niej:
- Co zrobiłaś z Absalomem!
- Szalomem? Jakiś Żyd? Nie znam, ale mam dla ciebie świeże zwłoki. Dobrze pamiętam, lubisz zwłoki?
- Cicho siedź, to było raz i po pijaku!

Ale na szczęście nikt poza nimi tego nie słyszał, bo zaczęło się trzęsienie ziemi! Wszystko drży, dudni, trzęsie się i sypie, ludzie panikują, umrzemy, umrzeeemy... Na to Bison:

- Sorki, na wibracje miałem ustawione. Szefu dzwoni.
No i dają go na głośnomówiący i Czarnobrody mówi:

- Powiedzcie temu jechowie, że raj mamy już tutaj. Niech wpada na imprezkę. Dam mu też robotę, czemu nie? To na pewno spoko pomysł, zatrudniać ludzi którym właśnie zabiłem bliskich, jak nikt nie wpadł na to przede mną to to musi być dobre!

I widzimy go! Jest! Ten... ech... ADMIRAŁ PIRATÓW CZARNOBRODEGO I JEDEN Z CZTERECH IMPERATORÓW MARSHALL D. TEACH! Cały odpasiony, brodaty, z trzema pistoletami, dwiema małymi kobietami i jednym brodatym karłem.

Wow, gość naprawdę ma duże potrzeby!

I jako że ma taaaką długą brodę to zaczyna snuć bajania jak ten stary dziad, że wtedy i wtedy ci się bili z tymi, potem tamci ruszyli za tamtymi, coś że Grand Line zamieni się w morze krwi i nikt nie bedzie bezpieczny jak zacznie się gra o tron!

Ale powtórki, czy odcinek premierowy? Zresztą mniejsza, kto by jakiegoś dziada słuchał. Zwłaszcza że... potem poszliśmy do teatru! Ale nie do takiego z gołymi męskimi dupami, tylko takiego fajnego, gdzie panna Mania cudnie gra na mandolinie, łudi bidi bindia, łudi bidi bu!

Wciąż, nie lepiej iść do kina? Jest taniej, a na podłodze leży pełno wciąż dobrego żarcia!

No i tam w tym teatrze grają taką sztukę o tym, że grubas w trwałej bił się na miecze z takim ogromnym z psem w okularach!

Nie, niczego nie brałem. A co, macie coś?

Ale w końcu przestali walczyć, bo taki jeden samuraj powiedział, że za znęcanie się nad zwierzętami można iść do więzienia. No i potem widzimy skrzydlatego Azjatę z czarną twarzą i metrowym nosem, szopa-ninja, koziołka Matołka po studiach medycznych, mokry sen furrystów o osobistej pielęgniarce, wielką, wełnianą istotę i Clifforda Wielkiego Czerwonego Psa, jak razem opiekują się dziewczynką któóóóra przypuszczalnie powinna być teraz jak najdalej stąd.

Mówiłem już, niczego nie brałem. Czemu ciągle pytacie?!

No i ta dziewczynka się martwi:
- Ale co z tym panem co mi pomógł, i żeby nas wszystkich bronić wdał się w przegraną walkę i teraz pobity, ranny siedzi w najciemniejszej głębi lochu i czeka aż ktoś go uratuje?

Na co jego przyjaciele:

- E tam.

Dobrzy przyjaciele, psia ich mać!

Ale mówią też, że jakiś typ zorganizuje ucieczkę z więzienia! Muszą tylko przesłac tam plakat Rity Hayworth i młotek, a potem poczekać tak z... dwadzieścia lat.

A potem widzimy kolejną scenę, i tam taki pół człowiek pół mamut kaja się przed swoimi szefami! I jeden z nich jest kolegą z pracy Shiryu, palącym się do roboty SSmanem i nazywają go królem, a obok siedzi gruby mechanik z cygarem i nazywają go królową. Coś dużo tego królowania, co nie? Aż nie dziwne, że się będą bić o tron, jak mają jeden. No i oni też się kłócą jak stare małżeństwo.

- Ale z ciebie frajerka!!
- A z ciebie frajer! Beznadziejny jesteś!
- A ty beznadziejna! Nic nie potrafisz!
- Tyle co i ty! A w ogóle to jesteś zboczony!

Patrząc na nią, ciężko kłócić się z ostatnim zdaniem, co nie?

No i oni rozmawiają o tym, że trzeba kogoś tam załatwić, coś odebrać, do końca nie wiem, bo w tym momencie wyrzucili mnie z teatru za napastowanie aktorek.

No co, nikt mi nie powiedział, że to nie jest sztuka interaktywna! I chciałem tylko poprosić tę pielęgniarkę o jakieś tabletki, słowo! No, to by było na tyle, to był właśnie najlepszy rozdział jaki widziałem w życiu! Tak mną szarpnął, że musiałem go zrecenzować jako Szczery mówiący... DROOOBNEE! MACIE JAKIEŚ DROOOBNEEE? NO DALEJ, MUSZĘ KUPIĆ NOWY BILET DO TEATRU, A WIECIE ILE TO KOSZTUJE? DROOBNEEE!

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2018 20:04 przez Szczery.)
24.11.2018 00:37
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,778
Sorry, Szczery, przeczytam później Wink Tak mi się przypomniało, jak weszłam. Czy gdzieś wcześniej nie krążyły pomysły, że skoro Czarnobrode polują na owoce, to Jakonsiętampisze mógłby dostać właśnie owoc Absaloma?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
24.11.2018 13:32
Tensa Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 19
Koleś pozamiatales po całości dawno się tak nie uśmiałem xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.11.2018 13:37 przez Tensa.)
24.11.2018 13:37
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama