Aktualny czas: 19.01.2019, 01:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przez wzgląd na święta, rozdział ukazuje się dość późno, ale zawsze jeszcze w tym roku! - 928 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
926
Autor Wiadomość
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
Poziom ostrzeżeń: 0%
926

[Obrazek: archer-1.png]
30.11.2018 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tom D Kame Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 57
RE: 926
Czy tam w więzieniu nie jest nasz stary szalony błotny kolega. Poza tym swietne postacie do powstania się pokazują. Pewnie przecztam jeszcze parę razy ostatnie rozdziały w tym tygodniu czekając na następny. A co do dzisiejszego Sanjiego szaleje gotując. Usopp szerzy propagandę pod przykrywką. Nami miaaalłł kocia kobieta ninja. Miłej lektury 926.

https://i.pinimg.com/originals/b3/f3/4c/...11de33.png
30.11.2018 10:55
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,170
No nie wierzę, Caribou xD, Szczery, zacieraj rączki! Caribou dołącza do załogi słomkowych confirmed!

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
30.11.2018 13:18
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,156
Poziom ostrzeżeń: 15%
Kidd i Luffy <3 cudowna akcja!

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
30.11.2018 13:21
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,223
Caribou HYPEEEEE!!!

30.11.2018 18:26
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,343
To jest Gaburu. Będzie rewolucja.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
30.11.2018 18:46
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
Poprawcie mnie, jeśli się mylę w którymś punkcie. Ostatni raz jak widzieliśmy X-Drake'a przed Time Skipem był wtedy, jak chciał gadać z Kaido. Gdzieś tam w międzyczasie chyba było powierdzenie, że pracuje dla tego Yonkou. A po Time Skipie pojawił się w historyjce okładkowej, w której dławił powstanie Caribou wziętego za Gaburu. Czyli to ma wszystko sens i skleja się do kupy, Gaburu to na pewno nie jest Tongue A Oda wypierdzielił dla mnie potrójne salto z miejsca, przywracając kolejną z postaci które tak bardzo lubię i to w tydzień po pokazaniu Morii i (powiedzmy) Absaloma! Brawo dla tego pana, polać mu!

I w ogóle to lubię poczucie humoru Ody. Najpierw koleś z owocem geparda, który dostaje kolki i zadyszki po tym jak się przebiegnie, a teraz kobieta ninja, która zwyczajnie nie potrafi być cicho Big Grin

No nic, czekam na kolejny rozdział, w którym Luffy pyta Caribo, czy ten dołączy do załogi.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2018 01:46 przez Szczery.)
01.12.2018 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 983
Nie mam takiej zajawki na Caribu, jak inni, ale ogólnie chapter nawet niezły, ( w porównaniu do tego co ostatnio było). Kiedy Szczery napisał o poczuciu humoru Ody, coś mi się gryzło, bo w pierwszej chwili pomyślałam o tym dziadowskim, kiczowatym hipopotamie, ale co do głośnej skrytobójczyni to fakt^^
Akcja idzie do przodu i wszyscy są potrzebni. Sanji również wymiata. On jeden myśli kreatywnie. Być może poza Okiku jeszcze jedna silna kobieta kryje się gdzieś wśród tej masy kobiet i gdyby nie on, kto wie, może by się o niczym nie dowiedziała^^ Generalnie Sanji robi to, co do niego należy, co potrafi i co jest w jego stylu, ( za co ostatnie minusik).
Luffy i Kid, całkiem niezły pomysł na Buff. Nie wiem tylko jakim cudem Kid jest na równi za Słomkowym. Po co Luffy tyle walczył, jak wystarczy pobawić się w niewolnika egipskiego^^
Motyw rewolty w więzieniu na plus^^
Ciekawe z kim teraz przyjdzie im się zmierzyć. Zapowiada się na powtórkę lekką powtórkę z Impel Down, a tamten ark był według mnie pomysłowy i udany. No oczywiście teraz jest lepiej, bo mamy jeszcze słomków, któzy działają na innych frontach. Jednego czego szkoda, to tego że nawet na jeden chapter Oda nie dał nam odpocząć od Luffy'ego, a na to się zanosiło. Widać, że gna z akcją do przodu.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2018 15:32 przez Imithe.)
01.12.2018 15:31
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,727
Gdzie mój post o syrence? Pisałam wcześniej, że Błotniak miał donieść Kaidou, że Shirahoshi jest Posejdonem. Może mu się oberwało za to, że jej jednak nie pochwycił?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
01.12.2018 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 199
Chap przejściowy z dobrym humorem, najlepszy moment jak hipopotam zamknął dziób swojemu panu xD Sanji widać sprawuje się najciekawiej, a co do słomianego i Kid'a to nie sądziłem, że mogą zrobić rewolucje, poza tym tyle.

Teraz dwa tygodnie przerwy i potem na święta będę miał do przeczytania 3 chapy. Z tego co wiem to do końca roku powinny się ukazać jeszcze 3?
03.12.2018 19:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama