Aktualny czas: 19.01.2019, 01:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przez wzgląd na święta, rozdział ukazuje się dość późno, ale zawsze jeszcze w tym roku! - 928 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
927
Autor Wiadomość
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 396
Poziom ostrzeżeń: 0%
927

[Obrazek: archer-1.png]
07.12.2018 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,170
RE: 927
Taki chapter zapowiadacz, ale miło było zobaczyć co tam Sanji, Robin, Usopp i Franky wyprawiają Big Grin. Jestem bardzo ciekaw losów Robin, w końcu udaje się do samego shoguna. Ciekawe czy rzekoma super kurtyzana zakocha się w Luffym xD

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
07.12.2018 13:26
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,156
Poziom ostrzeżeń: 15%
(07.12.2018 13:26 )Eikichi napisał(a):  Taki chapter zapowiadacz, ale miło było zobaczyć co tam Sanji, Robin, Usopp i Franky wyprawiają Big Grin. Jestem bardzo ciekaw losów Robin, w końcu udaje się do samego shoguna. Ciekawe czy rzekoma super kurtyzana zakocha się w Luffym xD

Robin leci do Angli? Kappa

ps: w sumie to Monika juz jest w Angli xD

a rozdział, no mnie niestety znudził, ale dziewczynka płacząca śmiechem i kopniak Sanjiego bardzo spoko! Smile No ale fakt, zapowiadacz po całości.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
07.12.2018 15:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,727
Och, widzę, że Orochi spełnia wyglądem swoje imię Tongue Robin jest taka śliczna w tym rozdziale choper7

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
07.12.2018 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
Oda chce nam może zrekompensować wydarzenia sprzed dwóch rozdziałów Tongue

Rozdział bez fajerwerków,no ale nie mogą być zawsze, bo by czlowiek osiwiał. Franky się fajnie cieszył na mordobicie, takiego go kiedyś znałem.

No i rozdział bez gumiaka \o/

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

08.12.2018 03:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
No takie przegadane i z jakimiś interakcjami w drużynie mnie zawsze cieszyły. Podoba mi się design tego szefa tej yakuzy, przypomina Rio z Shaman Kinga trochę, tylko przypudrowanego Big Grin (nazwy rodziny nie pamiętam, mieszają mi się ogólnie te nazwy z Wano xD).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2018 11:04 przez Eikichi.)
08.12.2018 11:01
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,156
Poziom ostrzeżeń: 15%
Właśnie Franky, mnie naszła mega refleksja, że charakterem on się nie zmienił, ale jego wygląd tak kłuje w oczy i nie zastąpi starego badasa Sad R.I.P

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
08.12.2018 11:20
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
No niestety, ja też ciągle ubolewam za starym Frankim. Niby się człowiek przyzwyczaił, ale ciągle jest taka myśl jak to kiedyś lepiej było.

08.12.2018 12:20
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
(08.12.2018 11:20 )fuszioms napisał(a):  Właśnie Franky, mnie naszła mega refleksja, że charakterem on się nie zmienił, ale jego wygląd tak kłuje w oczy i nie zastąpi starego badasa Sad R.I.P

Innymi słowy, patrzysz tylko na wygląd. Laaame.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

08.12.2018 12:47
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,744
Poziom ostrzeżeń: 5%
Rozdział w mojej ocenie był całkiem udany. Choć jak tylko zobaczyłem tytuł, wiedziałem, co się kroi.
Dużo miejsca poświęcono Sanjiemu i jego perypetiom, ale z drugiej strony po coś ma ten stragan z makaronem. Fajnie, że dołączyli do niego Franky, Robin i Usopp, od razu lepiej, jak więcej tych Słomkowych w końcu. To było do przewidzenia, że Sanji będzie miał nieproszonych gości, już po słowach w poprzednim rozdziale, gdy nieznany nam kolo gadał, że Sanji chyba nie wie, do kogo należy ta wyspa, więc nie było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, ale fajnie to zostało wygrane na relacji z tą dziewczyną Taną (tak tłumaczę, więc tak będę pisał) Bardzo pogodne i serdeczne dziecko. Podobały mi się kadry z jej udziałem, no i oczywiście Sanji przymuszający członka Yakuzy do żarcia jedzenia z ziemi. Za to, że ma taki stosunek do jedzenia to go naprawdę cenie, pod tym względem jest to dobrze naszkicowana postać i fajnie, że ta cecha mu została. Dziwnie by było, jakby się czymś takim nie przejął. Ale ta aluzja Franky'ego, żeby zmienił trochę potrawę i dopasował ją pod gusta samurajówxd

Teraz ciekawe, jak spisze się Robin tam u szoguna i jakie właściwie dokładnie szogun ma plany wobec tej komurasaki, czy chce ją pojąć za żonę, czy co innego. Ale co fakt to fakt, z nią trzeba się liczyć.

Szykuje się też niezły ambaras ze strony kyoshiro i queen. Ciekawe, kto ma być tym zabójcą i czy to ma być jakaś grupa czy może pojedyncza osoba. Najpewniej jakiś zabijaka, kto wie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2018 17:03 przez Komimasa.)
14.12.2018 17:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama