Aktualny czas: 19.01.2019, 01:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przez wzgląd na święta, rozdział ukazuje się dość późno, ale zawsze jeszcze w tym roku! - 928 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
928
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 98
928
20.12.2018 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,744
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 928
Cholera! Co to ma być! Przecież tego miało nie być aż do nowego roku! Mam nadzieję, że to jakiś wyciek i skany faktycznie szybko się nie pojawią.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

20.12.2018 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,156
Poziom ostrzeżeń: 15%
(20.12.2018 14:55 )Komimasa napisał(a):  Cholera! Co to ma być! Przecież tego miało nie być aż do nowego roku! Mam nadzieję, że to jakiś wyciek i skany faktycznie szybko się nie pojawią.

jak miało nie być? Ja widziałem w zeszłym rozdziale "one piece will be on break this week" tylko ?

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
20.12.2018 15:31
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,727
Poziom ostrzeżeń: 0%
Komu okaże się Hiyori?

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
20.12.2018 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,960
Ja myślałem, że ta Komurasaki to jakaś wspaniała kurtyzana, a tu się okazuje, że to zwykła ku**a jest...
Generalnie babka na mojej krótkiej liście znielubianych postaci ląduje z miejsca, za te swoje hocki-klocki z mężczyznami. Fakt, że typ który sprzedał własną rodzinę to też za uszami ma, no ale, kto go do tego nakłonił i potem się jeszcze z niego nabijał?

Smakowitą ciekawostką jest, że Kid stracił rękę podczas starcia z Czerwonowłosymi! Kurczę, może faktycznie, tak jak niektórzy gadają, Shanks i Kidd mają ze sobą jakieś rodzinne powiązania i animozje...?

No i Cairbou chcący być podwładnym Słomka. To już praktycznie jakby był w załodze, co nie? Tongue

Teza, że Komurasaki to Hiyori, brzmi rozsądnie. W takim układzie pasowałoby mi to, że chłopcu nie wolno jej namierzyć, a to ma głęboki sens - znając Momo, to najpierw by ją podstępem wydotykał, a dopiero potem dowiedział się, że to jego siostra jest...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2018 01:10 przez Szczery.)
21.12.2018 01:07
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 983
Może to i będzie siostra tego momo. Generalnie akcja w więzieniu całkiem ok, Caribou może co najwyżej być częścią floty słomkowego, a nie w załodze, ot co^^ Luffy'emu też chyba zmieniła się trochę sylwetka.

A stronę kolorową można się długo wgapiać, niezła praca grafika^^

Ale stanowczo za dużo było poświęcone historii jak to pani kurtyzana wypija kasę z frajerów. Naprawdę tak to mogli przedstawić to animatorzy, a nie Oda gdzie szkoda kadrów, no i ponoć mu się spieszy i gna z akcją... Nie oczekuję filmu sensacyjnego, ale takie pierdo lololo to mógłby sobie darować.

Szczery napisał(a):Ja myślałem, że ta Komurasaki to jakaś wspaniała kurtyzana, a tu się okazuje, że to zwykła ku**a jest...

Dobre^^

Generalnie to jaka ona jest mnie osobiście nie obchodzi, bo naciąga zboczonych frajerów. Głupie stare ramole myślą chyba nie powiem czym. Tak z niczego się zakochała. I najbardziej cieszę się z losu tego śmiecia, który miał czelność olać rodzinę. No faktycznie biedny...

Insza sprawa, że zawiodłam się na designie postaci. Tak w ogóle to trochę za dużo tych "najpiękniejszych kobiet świata" Alvida była fajna, bo zjadła owoc gładkości, to było to wyjaśnione. Potem wyspa kobiet i ich królowa, najpiękniejsza Boa Hancock i taa była ciekawie przedstawiona, trochę tak z przymrużeniem oka. Na tym się nie skończyło, bo pojawiła się jeszcze Shirahoshi, ale i to mogę zrozumieć, bo syrenka no to jest taki (miit?), że syreny jawią się pięknymi, więc i one musiały mieć swoją przedstawicielkę. Ale ta Komura? Co z tego, że Wano. To nie oznacza, że znowu musi być jakaś piękność. Jeszcze to jak była przedstawiana dawało nadzieję, na jakiś gag. Może coś w stylu owoc miss czy coś, i dla każdego wygląda jak jego/jej ideał piękna, a w rzeczywistości jest brzydka^^ To by było fajne, ale nie... W dodatku nic specjalnego, taka trochę Robin ( może dlatego mi się kojarzy, bo była w stroju Gejszy).
Może choć historia uratuje tę postać.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2018 03:16 przez Imithe.)
21.12.2018 03:01
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Imi, tak pobocznie pytając - twoim zdaniem nabieranie metodą "na wnuczka" jest też w porządku, bo się naiwnych, zramolałych frajerów nabiera? Tongue Dla mnie to, że to byli napaleni idioci wcale nie wybiela jej postawy, ani odrobinę. To ona w końcu ich do tego popychała, ciągnąć kasę poprzez bazowanie nie tylko na pociągu seksualnym, ale także i na emocjach tych ludzi, przecież w ich oczach robiła z siebie najnieszczęśliwszą na tym świecie, wzbudzała współczucie, którym przecież także się kierowali. Generalnie manipulacja mocno, i mam szczerą nadzieję, że nie będzie miała tragicznego backstory który nagle wybieli tę postać, każąc czytelnikowi zapomnieć o tym szajsie, który zrobiła. Nie chcę tutaj powtórki z Nami kradnącej aby wykupić wolność swojej wioski.

21.12.2018 03:09
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 983
A fakt, powinnam dodać "zboczonych". Już poprawiam^^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
21.12.2018 03:15
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Ale widzę, że nie dopuszczasz nawet cienia szans na to, że faktycznie mógł się w niej biedny chłop zakochać? Tongue Tak jakby nie wyzbywa się dla drugiej osoby pieniędzy, domu, przyszłości, absolutnie wszystkiego, tylko po to by zamoczyć swoje sashimi w świeżym sosie sojowym, że tak użyję nomenklatury Wano. Myślę, że idiota faktycznie chciał z nią być i dać jej wolność od bycia kurtyzaną, więc to nie wynikało czysto z bycia zboczonym. Owszem, gość sam zachował się podle, ale cel jego działań nie był jakiś zły sam w sobie. Czego nie można powiedzieć o Komurasaki, która z pełną premedytacją, cynicznie gościa najpierw rozmiękczyła, a potem wydoiła.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2018 04:57 przez Szczery.)
21.12.2018 04:51
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,727
Brzmiało to początkowo jak w legendzie, potem obrót był nieco inny, ale za dużo dram się naoglądałam i podobnych rzeczy czytałam, by oceniać ją i ramola tak zero-jedynkowo. To pudełko wciąż może mieć drugie dno, a i bycie Hiyori uważam za bardzo prawdopodobne. Współczuję Komurasaki. Chodzić na takich koturnach, to nie lada wyzwanie. Nic dziwnego, że szedł przed nią pan podpórkowy Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
21.12.2018 08:29
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama