Aktualny czas: 21.10.2019, 22:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
931
Autor Wiadomość
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,058
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: 931
(04.02.2019 18:12 )Devzan napisał(a):  Myślałem o Jinbe akurat xd

Wiem, że myślałeś!
Dlatego Ci uzmysłowiłem, że nawet gdyby umarł, to dalej jeszcze jeden shichibukai jest :*
04.02.2019 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Ta nieprzewidywalność w One Piece xD Sanji wygląda super, umiejętność znikania trochę do niego nie pasująca, ale wygląda na to, że Oda ma w tym jakiś głębszy późniejszy plan, m. Tak czy inaczej nie sądzę, aby w dalszej podróży Sanji często na tym stroju polegał.

Ta obstawa ninjy shogun'a wywarła na mnie 10 razy lepsze wrażenie niż design samego Orochi'ego. Robin dość szybko wpadła, ciekawe co wymyśli, a wiem, że jest zdolna do tego, aby wyjść z takiej sytuacji.

Big Mom leży plackiem na plaży, do tego straciła pamięć .. to chyba będzie jeden z najdziwniejszych zwrotów akcji w tym roku w One Piece ^^ Wygląda na to, że nie tylko na głodowe szaleństwo cierpi, ale coś jeszcze, m. Nie mogę się doczekać, kiedy Chopper ją oswoi xD

Ogólnie rozdział sztos .. u każdego (Sanji, Robin, Chopper) coś fajnego się dzieje. Cieszy mnie to, że Law i reszta lecą do Ebisu town czyli do Zoro. To powinien być głównie jego arc .. wciąż na to czekam, m.
04.02.2019 20:44
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,279
Sanji marzył o niewidzialności xd, dla mnie to pasuje do niego idealnie, jest zboczonym podglądaczem do jasnej Anielki xd.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
04.02.2019 22:23
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,032
Chapterek dość zaskakujący^^ Fajnie, że Sanji ma zakryte usta, może germa robiła go specjalnie myśląc o tym, że on woli być incognito^^ Kakashi zawsze na propsie^^
No i ta moc. Jak to powiedział cóż to za ironia losu, teraz już tak łatwo nie zrezygnuje z pod-względnego podniesienia poziomu mocy. I nawet ma na to ciekawy myk, by trochę "przerobić" z pomocą, Franky'ego i Usoppa, którzy się na to rzucą, jak na promocję w biedronce. Jakby mało było jeszcze swoją cegiełkę nerda komiksowego dokłada Law^^ Fajnie Oda to przedstawił jako właśnie opowieści z komiksu, a nie takie typowe tłumaczenie "mechanizmu mocy" jak to często bywa w sionenkach.

Robin mam nadzieję, że zagnie gościa, bo dziesięciu ninja to nie przelewki. No i całkiem ciekawie i odmiennie od siebie wyglądają, a to na plus.

No i końcówka z Big Mom^^ Aż nie wiadomo co z tego wyjdzie. Najpierw czułam zawód, że już wieloryba wyrzuciło na powierzchnię, a tu może być całkiem ciekawie. Normalnie będzie jak z Dragon Ballem Z, jak Herkules przyszedł z Majin Buu^^ Oczywiście tak nie będzie, ale może Big Mom pomoże z Kaido i tym samym Luffy nie wygra z nim na pałę, jak to sądziłam. Ok, hartuje się w tym więzieniu, ale nad jest po prostu za słaby, a przynajmniej powinien.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
04.02.2019 22:53
Wielki160 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 88
Bardzo ciekawe jak Oda włączy Big Mom w obecny wątek, oczami fantazji Luffy z Big Mom naparzają na Kaido, śmiech na sali Big Grin
06.02.2019 18:28
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama