Aktualny czas: 25.08.2019, 09:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
935
Autor Wiadomość
Misiuz Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 116
935
08.03.2019 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,919
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: 935
Nie powiem, żebym jakoś nie mógł się doczekać na ten rozdział, mimo że mieliśmy przerwę, ale rozdział odbieram pozytywnie.

Może zacznijmy od Queen, nie wydaje się on być tranwestytą jak Bon czy inni, co mnie osobiście cieszy, choć koleżka i tak jest dość, powiedziałbym, cudaczny. Tych piosenek to aż się boję, ale to zobaczę jutro pod wieczór jak dostanę rawa. W każdym razie ta akcja przypomniała mi trochę nasze stare, dobre Impel Down, kiedy wybuchł bunt na drugim poziomie, Luffy spadł na trzeci razem ze Sfinksem, no działo się, a naczelnik zajęty odwiedzinami Boa Hancockxd Właściwie cieszę się, że go tak szybko złapali i ciekaw jestem, jak to się dalej wszystko potoczy, zważywszy, że mamy też tam działającego prężnie Raizo, który najwyraźniej znalazł sprzymierzeńca.

Nie podobają mi się te wariacje na temat designów poszczególnych Giftersów. Niby było wiadomo od początku, że tak to będzie wyglądało, takie swoistego rodzaju hybrydy, ale strasznie mi to psuje obraz i nie bawi. Mogłyby być te połączenia ze zwierzętami subtelniejsze, zresztą mam wrażenie, że na Zou tak właśnie było, bo byli Giftersi, ale tam mieli trochę zmienione kończyny czy coś, a nie takie krzyżówki... Holldem mi się bardzo nie podobał, ale ten słoniowaty jest jeszcze gorszy, choć i tak wygrywa u mnie hipcio - najgorszy.

Szkoda mi trochę tego Hyogoro. Nie chodzi mi o to, jak go traktują, ale o to, co lata z nim zrobiły, a może Oda? Bo jedni staruszkowie w OP mogą wymiatać (taki Chinjao) a taki Hyogoro, 20 lat mija i flaczek, i to dosłownie. Szkoda, ale z drugiej strony nie powiem, by to smaku i realności nie dodawało temu przeskoku czasowemu, który było nie było miał miejsce.

Dość dużo miejsca poświęcono też scenie w łaźni. Trochę szkoda, że nie było tam Sanjiego, ale z drugiej strony to byłoby niemożliwe, są przecież w innym miejscu. Ciekawe, czy dostaniemy jeszcze sceny w łaźni, tym razem z perspektywy Sanjigeo, czy przejdzie to jednak poza stronami mangi. Nie byłoby to głupie patrząc na to, że teraz niby gdzieś zniknął i mamy mocną podpowiedź, gdzie.

Dalej bawi mnie to, jakie wysokie mniemanie ma o sobie Shinobu. Poznajemy też kawałek historii, skąd choćby znała Hanzo, no i dostajemy hinta, że jak Luffy uwolni Hyogoro, co wydaje mi się nieuniknione, to samurajowie zlezą się do nich jak muchy do miodu, bo przecież ten dziadek jest legendą. W sumie to było pewne, że nie przypadkiem Oda poświęca tyle czasu na pokazanie relacji, jaka tworzy się między nim a Luffym i wydaje mi się jest to póki co dobrze wygrane. Zwłaszcza po słowach, które dziadek powiedział w 934 i, można powiedzieć, obudzeniu z głębokiego snu bezsensu. Teraz będzie miał sprawę, za którą będzie chciał poderwać tłumy.

Chciałem się solidaryzować z polskimi czytelnikami i wypowiedzieć się dopiero, jak się ukaże polska skanlacja, ale paradoks tego wszystkiego jest taki, że mamy te nieszczęsne piraty 3 dni wcześniej niż wrzuca w ogóle Shueisha, (Raw to już w ogóle) i byłoby zapewne tak, że zanim ja będę mógł się wypowiedzieć, wyjdzie po prostu nowy rozdział, i ludzie będą żyli nowymi wydarzeniami, zapominając o tym, co się stało. Od razu uprzedzam wszystkich czytelników, że ja nie mam żadnych oporów, by cofnąć się myślami do poprzedniego czy jeszcze wcześniejszego rozdziału i zapewniam, że z pewnością znajdziecie w mojej osobie interlokutora.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2019 22:45 przez Komimasa.)
10.03.2019 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 223
RE: 935
935 - Luffy w więzieniu, Zoro się zgubił, a Sanji poszedł w pizdet - o takie Wano walczyłem, m xD Queen myślałem, że jest baddasem, a okazał się super mocnym showmenem. Znowu brak Zoro .. ileż można czekać..? Queen 1,32 bilionów? Czyli jest silniejszy od Teach'a skoro ten ma ponad 2 miliardy, m? Czy coś pomieszałem?
31.03.2019 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama