Aktualny czas: 22.10.2018, 03:46 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A co jeśli... Oda...
Autor Wiadomość
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
A co jeśli... Oda...
Uprzedzam, że osoby wierzące w przesądy i "krakanie" nie powinny czytać tego tematu. I w ogóle mogę zostać za to zabity, ale ja muszę Big Grin

A co jeśli Oda, NIE DAJ, umrze przed zakończeniem mangi? Zostało jej jakieś 9 lat... Czy Oda ma jakieś zabezpieczenia? Czy może korektorzy, asystenci przejmą One Piece? Pamiętam jak było trzęsienie w Japonii, wtedy jeszcze nie czytałem OP (tylko anime i to sporadycznie), to bałem się o Kisiela, który "na szczęście" był na Hawajach.

Ja osobiście bym się załamał... Żyj człowieku z tą nieświadomością czym był One Piece, Pusty Wiek, Rewolucjoniści, Rząd, wszystko inne...

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
15.02.2013 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: A co jeśli... Oda...
Hmm, po pierwsze żal byłoby mi tak wspaniałego i oddanego artysty, jakim jest Odacchi. Ilość czasu, jaki poświęca na swoją pracę jest wręcz przerażająca. Śpi średnio trzy godziny dziennie, nigdy nie może w pełni nacieszyć się rodziną... I pomyśleć, że jeśli coś by się stało, nigdy nie miałby okazji nadrobić tego "straconego" przez pracę nad serią czasu...

No ale dobra, Tobie chodzi chyba o bardziej fanowskie spojrzenie na tę sytuację. Nie chciałbym, aby "One Piece" kończyła jakakolwiek inna osoba. Nie wyobrażam sobie, by ktoś inny sprostał wyzwaniu i kontynuował tę historię na choćby zbliżonym do mistrza poziomie. Wszyscy dobrze znamy zarys zakończenia i szczerze mówiąc, wolałbym, aby każdy fan sam sobie dopowiedział, co miałoby do niego doprowadzić.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
15.02.2013 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Sabo Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 106
Manga jak manga, chcę poznać zakończenie, ale jak już Heishi wspomniał najbardziej szkoda rodziny. O ile się nie mylę to ma córki, z którymi nie spędza za dużo czasu. Oda to człowiek, który w pełni poświęcił się swojemu dziełu, chyba nawet z zaświatów by nam One Piece kończył.
Osobiście nie chciałabym by ktoś inny kończył OP.
15.02.2013 21:42
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Cytat: Wszyscy dobrze znamy zarys zakończenia i szczerze mówiąc, wolałbym, aby każdy fan sam sobie dopowiedział, co miałoby do niego doprowadzić.
Hm? Ja aktualnie to widzę tak.

15.02.2013 21:55
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Edytorzy pracujący z Odą znają całe OP na wylot, bo niestety taki mają wymóg w robocie, że jak zostają zatrudnieni to pierwsze co Oda robi, to opowiada im przebieg całej fabuły. Nie wiem czy ze szczegółami czy nie, ale opowiada. Także gdyby tfu tfu coś się stało, to na pewno w formie pisemnej dostalibyśmy MINIMUM ogólny zarys całej historii do samego końca.
Swoją drogą przekichane mają, bo w wywiadzie mówili, że oni też są fanami OP i strasznie ich to boli, że muszą się wszystkiego dowiedzieć, zamiast przeczytać na bieżąco.
15.02.2013 23:46
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,324
To co ma Oda powiedzieć. On to ma dopiero zaspoilerowane.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
15.02.2013 23:52
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,130
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja widze to tak: Jeśli mają to kończyć pomocnicy: OK tylko pod warunkiem, że cała historia będzie spisana, a wydaje mi się, że Oda już pewnie ma ją dokończoną. Żyj nam Oda żyj jak najdłużej, byś mógł po skończeniu dziela życia nadrobić utracony rodzinny czas Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.02.2013 00:35 przez fuszioms.)
16.02.2013 00:34
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Oda już gdzieś (w którymś wywiadzie, pamiętam to tylko dlatego, że go tłumaczyłam) napomknął chyba, że niestety, prawdziwe zakończenie OP zna tylko on sam, bo chce, żeby to dla wszystkich było niespodzianką (powiedzmy sobie szczerze, jego asystenci pomagają mu przy rysowaniu teł, czy ewentualnych rastrach (jak się gdzieś z rzadka muszą pojawić), nie muszą znać fabuły - oczywiście poznają ją przed nami, bo rysują ją razem z nim, ale ogół przygody to Odacchi musi mieć w głowie, nie oni). Więc jeśli mu się umrze przed zakończeniem (tfu tfu na psi urok) to nigdy nie uda nam się poznać jego prawdziwego zamysłu (no, chyba, że kiedyś uległ komuś z rodziny, czy jakiemuś bliskiemu przyjacielowi i mu powiedział - nadzieję można mieć).

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.02.2013 08:40
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Poza tym dialogi chyba sam może rysować, a to też wiele zmienia Big Grin

Nasuwa mi się takie pytanie - Oda śpi średnio 3h, bo ciągle rysuje OP... Inni tak nie robią, rysują np. 8h dziennie ale i tak zdążą narysować w tydzień. Czyli Oda, rysując więcej, powinien jakby... skończyć w mniej niż tydzień? Więc powinien mieć też czas wolny. A może rysuje na przód rozdziały?

16.02.2013 09:38
Dahaka Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 387
Gociak - ale było w wywiadzie niedawno przecież, że edytorzy pierwsze czego się dowiadują to zarysu całego OP, a że miał ich już kilku, to każdy z nich wie jak OP sie skonczy.
16.02.2013 11:42

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama