Aktualny czas: 10.12.2019, 21:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
ABC kąpieli
Autor Wiadomość
Gatana Offline
Kapitan

*
Liczba postów: 637
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: ABC kąpieli
Prysznic o/ Bo tak mi cieplej. Jeśli miałabym nie zmarznąć w wannie, musiałabym ją zapełnić, ZAPEŁNIĆ WANNĘ! Na myśl o takiej ilości wody, którą po dziesięciu minutach i tak wyleję, przechodzą mnie ciary. Plus bardzo łatwo byłoby mnie wtedy utopić.

Co do płynów czy mydeł, kieruję się zapachem, szampony w moim domu zazwyczaj kupuję się z head&shoulersów, a odżywkę stosuję lidlowską, o taką: http://m5.paperblog.com/i/39/395408/revi...UtAai.jpeg najlepsza, jaką do tej pory stosowałam <3

[Obrazek: RvSoN0h.png]
23.11.2014 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Laghnarr
Unregistered

No właśnie, według mnie kąpanie się w wannie to płukanie się we własnych brudach. Z kolei prysznic chyba nie jest aż tak dokładny...
Ale mi to jedno - i tak często się myję.

Nienawidzę jak woda jest gorącą... potrafię stać przez dziesięć minut i próbować tak nią mieszać, aż ostygnie.
06.01.2015 15:04
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,908
Mi wszystko jedno - i tak się nie myje ;3

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
06.01.2015 15:52
Cthulhu Niedostępny
Stalker
Tom's Workers

*
Liczba postów: 245
Jak dla mnie oba sposoby mycia się mają sporo plusów i minusów. Ja budząc się o 5 nad ranem muszę się przed zajęciami najczęściej "obudzić" i w takim stanie nie wyobrażam sobie napuszczać wody do wanny i się myć Tongue Prysznic wtedy brzmi najlepiej i najszybciej. Natomiast raz w tygodniu do ogólnej pielęgnacji skóry dobra jest kąpiel w wannie.

Najlepiej mieć więc i to i to Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2016 01:35 przez Cthulhu.)
11.08.2016 01:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dla mnie taka kąpiel to pełen relaks. Czuję jak troski wtedy odpływają gdzieś daleko, jak moje ciało wypoczywa. Jeśli się już kąpię, to właśnie żeby się odprężyć i zrelaksować w gorącej wodzie pachnącej jakimś tam płynem i z otaczającą mnie pianą. Ale rzadko kiedy zdarzy mi się wlać choćby pół wanny (a i tak jest o tyle za krótka, że jak się położę no to siłą rzeczy muszę mieć zgięte nogi, więc duża też nie jest). Ja po prostu leję tyle wody, żebym jak się położę, to właśnie zalewała moje ciało, a nie siedzę i mi do karku sięga, no to bez jaj, poszedłbym z torbami. Ale taki relaks to uwielbiam, a wiele wody do tego nie trzeba. Aczkolwiek zawsze jak już mam wychodzić to spryskuję się prysznicem.
No i imo korzystanie z gąbki pod prysznicem jest mniej wygodne, a ja lubię czasem tę bardziej szorstką stroną się wyszorować~
A tak jak mam się po prostu myć to namydlenie i opłukanie. Albo wtedy napuszczam tyle wody ile trwa mycie głowy, albo od razu jadę prysznic w wannie i wsio. No kabiny prysznicowej nie mam, ale nie można mieć wszystkiego, a tak mam jedno i drugie.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2016 13:59 przez Komimasa.)
11.08.2016 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama